Grija mare la csboost.eu

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
andrei0465
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 65
Joined: 01 Nov 2016, 17:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Busy
SteamID: andrei0465
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (21.03 - 21.04)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

19 Feb 2022, 19:00

Bun, deci pe foarte scurt, aveti grija la csboost.eu. 95% dintre dropuri sunt boti proxy Digitalocean / OVH Canada, va las pozele mai jos cu dovezile:
| Afiseaza codul
Image
| Afiseaza codul
Image
In prima faza iti zic sa scoti reauthcheck : "sa nu scoata jucatorii cu cfg-uri de bhop", dar daca il bagi la loc nu iti mai intra niciun jucator
Si a doua chestie, cand i-am atras atentia administratorului se ataca si o dadea in alte alea, desi el sustine ca e 100% legit boost-ul lui:
| Afiseaza codul
Image
| Afiseaza codul
Image
P.S: Ultima poza in care spune ca mi-a trimis 5 euro pe paypal este adevarata, mi-a trimis pentru un SMA modificat si niste modele de caciuli tot custom, dar nu isi avea rostul in discutie, voia doar sa sublinieze faptul ca mi-a dat el mie 5 euro si ca eu sunt un nimic in fata lui (i-am cerut 5 euro pentru ca sunt simtit si oricum nu se justifica pretul mai mare pentru un joc mort).
RoyalServer 2
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13708
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

19 Feb 2022, 21:37

Inca mai credeti in minunea de boost?
Image
User avatar
dWTRICKERPLAJERR
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 150
Joined: 18 Jan 2022, 13:26
Detinator Steam: Da
CS Status: the carpathian annihilation.
Detinator server CS: yes sir.
SteamID: veteran player.
Reputatie: Tepar, (c)Warning
Fond eXtream: 0
Location: Pitești , Argeș , România.
Discord: wag wan big bruda
Has thanked: 18 times
Been thanked: 14 times
Contact:

19 Feb 2022, 23:08

Salut ,

În primul rând trebuie să-ți dai seama după numele ,, platofrmei respective ,, chiar așa ? ,, csboost.eu ,, ? după extensie îți dai seama că e țeapă + ca să-ți faci o platformă în zilele astea de boost pentru CS 1.6 este aproape imposibil sau extrem de greu, în care să și existe playeri adevărați , după cum deschizi site-ul care arată groaznic îți dai seama că ceva e în neregulă și miroase a țeapă , servere destul de mari adăugate ca un fel de promovare , poate doar cu o singură întrebare la owneri de serveri respectivi , prin care poți întreba dacă au boost la platforma respectivă îți dai seama deja.. nu trebuie să te grăbești în anumite chestii , o întrebare sau o informație nu strică niciodată atâta timp cât este pusă corect.
Image
LISTĂ DE TRANZACȚII
| Afiseaza codul
Listă tranzacții extreamcs 2022
FORUM | MINISTERUL APĂRĂRII NAȚIONALE | ZP.STRANGERS.RO#1
Vrei să urmezi o carieră militară ? Intră pe mapn.ro
User avatar
andrei0465
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 65
Joined: 01 Nov 2016, 17:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Busy
SteamID: andrei0465
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (21.03 - 21.04)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

19 Feb 2022, 23:23

dWTRICKERPLAJERR wrote:
19 Feb 2022, 23:08
Salut ,

În primul rând trebuie să-ți dai seama după numele ,, platofrmei respective ,, chiar așa ? ,, csboost.eu ,, ? după extensie îți dai seama că e țeapă + ca să-ți faci o platformă în zilele astea de boost pentru CS 1.6 este aproape imposibil sau extrem de greu, în care să și existe playeri adevărați , după cum deschizi site-ul care arată groaznic îți dai seama că ceva e în neregulă și miroase a țeapă , servere destul de mari adăugate ca un fel de promovare , poate doar cu o singură întrebare la owneri de serveri respectivi , prin care poți întreba dacă au boost la platforma respectivă îți dai seama deja.. nu trebuie să te grăbești în anumite chestii , o întrebare sau o informație nu strică niciodată atâta timp cât este pusă corect.
Da, ai dreptate, insa nu eu am fost "norocosul" care a patit asa ceva, ci un prieten care a mai dat si 50 de euro pe nimic. Dupa parerea mea singura platforma care inca mai baga cativa jucatori adevarati e GTRS. Ce m-a deranjat cu adevarat a fost tupeul cu care mi-a raspuns si inferioritatea cu care ma priveste spunandu-mi "marele andrei game-mania" (facand referire la site-ul meu). Daca citesti asta si sper sa o faci, spre deosebire de tine eu macar stiu sa fac un site, nu jegu' ala pe care il numesti tu site "de boost". Cred ca nu ai mai mult de 14 ani, daca da sper sa realizezi intr-o zi ca tepele astea te vor trage in jos, maturizeaza-te, te pup.
axiucul
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 651
Joined: 20 Jun 2016, 23:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Vand Golf 4
Detinator server CS: Da
SteamID: axiucul
Reputatie: Nume anterior: XmeTriX
Fond eXtream: 0
Location: Timisoara
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times

20 Feb 2022, 16:04

cel mai bun boost sti care este? promovarea!
User avatar
kidd0x
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1054
Joined: 06 Oct 2018, 14:41
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/kidd0x/
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Location: Constangeles
Discord: kidd0x
Has thanked: 172 times
Been thanked: 81 times

21 Feb 2022, 21:12

Doar am intrebat pe chat de baiatu cu boostu https://prnt.sc/Z1-BTm0QAOig :))))

Evitati toate pers ce au legatura cu com aia, toti teparii acolo
notAlamA
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 70
Joined: 20 Nov 2010, 23:17
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: Trust.leaguecs.ro
Been thanked: 3 times
Contact:

21 Feb 2022, 23:27

Salutare,sincer de cand am vazut reclama lor cu 15k de dropuri zilnic (intr-o zi afisa si 25k de dropuri) mi-am dat seama ca ceva nu este ok... Daca esti putin cu capul pe umeri nu ai cum sa cumperi boost de acolo,parerea mea... Si eu ofer boost dar promovez non-stop site-urile de download pe romania ,plus site-uri deschise pe alte tari si tot nu este de ajuns pentru a strange playeri in master.
User avatar
CyBer[N]eTicK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 190
Joined: 29 May 2020, 05:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Strong & Original
Detinator server CS: BB.BLACKGAMES.RO
SteamID: /id/cybernetick_cbk/
Fond eXtream: 0
Location: Albania, tirana
Discord: cybernetick_cbk
Has thanked: 21 times
Been thanked: 18 times
Contact:

22 Feb 2022, 01:32

N3v3rM1nd wrote:
21 Feb 2022, 21:12

Evitati toate pers ce au legatura cu com aia, toti teparii acolo
Lasa taticule copii in pace sa-si faca si ei numarul daca tot sunt pe internet =)))))
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 15 guests