HZONE excroci si nesimtiti !

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Stefan
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1868
Joined: 18 Feb 2010, 20:14
Detinator Steam: Da
SteamID: teostefan10
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior: teostefan
0.1/3
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times

07 May 2018, 16:47

Nu as apela la firma Hzone numai pentru simplu fapt ca omul de la tehnic e complet agramat :))
RoyalServer
Gil Force
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 208
Joined: 24 Nov 2015, 17:51
Detinator Steam: Nu
CS Status: Ha ha ha production. Afk
Fond eXtream: 0
Contact:

07 May 2018, 17:07

Il poti gasi si pe csmaia e forumul lui are nick bibi ;)
Dar iti sigerez sa iti gasesti un alt host pentru ca hzone e praf la momentul actual din toate punctele de vedere
Zombie.ilegalzone.ro - addons postat
security-zone/tepar-n0talama-amxx-t301413.html - Cica JAH marele scripter m0talama
User avatar
SloCket
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 389
Joined: 23 Oct 2015, 19:59
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: cspower.ro
SteamID: travis_bickle1
Fond eXtream: 0
Location: Dragasani
Discord: SloCket
Has thanked: 3 times
Been thanked: 9 times
Contact:

07 May 2018, 18:06

Ma nu stiu , am fost si eu client hzone , dar m-au ajutat cu absolut toate problemele :)) ba chiar si servicii gratuite foarte multe :))
User avatar
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 539
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

07 May 2018, 19:10

hrion wrote:Ei îs bat joc de copii ca voi, care luați de la firme de căcat ca altfel nu am cum sa le spun, sunt destule topicurile pe extreamcs cu ei și calitatea lor de căcat.
Marius sau cum îl cheamă e un om de toată jalea, jalnic și un om prost. Ca altfel nu ai cum sa numesti specimene ca ei, adică oameni proști.

Saracu de tine....cred ca am dublu varsta ta...stai linistit. Pentru un server de awp only care are 5 plugin-uri toate nu am nevoie de un host pe care sa dau 200 de lei cand eu nu castig nimic. Astora care le da mami si tati bani de servere de cs normal ca isi cumpara host de 32 de slot-uri ca acum lumea nu se mai axeaza pe skill, cu cat mai multi cu atat mai bine :))) Am schimbat host-ul oricum. Am sa mut totul in alta parte . Nu mi s-a raspuns la ticket nici pana acum, de aseara de la 12 noaptea pana la 7:10 azi. Se poate da tc !
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
User avatar
HZone
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 24
Joined: 09 Nov 2015, 18:38
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Contact:

12 Jun 2018, 15:10

De ce nu postezi tot ?

https://imgur.com/a/EZYsWjY

A fost o mica confuzie care s-a rezolvat imediat.
De cand ai cont la noi ai un comportant vulgar fara motiv.

Toate cele bune.
User avatar
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 539
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

17 Jun 2018, 19:51

HZone wrote:De ce nu postezi tot ?

https://imgur.com/a/EZYsWjY

A fost o mica confuzie care s-a rezolvat imediat.
De cand ai cont la noi ai un comportant vulgar fara motiv.

Toate cele bune.


Normal, ca nu este prima oara cand faceti cacaturi, evident, ca am un comportament inadecvat fata de un serviciu de rahat, stai si muncesti la server si peste noapte te trezesti cu alt ip, ca sa nu mai zic calitatea deplorabila, dau acum aceasi bani, cu un addons mult mai incarcat decat cel pe care l-am pus pe server-ul de la voi si ce crezi? Se misca impecabil, server-ul fiind tot de 500 fps-uri, deci? Ce ziceti? Se merita sa fiu baiat cu bun simt cand voi nici macar un server de 500 de fps-uri nu puteti garanta, mai ales calitatea lui, si mai si dispare peste noapte :))) .
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
User avatar
WHOAMI?
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 999
Joined: 17 Dec 2013, 19:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: US
Has thanked: 30 times
Been thanked: 20 times

18 Jun 2018, 00:54

Nu va inteleg de ce va mai complicati cu aceste site-uri de gazduire.

Mai bine platesti cu 10 euro mai mult dar sa ai calitate.

KROND/TNI
VinoVat
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 583
Joined: 05 Jan 2009, 21:46
Detinator Steam: Da
SteamID: vinovat0
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

18 Jun 2018, 01:06

cs_all wrote:Nu va inteleg de ce va mai complicati cu aceste site-uri de gazduire.

Mai bine platesti cu 10 euro mai mult dar sa ai calitate.

KROND/TNI
In primul rand nu poti numi "site de gazduire" o firma inregistrata, in al doilea rand, lumea vrea si poate primi aceeasi calitate ca le krond, dar la un pret mai mic (nu mult mai mic). Nu mai veniti cu argumente krond/zeroping ca nu mai merge, sunte alte firme (chiar si site-uri de hosting) care ofera calitatea lor sau peste ei, la preturi mai mici :stuck_out_tongue_winking_eye:
User avatar
WHOAMI?
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 999
Joined: 17 Dec 2013, 19:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: US
Has thanked: 30 times
Been thanked: 20 times

18 Jun 2018, 19:28

VinoVat wrote:
cs_all wrote:Nu va inteleg de ce va mai complicati cu aceste site-uri de gazduire.

