LEVIN SI SYKO TEPARI & NESERIOSI

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

SoLoz0rNNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 738
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

30 Oct 2022, 14:11

Nickname-ul tău: SoLoz0rNNN
Nickname-ul țeparului: LEVIN SI SYKO
Link-ul de la profilul de pe forum al țeparului: syko-u67566.html -> -u-u31204.html
Email țepar: -
Alte date de contact ale țeparului: nr de telefon a lui levin urmeaza imediat si syko nu am de cat steam
Descriere situație (obligatoriu): Incep cu levin - m-a sunat intr-o zii sa ii dau urgent 30 de euro ca are nevoie sa plateasca vaporul sa vina acasa , dupa care i-am cerut banii inapoi si mi-a dat block
Syko , am avut incredere in el i-am dat acces la server-ul meu mi-a facut un plugin l-am platit si mi-a sters server-ul in aceasta dimineata pe motiv ca vezi doamne i-am dat eu platforma lor lu powerel ( desi eu nu detin aceasta platforma a lor )
Dovezi (obligatoriu) - LEVIN - > https://imgur.com/a/PYcjs7x SYKO - > https://imgur.com/a/IgAsirl
Model de postare în format BBCode pentru copy-paste | Afiseaza codul
Alte informații: oameni neseriosi cu,care sa nu aveti de a face

Chestia cu levin s-a intamplat acum ceva timp dar nu am stat sa postez pentru 30 de euro si daca aveti nevoie de mai multe dovezi va pot oferii. apeluri si etc ( asta pentru ca ma face neserios prin posturi pe aici)
Syko parea baiat ok. Nu i-am ascultat pe powerel si alex si carmen in legatura cu el dar se pare ca aveau dreptate ... imediat a inceput cu injuraturi la adresa mea si etc

ps : levin nu venii cu povestile legate de host ca nu-ti dadeam tie bani si cumparam boost-uri ca noi doi nu aveam vreo intelegere in acel sens :) si eu cu banii mei faceam ce voiam eu
levin si daca tot ma faci tepar a fost bine ca ai avut un an de zile acces la webhost freee ? si ai facut ce ai vrut tu ?

levin este tepar
syko - neserios pentru ca mi-a sters server-ul ( i-am platit plugin de vip .. sunt curios daca mai vad de la el sma-ul dupa ce am postat asta )



powrel sper ca esti fericit acum :) asta nu ajunge la cos pentru ca este teapa pe fata :) si daca vezi asta confirma i lu syko de unde ai ala al lor ca ei cred ca este de la mine
RoyalServer 2
User avatar
SloCket
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 389
Joined: 23 Oct 2015, 19:59
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: cspower.ro
SteamID: travis_bickle1
Fond eXtream: 0
Location: Dragasani
Discord: SloCket
Has thanked: 3 times
Been thanked: 9 times
Contact:

30 Oct 2022, 15:21

Aprob cele spuse si facute :) Daca Sykos si-ar stapanii comportamentul ar avea de castigat mereu ... dar se ajunge mereu la prostii ...
Last edited by SloCket on 30 Oct 2022, 21:46, edited 1 time in total.
User avatar
Syko
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 131
Joined: 14 Apr 2019, 21:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Good
SteamID: sykozawr
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Discord: sykozawr
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times
Contact:

30 Oct 2022, 15:28

Mi-ai dat 10 Euro pentru un plugin VIP iar eu ti-am oferit sursa la el si urmeaza bineinteles sa-ti dau si sursa cu ultima versiune, n-aveam de ce sa stau sa-ti dau de fiecare data .sma-ul din moment ce aveai si alte cerinte la el, cum editam ceva sa-ti dau sma n-avea sens.
Pe langa pluginul de VIP te-am ajutat si cu altele, si sa retinem faptul ca ce am facut eu nu este luat de pe net, adica nu am descarcat niste chestii si ti le-am aruncat acolo pe server.

Cat despre stergerea serverului, da, este totul foarte adevarat. Am fost alertat astazi ca powerel a postat panoul meu (si al lui LEVIN) pe extreamcs iar singurii ce il aveam eram eu, LEVIN si tu, tu ai avut acces la el pentru ca l-ai furat de pe webhostul lui Levin, sau webhostul tau pe care il imparteai cu levin, sau VPS, habar n-am exact.

Repet: Pentru acest panou nu am avut niciun client si nimeni nu l-a cumparat (exceptie N3VER de pe nextcs, dar el nu avea versiunea asta). Nu avea efectiv cine sa distribuie fisierele panoului in afara de tine.
Sa nu mai spun de faptul ca te laudai pe TS ca o sa postezi panoul lui Levin (desi era al meu) pe net, ai spus asta in repetate randuri ca l-ai furat de pe host si o sa te razbuni pe Levin facand asta.

