gtr boost romania

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
X-MAN98
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 431
Joined: 23 Jun 2016, 22:34
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: FURIEN/CSGO.DEVILCS
Fond eXtream: 0
Contact:

02 Sep 2017, 20:22

A incercat cineva ? este ceva de capul lor?
Vad ca in ultima perioada toate comunitatile cu "valoare" isi deschid platforma de boost :)
Site:http://gtr-boost.ro
RoyalServer
User avatar
FREAK
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1844
Joined: 13 Aug 2016, 20:46
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma joc CS:GO
Detinator server CS: ARENA.1TAP.RO
SteamID: freakav
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: FREAK OFFICIAL TV
Fond eXtream: 0
Location: England
Contact:

02 Sep 2017, 20:26

Vad ca au dropuri cele mai multe din Romania dar nu stiu ce sa zic http://gtr-boost.ro/dropuri-live/

Si baga doar pe 2 servere de la area
User avatar
Ares.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 613
Joined: 21 Aug 2017, 18:46
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 100
Location: România
Discord: yosoypaull
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Contact:

02 Sep 2017, 23:04

CS.OLTENIA.*** boostat la ei , nu trece de 5/32 :kappa:
CS AREA are boost din alte părți deci clar că nu au evidența de dropuri reala , in evidenta lor aproape toti playerii sunt romani , avem de-a face cu noul setmaster aici :pogchamp: :wut:
User avatar
SloCket
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 389
Joined: 23 Oct 2015, 19:59
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: cspower.ro
SteamID: travis_bickle1
Fond eXtream: 0
Location: Dragasani
Discord: SloCket
Has thanked: 3 times
Been thanked: 9 times
Contact:

03 Sep 2017, 13:39

I-am prins eu cand aveau evidenta si la masterserver.
Aveam 130-140 jucatori pe zii .
Nu va ganditi ca baga ceva .
Dropurile alea ce le afiseaza, sunt in total de cand au deschis platforma de redirectionare . si apar toate , adica vreo 2 luni cred. :))
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

03 Sep 2017, 23:41

Nu, Mi-a luat mai mult de ,Cat 10 secunde sa le sparg site > http://www.girlshare.ro/3489921682.5 :doge:
NEXT LEVEL
Image
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

09 Sep 2017, 00:50

va zic eu cine este cel cu site-ul wow , este LondoN eXtream sau cum ii zice aici pe forum a vazut ca nu face nimic cu primul site .... stiu sigur pentru ca la el am banat sv meu si la lista ban apare sv meu :)))

Dupa a luat legatura cu mine dupa ce mi-a banat sv , a spus ca ma ajuta la populare , a dat un boost la gtrs a zis ca prinde oameni de acolo , a postat sv meu full dupa am venit eu cu replica cum a facut sv full si a renuntat , ca i-am zis ca postez conversatia de pe whatsapp
CROSS
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 616
Joined: 24 Jul 2015, 19:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Counter-Strike: Global Offensive
SteamID: crossgfxx
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (16 Dec - 16 Apr 2017)
Nume anterior : YaCiNe.
-1 avertisment Membru Club
Utilizator neserios ( tepar ! )
Fond eXtream: 0
Contact:

09 Sep 2017, 16:05

sancez wrote:va zic eu cine este cel cu site-ul wow , este LondoN eXtream sau cum ii zice aici pe forum a vazut ca nu face nimic cu primul site .... stiu sigur pentru ca la el am banat sv meu si la lista ban apare sv meu :)))

Dupa a luat legatura cu mine dupa ce mi-a banat sv , a spus ca ma ajuta la populare , a dat un boost la gtrs a zis ca prinde oameni de acolo , a postat sv meu full dupa am venit eu cu replica cum a facut sv full si a renuntat , ca i-am zis ca postez conversatia de pe whatsapp
aici ai greşit, nu îl detine LondoN ci îl detine ReTrY de pe area-games.
ImageImage
WickeDCSX
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 15 Mar 2015, 23:13
Detinator Steam: Da
CS Status: linux
Detinator server CS: GO.ELDERS.RO
SteamID: DA
Fond eXtream: 0
Location: Suceava
Contact:

09 Sep 2017, 17:21

Si-a facut omul platforma de boost dar a "uitat" sa o populeze inainte sa vanda ceva si a zis si el sa faca un ban de pateu :))
Image
retryro
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 2
Joined: 10 Sep 2016, 18:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