Mai bine platesti cu 10 euro mai mult dar sa ai calitate.

KROND/TNI
In primul rand nu poti numi "site de gazduire" o firma inregistrata, in al doilea rand, lumea vrea si poate primi aceeasi calitate ca le krond, dar la un pret mai mic (nu mult mai mic). Nu mai veniti cu argumente krond/zeroping ca nu mai merge, sunte alte firme (chiar si site-uri de hosting) care ofera calitatea lor sau peste ei, la preturi mai mici :stuck_out_tongue_winking_eye:
Lasa-mi aici niste "firme inregistrate" aici sa vezi ca iti arat ca totul krondul este peste ei.
User avatar
Kosovos
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 8
Joined: 04 Jul 2018, 13:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Working at new-project.php
SteamID: STEAM_1:1:129217469
Fond eXtream: 0
Contact:

05 Jul 2018, 01:47

Ganja* wrote:
HZone wrote:De ce nu postezi tot ?

https://imgur.com/a/EZYsWjY

A fost o mica confuzie care s-a rezolvat imediat.
De cand ai cont la noi ai un comportant vulgar fara motiv.

Toate cele bune.


Normal, ca nu este prima oara cand faceti cacaturi, evident, ca am un comportament inadecvat fata de un serviciu de rahat, stai si muncesti la server si peste noapte te trezesti cu alt ip, ca sa nu mai zic calitatea deplorabila, dau acum aceasi bani, cu un addons mult mai incarcat decat cel pe care l-am pus pe server-ul de la voi si ce crezi? Se misca impecabil, server-ul fiind tot de 500 fps-uri, deci? Ce ziceti? Se merita sa fiu baiat cu bun simt cand voi nici macar un server de 500 de fps-uri nu puteti garanta, mai ales calitatea lui, si mai si dispare peste noapte :))) .

Amice, daca tu nu esti in stare sa optimizezi un plugin, nu zic un intreg addons, cum te astepti sa ai un server care sa functioneze bine ? Ei iti ofera serverul functionabil, mai departe daca nu te duce capul sa pui 2-3 pluginuri e vina ta, si nu mai spun nimic de copii care plang de servere 'jalnice' dar ei au addons-uri cu 100 de plugin-uri care nu fac nimic. Si ai o problema cu HZone ? Incearca cu ToxicHost, dedicat de germania cu trafic limitat vand servicii cat mai repede care pastreaza aparentele ca la ei e cea mai buna oferta iar apoi inchid serviciile pe diverse motive fara a returna banii platiti pe servicii.
User avatar
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 539
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

16 Jul 2018, 12:50

Kosovos wrote:
Ganja* wrote:
HZone wrote:De ce nu postezi tot ?

https://imgur.com/a/EZYsWjY

A fost o mica confuzie care s-a rezolvat imediat.
De cand ai cont la noi ai un comportant vulgar fara motiv.

Toate cele bune.


Normal, ca nu este prima oara cand faceti cacaturi, evident, ca am un comportament inadecvat fata de un serviciu de rahat, stai si muncesti la server si peste noapte te trezesti cu alt ip, ca sa nu mai zic calitatea deplorabila, dau acum aceasi bani, cu un addons mult mai incarcat decat cel pe care l-am pus pe server-ul de la voi si ce crezi? Se misca impecabil, server-ul fiind tot de 500 fps-uri, deci? Ce ziceti? Se merita sa fiu baiat cu bun simt cand voi nici macar un server de 500 de fps-uri nu puteti garanta, mai ales calitatea lui, si mai si dispare peste noapte :))) .

Amice, daca tu nu esti in stare sa optimizezi un plugin, nu zic un intreg addons, cum te astepti sa ai un server care sa functioneze bine ? Ei iti ofera serverul functionabil, mai departe daca nu te duce capul sa pui 2-3 pluginuri e vina ta, si nu mai spun nimic de copii care plang de servere 'jalnice' dar ei au addons-uri cu 100 de plugin-uri care nu fac nimic. Si ai o problema cu HZone ? Incearca cu ToxicHost, dedicat de germania cu trafic limitat vand servicii cat mai repede care pastreaza aparentele ca la ei e cea mai buna oferta iar apoi inchid serviciile pe diverse motive fara a returna banii platiti pe servicii.


Tu ai citit ce am scris eu? Sau postezi si tu ca probabil folosesti serviciile lor? Tocmai am scris mai sus ca am pus addons-ul pe un alt host si se misca impecabil. Oricum am renuntat la servere, am vazut ce preferinte au oamenii si prefer sa nu mai am server decat sa transform jocul asta intr-un circ ! Cred ca ajunge atatia ani de chinuiala doar pentru o pasiune pentru ceva ce este mort !
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
User avatar
COLBYLICIOUS
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8139
Joined: 13 Oct 2012, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu mă ocup
SteamID: /id/COLBYLICIOUS
Reputatie: Fost administrator
eXtream Security
Fost Intermediar Steam
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Administratorul anului 2018
Location: Brașov
Discord: @colbylicious
Has thanked: 245 times
Been thanked: 310 times
Contact:

07 Aug 2018, 15:08

Informativ.
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 29 guests