Tu esti principalul suspect iar daca nu e asa, imi cer scuze pentru stergerea serverului, insa nu suport falsitatea si oamenii nesimtiti, oamenii care ma vorbesc, care se cred superiori desi ei nu sunt cu nimic superiori.
Eu cu cine am lucrat si la cine am vandut orice m-am tinut de treaba iar omul a fost multumit si niciodata nu am dat teapa cuiva, ori sa ma fac nevazut sau sa nu mai raspund la mesaje.

Iar pentru cei care spuneti ca eu traiesc din treaba asta cu panourile, sunteti vai de capul vostru, pentru mine se numeste pasiune dar voi nu aveti de unde sa stiti asta pentru ca voi odata cu implinirea varstei de 18 ani ati fost obligati sa mergeti la munca sa va intretineti sau sa plecati prin straintate la puf (aka powerel). Ptu.
SoLoz0rNNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 738
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

30 Oct 2022, 15:39

Syko wrote:
30 Oct 2022, 15:28

Cat despre stergerea serverului, da, este totul foarte adevarat. Am fost alertat astazi ca powerel a postat panoul meu (si al lui LEVIN) pe extreamcs iar singurii ce il aveam eram eu, LEVIN si tu, tu ai avut acces la el pentru ca l-ai furat de pe webhostul lui Levin, sau webhostul tau pe care il imparteai cu levin, sau VPS, habar n-am exact.

vrei sa spui webhost-ul meu platit de mine :) domeniul meu . macar esti sincer si ai recunoscut ca ai sters . dar din pacate eu am pierdut tot pentru un conflict pe care tu il ai cu powerel si tot din acest conflict am fost inclusiv floodat de catre powerel pentru ca, credea ca sunt asociat cu tine
User avatar
levin
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 3844
Joined: 24 Aug 2011, 12:24
Detinator Steam: Da
CS Status:
Detinator server CS: ☯∴
SteamID: riseofevo
Reputatie: Scripter eXtreamCS
Nume anterior: Adryyy
Location: ҳ̸Ҳ̸ҳ
Discord: devilclass
Has thanked: 36 times
Been thanked: 594 times
Contact:

30 Oct 2022, 20:19

mai ai să mi dai 270 de euro amice, cum facem? să ți fac eu post? =)))
ia neagă faptu că ți am configurat dedicatu + webhostu pentru proiectu highost, ai avut whmcs, gsp-panel, plugine, addonsuri, moduluri, templateuri, db, dwd url, etccccc totu configurat de la 0 de mine (mai puțin alocarea de ipuri[partea de networking/interfața pe dedicat])
nu ți am cerut nici 1 ban, da după ce am văzut că ai dat 300 euro ca să iei boost[de unde ai luat țeapă =))))] pentru sv tău de cs și a 2 a lună n ai mai plătit dedicatu și s a dus tot ce am muncit...

nu syko ți a șters sv, eu l am șters, iar asta pe puțin...șters e mult zis pentru că n am avut acces intern la el
tu deții gamezilla.ro , unde eu aveam subdomeniu, și numai noi 2 aveam acces, se și vede calea din configurarea panoului că ține de gamezilla , deci nu mai minții că nu tu l ai dat, pentru că eu nu am dat nici unui client INFO + TO DO.txt =)))) , și oricum tu i ai zis lu syko că dacă nu ți dau banii sau nu te ajut cu sv o să postezi panoul pe net...deci nu te mai bate n cap cu propriile tale vorbe
așa cum tu zis că vei posta panoul, și eu ți am zis că ți voi închide sv ul, mi se pare un schimb corect, amân2 ne am ținut de cuvânt

am avut acces free la webhost pentru că ai uitat tu să schimbi datele, d aia când am vzt că ai revenit am mutat cât de rpd am putut panoul pe alt host..da deja apucasei să l furi, iar în afară de panel nu mi-a folosit la nimic webhostu tău =)), doar pe perioada respectivă l am folosit

