GTA V ONLINE MARKETPLACE [INFORMATIV ATENTIE]

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
#METOO
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 19 Nov 2017, 21:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

19 Nov 2017, 22:03

Dupa cum vedeti are un topic cu reclama platita in anut global anunt/gta-online-marketplace-t347680.html

Aveti grija va poate fura conturile cum va dati seama ? aici aveti niste poze -> https://i.imgur.com/dakxLpg.png Cica turned off steam guard on your account! La select your platform Steam ce nab poate sa puna acolo =))

Si mai sunt si astea https://imgur.com/a/xVh7H Nu mai cand vezi alea zici ca mori de ras :omfg: =)))

(ACESTA ESTE UN TOPIC INFORMATIV NU ESTE O RECLAMATIE DREPT TEAPA), AM FACUT TOPIC-UL SA AVETI GRIJA SA NU VA LUATI TEAPA DE LA RECLAMA LUI ALA. DUPA CUM SE VEDE MichaelDeSanta are un singur Posts si poate sa va tepuieasca foarte usor :doge:
RoyalServer
User avatar
SoLiD #
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 14
Joined: 21 Aug 2017, 22:11
Detinator Steam: Da
CS Status: <?php echo Esti prost ! ?>
Detinator server CS: Nu.
SteamID: v_solid
Fond eXtream: 0
Location: Doha, Ad Dawhah, Qatar
Contact:

19 Nov 2017, 22:07

MichaeldeSanta aka cTmOne. Aveti grija parerea mea... el stiu ca se ascunde in spatele "smecheriilor" astora cu gta online....
Image
User avatar
cTm # oNe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2183
Joined: 24 Aug 2007, 08:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Error.
Detinator server CS: Nu
SteamID: ctmone
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Location: Germany
Discord: ctm.ro
Has thanked: 24 times
Been thanked: 41 times

20 Nov 2017, 02:08

#METOO wrote:Dupa cum vedeti are un topic cu reclama platita in anut global anunt/gta-online-marketplace-t347680.html

Aveti grija va poate fura conturile cum va dati seama ? aici aveti niste poze -> https://i.imgur.com/dakxLpg.png Cica turned off steam guard on your account! La select your platform Steam ce nab poate sa puna acolo =))

Si mai sunt si astea https://imgur.com/a/xVh7H Nu mai cand vezi alea zici ca mori de ras :omfg: =)))

(ACESTA ESTE UN TOPIC INFORMATIV NU ESTE O RECLAMATIE DREPT TEAPA), AM FACUT TOPIC-UL SA AVETI GRIJA SA NU VA LUATI TEAPA DE LA RECLAMA LUI ALA. DUPA CUM SE VEDE MichaelDeSanta are un singur Posts si poate sa va tepuieasca foarte usor :doge:
De grija asta nu poti dormi?
ImageImage
User avatar
Efzet.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 13
Joined: 20 Nov 2017, 09:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator vechi: Mistik.
Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Contact:

20 Nov 2017, 10:20

Nu prea are rost ce spui , a dat teapa cuiva ? Nu a dat , asa ca numai face posturi aiurea .
User avatar
Frenzy GL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 88
Joined: 31 Jul 2016, 16:13
Detinator Steam: Da
CS Status: ./hlds_run
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

20 Nov 2017, 20:45

Efzet. wrote:Nu prea are rost ce spui , a dat teapa cuiva ? Nu a dat , asa ca numai face posturi aiurea .
Esti paralel, prietene. :rolling_eyes:
Se vede foarte clar, ca are intentia de a fura conturile respective.
Dau bine la cap deci ai grija cu cine te bagi!
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

20 Nov 2017, 21:05

Efzet. wrote:Nu prea are rost ce spui , a dat teapa cuiva ? Nu a dat , asa ca numai face posturi aiurea .
Cata prostie exista in lumea asta, uite cine vorbeste :omfg: Termina cu posturile astea copil redus mintal.
Image
User avatar
Ov3rDoZ3
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 437
Joined: 10 Aug 2012, 17:19
Detinator Steam: Da
CS Status: M.I.A
Location: Salaj
Discord: Dudy#6315
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