18 Sep 2017, 20:33

Ares. wrote:CS.OLTENIA.*** boostat la ei , nu trece de 5/32 :kappa:
CS AREA are boost din alte părți deci clar că nu au evidența de dropuri reala , in evidenta lor aproape toti playerii sunt romani , avem de-a face cu noul setmaster aici :pogchamp: :wut:
Da nu stiu cum nu trece boostu ala mai mult de 5 playeri cand tie iti statea cu boost-u de la gtr, doar cu boost-u de la gtrs minim 16 playeri pe zi . nu am zis ca e extraordinar boost-u , pentru ca nu am avem timp sa o populam incat sa dam boost mai mult de 2 servere , de asta sta doar acl si cs area-games.ro Ca
Bravo ai spart un webhost de la gazduire jocuri. Nu stiu care e cu tepari sau restu pentru ca din cate stiu nu am facut nicio reclama sa zic ca e cel mai tare boost .
singurile server boostate Respawn.CsxArena.Ro / Acl.area-games.ro / cs.area-games.ro si inca unul de pe play-arena. da Cs.Area-games are si alte boosturi ( gtrs ) poti sa cauti server-ul pe ce site de boost vrei tu . si ai sa vezi ca nu folosesc altceva.
User avatar
Ares.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 613
Joined: 21 Aug 2017, 18:46
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 100
Location: România
Discord: yosoypaull
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Contact:

19 Sep 2017, 18:43

retryro wrote:
Ares. wrote:CS.OLTENIA.*** boostat la ei , nu trece de 5/32 :kappa:
CS AREA are boost din alte părți deci clar că nu au evidența de dropuri reala , in evidenta lor aproape toti playerii sunt romani , avem de-a face cu noul setmaster aici :pogchamp: :wut:
Da nu stiu cum nu trece boostu ala mai mult de 5 playeri cand tie iti statea cu boost-u de la gtr, doar cu boost-u de la gtrs minim 16 playeri pe zi . nu am zis ca e extraordinar boost-u , pentru ca nu am avem timp sa o populam incat sa dam boost mai mult de 2 servere , de asta sta doar acl si cs area-games.ro Ca
Bravo ai spart un webhost de la gazduire jocuri. Nu stiu care e cu tepari sau restu pentru ca din cate stiu nu am facut nicio reclama sa zic ca e cel mai tare boost .
singurile server boostate Respawn.CsxArena.Ro / Acl.area-games.ro / cs.area-games.ro si inca unul de pe play-arena. da Cs.Area-games are si alte boosturi ( gtrs ) poti sa cauti server-ul pe ce site de boost vrei tu . si ai sa vezi ca nu folosesc altceva.
Cum adică imi statea cu boostul de la gtr , dacă nu am luat in viata mea de la voi ? :kappa: :omfg: Nu mă intereseaza ce " boost " bagi tu , eu doar mi-am spus părerea . PS : CS-area are ban pe GT :pogchamp:
Baftă cu " boost-ul ". :kappa:
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

21 Sep 2017, 02:19

CROSS wrote:
sancez wrote:va zic eu cine este cel cu site-ul wow , este LondoN eXtream sau cum ii zice aici pe forum a vazut ca nu face nimic cu primul site .... stiu sigur pentru ca la el am banat sv meu si la lista ban apare sv meu :)))

Dupa a luat legatura cu mine dupa ce mi-a banat sv , a spus ca ma ajuta la populare , a dat un boost la gtrs a zis ca prinde oameni de acolo , a postat sv meu full dupa am venit eu cu replica cum a facut sv full si a renuntat , ca i-am zis ca postez conversatia de pe whatsapp
aici ai greşit, nu îl detine LondoN ci îl detine ReTrY de pe area-games.

desi nu cred , oricum ii un boost egal cu 0
MIRAGETR
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 19 May 2017, 16:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

21 Sep 2017, 18:01

Imi place ca se comenteaza pe tema asta. Intrebarea mea ar fi fost oare va reusi site-ul asta de boost sau cine este Detinatorul ? Toti vorbesc isi dau cu parerea dar niciunul nu stie tot despre gtr-boost.ro.
gtr-boost.ro este detinut de ReTrY de pe area-games este adevarat asta.
Serverul cs.area-games.ro nu mai are Ban pe gametracker.com deoarece reportul facut serverului a fost Fake deoarece un pacalici de pe o comunitate se oftica ca serverul nu sa dus la ei pe comunitate.
Eu unul nu cred ca boostul este egal cu 0, a cumparat cineva care comenteaza si nu i-a convenit cum baga ?
Daca mai aveti intrebari legate de acest site sau despre el puteti intreba aici iar eu va voi raspunde.
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information