p.s, mi ai dat 30 euro adv, da mi ai dat de bună voie, nu mi ai cerut ceva la schimb, iar eu nu am afirmat că ți aș da ceva la schimb , așa cum tu acum îi ceri, și eu cer banii pentru timpul meu pierdut cu highost
Last edited by levin on 30 Oct 2022, 21:48, edited 2 times in total.
Pentru ajutor, faceți cerere bine detaliată, completând și respectând modelul corespunzător.
Nu-mi mai dați cereri doar pentru a mă avea în lista de prieteni.
Dacă te ajut, și mă ignori/etc > te adaug în „foe”.
Aveți grijă la cei ce încearcă să mă copieze sau să dea drept mine..Puteți lua legătura cu mine prin STEAM dacă aveți o problemă/nelămurire în acest caz! Cont de forum am doar aici.
În cazul în care utilizați ceva din ce am postat(ex: aici), e bine să fiți la curent cu modificările aduse și de aici, iar dacă sunt ceva probleme nu ezitați să luați legătura cu mine. Actualizarea unor coduri nu se vor afișa public, doar dacă se găsește ceva critic/urgent de remediat, unele fiind coduri vechi iar unele refăcute chiar recent dar private.
* Nume pe cs1.6: eVoLuTiOn \ Nume vechi: eVo
* Atelierul meu - post2819572.html#p2819572 (închis, click link ca să vedeți de ce)
User avatar
eternity
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 07 Oct 2022, 12:16
Detinator Steam: Da
CS Status: :D
Fond eXtream: 0
Discord: stefanutzh
Has thanked: 25 times
Been thanked: 30 times

30 Oct 2022, 20:38

30 de ani si da flood, hackerul sezioner.

nu stiu adminilor dar mi se pare deja plictisitor ca se cearta astia pe un template de c*cat buguit si vai de mm, cumparatorul si-a asumat si acu apar altii care se plang ca isi iau flood de la un bosorog ca e asociat cu astia doi?? dezastru total.
SoLoz0rNNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 738
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

31 Oct 2022, 20:24

L E V I N wrote:
30 Oct 2022, 20:19
mai ai să mi dai 270 de euro amice, cum facem? să ți fac eu post? =)))
ia neagă faptu că ți am configurat dedicatu + webhostu pentru proiectu highost, ai avut whmcs, gsp-panel, plugine, addonsuri, moduluri, templateuri, db, dwd url, etccccc totu configurat de la 0 de mine (mai puțin alocarea de ipuri[partea de networking/interfața pe dedicat])
nu ți am cerut nici 1 ban, da după ce am văzut că ai dat 300 euro ca să iei boost[de unde ai luat țeapă =))))] pentru sv tău de cs și a 2 a lună n ai mai plătit dedicatu și s a dus tot ce am muncit...

nu syko ți a șters sv, eu l am șters, iar asta pe puțin...șters e mult zis pentru că n am avut acces intern la el
tu deții gamezilla.ro , unde eu aveam subdomeniu, și numai noi 2 aveam acces, se și vede calea din configurarea panoului că ține de gamezilla , deci nu mai minții că nu tu l ai dat, pentru că eu nu am dat nici unui client INFO + TO DO.txt =)))) , și oricum tu i ai zis lu syko că dacă nu ți dau banii sau nu te ajut cu sv o să postezi panoul pe net...deci nu te mai bate n cap cu propriile tale vorbe
așa cum tu zis că vei posta panoul, și eu ți am zis că ți voi închide sv ul, mi se pare un schimb corect, amân2 ne am ținut de cuvânt

am avut acces free la webhost pentru că ai uitat tu să schimbi datele, d aia când am vzt că ai revenit am mutat cât de rpd am putut panoul pe alt host..da deja apucasei să l furi, iar în afară de panel nu mi-a folosit la nimic webhostu tău =)), doar pe perioada respectivă l am folosit

p.s, mi ai dat 30 euro adv, da mi ai dat de bună voie, nu mi ai cerut ceva la schimb, iar eu nu am afirmat că ți aș da ceva la schimb , așa cum tu acum îi ceri, și eu cer banii pentru timpul meu pierdut cu highost

arata-mi te rog unde am spus ca iti dau eu 300 de euro =))) si ai facut suma de 300 de euro ca atat am investit eu in boost =))) ce legatura are una cu alta ? am avut noi vreo intelegere ca iti dau bani daca faci alea sau ce? te rog frumos posteaza aici :) am scris eu pe undeva ca nu ai facut ce ai spus tu acolo ? dar ce legatura are una cu alta ?? ( prietene mai iesi din casa mai fa ti si tu un prieten ceva ca esti vai de tine )
PANA UNA ALTA ESTI UN TEPAR . si ai avut web ca asa am vrut eu nu ca am uitat sa schimb parola ;) ti-am lasat eu asa stai linistit

edit : prietene eu ti-am dat bani :) vezi sa nu il aduc pe slocket sa il rog sa posteze cum te rogi de el sa faci host si nu i-ai zis nimic de bani doar sa iti dea dedeicat aceasi chestie ca si la mine si acum vii si te plangi pe aici ;) si vezi ca daca nu era grama nu prea faceai tu tot pe acolo nu ma face sa il aduc si pe ala pe aici ca imi aduc aminte bine pe unde te blocai ( adevarat nu am scris dar la telefon ti-am zis ca tii dau imprumut macar recunoaste )
Last edited by SoLoz0rNNN on 31 Oct 2022, 20:28, edited 1 time in total.
User avatar
Doctor whO? <3
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1196
Joined: 21 Jun 2013, 12:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 109 times
Been thanked: 75 times
Contact:

31 Oct 2022, 20:27

Mama ce penibil e acest topic. In 2022 sa vi pe internet si mai ales pe un forum mort si sa te certi... Aoleo... Mai iesiti din casa fratilor...
SoLoz0rNNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 738
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

31 Oct 2022, 20:29

Doctor whO? <3 wrote:
31 Oct 2022, 20:27
Mama ce penibil e acest topic. In 2022 sa vi pe internet si mai ales pe un forum mort si sa te certi... Aoleo... Mai iesiti din casa fratilor...
nu-mi bateam capul cu asa ceva dar oamenii intrec masura si el si syko ca idee :) levin nu are un prieten in viata reala saracul nu iese din casa viata lui este extreamcs si era normal sa il atac aici dupa faza cu server-ul .
User avatar
kobra3
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 406
Joined: 23 Jul 2015, 22:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Disponibil
Detinator server CS: cs.xpro.ro
SteamID: ikobra3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

01 Nov 2022, 03:26

Am citit cu amuzament si nu am putut sa nu remarc urmatoarele doua aspecte: unul sterge serverul pentru ca 'a crezut' ca a fost publicat de celalalt panelul iar powerel da flood pentru ca 'a crezut' ca esti asociat cu ei. Bai baieti(desi la powerel nu ma mai mira,omul mi-a aratat cat de incuiat la minte e si cat traieste in online),de ce nu intrebati daca nu sunteti siguri de ceva si nu mai 'credeti' sau cautati dovezi si actionati dupa ce sunteti siguri.
User avatar
WinNk. #
Super moderator
Super moderator
Posts: 1693
Joined: 06 Dec 2014, 11:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/maduwtf
Reputatie: Super Moderator
Location: Iaşi, România
Has thanked: 38 times
Been thanked: 41 times

01 Nov 2022, 09:30

Topic inchis.
Daca mai vad vreun subiect legat de porcaria voastra de panel, aveti ban 30 de zile fiecare.
Syko, Levin baieti seriosi, nu va mai lasati denigrati de astfel de specimene.
Nu vad nicio teapa in acest topic, i ai oferit 30 euro de buna voie, levin ti a oferit cunostinele lui care nici macar 5% habar nu ai tu Solozorn din ele.
Levin ti a sters servereul, nu Syko din ce vad aici!
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

01 Nov 2022, 20:29

WinNk. # wrote:
01 Nov 2022, 09:30
Topic inchis.
Daca mai vad vreun subiect legat de porcaria voastra de panel, aveti ban 30 de zile fiecare.
Syko, Levin baieti seriosi, nu va mai lasati denigrati de astfel de specimene.
Nu vad nicio teapa in acest topic, i ai oferit 30 euro de buna voie, levin ti a oferit cunostinele lui care nici macar 5% habar nu ai tu Solozorn din ele.
Levin ti a sters servereul, nu Syko din ce vad aici!
Redeschis, WinNk ai un avertisment si data viitoare incearca sa iti controlezi limbajul fata de utilizatori chiar daca situatia degenereaza anunti un administrator.

Chestia cu levin s-a intamplat acum ceva timp dar nu am stat sa postez pentru 30 de euro..
Trebuia sa postezi atunci nu dupa 100 de ani, imi pare rau dar am inteles ca si el ti-a configurat totul pentru host asa ca sunteti chit.Ce ma macina este faptul ca doar doua persoane aveau acces la fisierele proiectului si au ajuns pe internet, daca nu a mai avut si altcineva acces la acel VPS/Dedicat sau ce ai tu atunci vinovatul este clar cine este.

syko - neserios pentru ca mi-a sters server-ul
A recunoscut LEVIN ca ti-a sters serverul, deci inca o data ai facut o afirmatie falsa iar in legatura cu fisierul SMA observ ca l-ai primit desi este un work in progress problema voastra daca il mai primesti dupa toata tarasenia asta si nu il consider vinovat cu nimic.

powrel sper ca esti fericit acum :) asta nu ajunge la cos pentru ca este teapa pe fata :) si daca vezi asta confirma i lu syko de unde ai ala al lor ca ei cred ca este de la mine
Sa inteleg ca va cunoasteti, interesant.
Image
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Google [Bot] and 25 guests