30 Nov 2017, 00:27

Serviciul de modare de cont, NU SE POATE FACE IN ALT FEL DECAT SA INTRE IN CONTUL VOSTRU. Intrebati orice modder cu reputatie :). Asta e un factor, iar al doilea factor, de ce naiba v-ar fura conturile? Ce sa faca cu ele?.... Ca doar are tot ce vrea pe GTA. "Jucariile" care se folosesc pentru a moda un cont, nu sunt publice sau gratuite iar cele care sunt, o sa duca la ban in termen de 2 ore respectiv pana la urmatorul ban wave. O "jucarie" privata, costa bani, iar garantia de 100% nu exista, no offence CTM dar asta e o minciuna... mereu va exista acea sansa de 0.01% sa iei ban! :) Dar totusi, eu zic sa va mai documentati sa vedeti ca toti modderi procedeaza la fel, cerand datele de logare al contului si 1 ora la dispozitie pentru modare. De unde stiu asta? Simplu: Am cumparat in trecut si vand in prezent )
Image
User avatar
rLx
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1025
Joined: 01 Nov 2008, 09:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Târgu Mureș
Has thanked: 11 times
Been thanked: 33 times

30 Nov 2017, 08:01

Ov3rDoZ3 wrote:Serviciul de modare de cont, NU SE POATE FACE IN ALT FEL DECAT SA INTRE IN CONTUL VOSTRU. Intrebati orice modder cu reputatie :). Asta e un factor, iar al doilea factor, de ce naiba v-ar fura conturile? Ce sa faca cu ele?.... Ca doar are tot ce vrea pe GTA. "Jucariile" care se folosesc pentru a moda un cont, nu sunt publice sau gratuite iar cele care sunt, o sa duca la ban in termen de 2 ore respectiv pana la urmatorul ban wave. O "jucarie" privata, costa bani, iar garantia de 100% nu exista, no offence CTM dar asta e o minciuna... mereu va exista acea sansa de 0.01% sa iei ban! :) Dar totusi, eu zic sa va mai documentati sa vedeti ca toti modderi procedeaza la fel, cerand datele de logare al contului si 1 ora la dispozitie pentru modare. De unde stiu asta? Simplu: Am cumparat in trecut si vand in prezent )
cum sa nu ':)
te intalnesti nu unu care are mod intr-un lobby unde te invita si iti da el drop
Asa am facut si eu 50m acum 1,5 ani
User avatar
cTm # oNe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2183
Joined: 24 Aug 2007, 08:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Error.
Detinator server CS: Nu
SteamID: ctmone
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Location: Germany
Discord: ctm.ro
Has thanked: 24 times
Been thanked: 41 times

30 Nov 2017, 17:57

Ov3rDoZ3 wrote:Serviciul de modare de cont, NU SE POATE FACE IN ALT FEL DECAT SA INTRE IN CONTUL VOSTRU. Intrebati orice modder cu reputatie :). Asta e un factor, iar al doilea factor, de ce naiba v-ar fura conturile? Ce sa faca cu ele?.... Ca doar are tot ce vrea pe GTA. "Jucariile" care se folosesc pentru a moda un cont, nu sunt publice sau gratuite iar cele care sunt, o sa duca la ban in termen de 2 ore respectiv pana la urmatorul ban wave. O "jucarie" privata, costa bani, iar garantia de 100% nu exista, no offence CTM dar asta e o minciuna... mereu va exista acea sansa de 0.01% sa iei ban! :) Dar totusi, eu zic sa va mai documentati sa vedeti ca toti modderi procedeaza la fel, cerand datele de logare al contului si 1 ora la dispozitie pentru modare. De unde stiu asta? Simplu: Am cumparat in trecut si vand in prezent )
Ce zici tu cu ban e fals, nu se ia ban pentru Cash drop, cel mai rau posibil e sa îți ia banii care i-ai primit sau reset la caracter dar nu ban, ia-o in felul asta intri pe o sesiune full nu ai de unde sa știi cine e modder îți da freeze apoi îți dropeaza bani fără voia ta, acum ia zi unde e vina ta aici de ce te-ar bana rockstar? Iar legat de timpul de modare depinde ce folosești, eu modez in maxim 5min.
ImageImage
User avatar
Ov3rDoZ3
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 437
Joined: 10 Aug 2012, 17:19
Detinator Steam: Da
CS Status: M.I.A
Location: Salaj
Discord: Dudy#6315
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

30 Nov 2017, 18:28

Avea R* o politica care spunea cam așa "Când primiți bani sau RP sunteți obligați să schimbați sesiunea, altfel veți fi la fel de vinovați și veți lua ban". Nu știu dacă se mai aplica. Ideea era că nu ai cum sa oferi bani mai multi daca nu intri in contul lor. Asta am vrut sa subliniez. La fel procedează și străinii așa că degeaba se mira lumea.
Image
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information