LondoN Extream - Neserios

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

14 Sep 2019, 11:47

Ce faci London? :boundlessly_laughing: :boundlessly_laughing:

Image
Image
RoyalServer
Filiq_
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 846
Joined: 02 Nov 2014, 18:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Utilizator neserios
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 40 times
Been thanked: 30 times

14 Sep 2019, 12:12

Salut, pentru nesimtirea domnului London ma ofer eu sa iti rezolv addons-ul pentru ca ne-a cam facut de ras pe toti.
https://discord.gg/VABVdhXMrK ZM CSO server in working..
User avatar
levin
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 3844
Joined: 24 Aug 2011, 12:24
Detinator Steam: Da
CS Status:
Detinator server CS: ☯∴
SteamID: riseofevo
Reputatie: Scripter eXtreamCS
Nume anterior: Adryyy
Location: ҳ̸Ҳ̸ҳ
Discord: devilclass
Has thanked: 36 times
Been thanked: 594 times
Contact:

14 Sep 2019, 14:21

faKe91 wrote:
14 Sep 2019, 07:00
O sa te uimesti daca o sa iti spun ca aceasta eroarea pluginul o avea inca in anul 2009? Ai platit pe ceva nefunctional si mai ales care putea fi gasit gratuit.

https://forums.alliedmods.net/showpost. ... stcount=20
https://i.imgur.com/L0NPWzH.png

Invatati-va o data minte ca tot ce se vinde pe extreamcs (cam 80-90%) gasiti pe internet.

Ah da, ca sa nu uit: https://i.imgur.com/AhHMReU.png

Persoana in cauza a mai avut statut de "Persoana Neserioasa" si sa demonstrat de nenumarate ori ca o merita. Pacat ca ia fost scoasa.
asta le-am spus și eu....da e mai greu cu prieceperea la raincur

edit: văzusem mai demult un reply despre un țepar, care era cam așa 'bravo lui că v-a dat țeapă, dacă voi nu știți să „căutați”', fiind vorba tot despre un plg..ceva e genu, care era tot de pe net
adică fraier e cel ce ia țeapă, nu cel care dă :face_unequal_eyes: (aici nu e vorba de țeapă, știu)
Last edited by levin on 14 Sep 2019, 16:08, edited 1 time in total.
Pentru ajutor, faceți cerere bine detaliată, completând și respectând modelul corespunzător.
Nu-mi mai dați cereri doar pentru a mă avea în lista de prieteni.
Dacă te ajut, și mă ignori/etc > te adaug în „foe”.
Aveți grijă la cei ce încearcă să mă copieze sau să dea drept mine..Puteți lua legătura cu mine prin STEAM dacă aveți o problemă/nelămurire în acest caz! Cont de forum am doar aici.
În cazul în care utilizați ceva din ce am postat(ex: aici), e bine să fiți la curent cu modificările aduse și de aici, iar dacă sunt ceva probleme nu ezitați să luați legătura cu mine. Actualizarea unor coduri nu se vor afișa public, doar dacă se găsește ceva critic/urgent de remediat, unele fiind coduri vechi iar unele refăcute chiar recent dar private.
* Nume pe cs1.6: eVoLuTiOn \ Nume vechi: eVo
* Atelierul meu - post2819572.html#p2819572 (închis, click link ca să vedeți de ce)
User avatar
ElNino
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 129
Joined: 21 Oct 2018, 21:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times
Contact:

14 Sep 2019, 15:16

Filiq_ wrote:
14 Sep 2019, 12:12
Salut, pentru nesimtirea domnului London ma ofer eu sa iti rezolv addons-ul pentru ca ne-a cam facut de ras pe toti.
Salut iti multumesc pentru ajutorul acordat daca se poate contacteaza-l pe Rainq , poate stie el ce mai e cu addonsul :) momentan o stabilit oarecum doar ca am schimbat hostul la nxs ca sa nu fie discutii si pe subiectul hzone (oricum aseara o picat dedicatul lor de nici nu stiu cate ori)

Cat despre la restu din echipa nu trebe sa va faceti grij nu e nimic deranj ! nu e vina voastra doar ca pur si simplu domnul LondoN asa o fost si asa va ramane si peste multi ani !



EDIT: Multumesc staff-ului pentru decizia luata :)
User avatar
stranger
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 383
Joined: 25 Jun 2017, 21:27
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu.
SteamID: staicuminte
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nick anterior: Cr3aTuRa
Fond eXtream: 0
Has thanked: 15 times
Been thanked: 13 times

14 Sep 2019, 18:51

Asta se întâmplă când cumperi toate mizerile de addons uri
ImageImage
axiucul
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 651
Joined: 20 Jun 2016, 23:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Vand Golf 4
Detinator server CS: Da
SteamID: axiucul
Reputatie: Nume anterior: XmeTriX
Fond eXtream: 0
Location: Timisoara
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times

14 Sep 2019, 19:08

practic a fost n fel de ponta
User avatar
Rainq
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 681
Joined: 21 Jul 2015, 19:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Retras
Detinator server CS: zm.extreamcs.com
SteamID: mrainq
Reputatie: Fost super moderator
Fost detinator ZM.eXtreamCS.COM
Fost Membru Club eXtreamCS (trei luni)
Fond eXtream: 0
Location: Bucharest
Discord: manuraiders
Has thanked: 29 times
Been thanked: 51 times
Contact:

14 Sep 2019, 19:26

stranger wrote:
14 Sep 2019, 18:51
Asta se întâmplă când cumperi toate mizerile de addons uri
Recomandate de oameni din mai multe parti ,asta se intampla cand x iti ofera ceva gratis ,pui imediat post pe forum ca ai cumparat,eu unu nu cred ca cei ce au lasat reply cu "recomand" sau "am cumparat si eu,merita" au luat totul..ori au luat addons-ul si nu au bagat playeri adica setmaster/gt.rs si au ramas goale si au avut impresia ca e totul ok,London daca baga addons-ul de unu singur si decat el ii face modificari normal ca stie ce scoate ,ce nu scoate dar pentru un om ca mine si ca restu' ,cei curiosi ,normal ca ne uitam prin cod ,scoatem ce nu ne convine si etc e normal sa scot clasele de zm sau etc

https://i.imgur.com/MuDHu3d.png

mi se pare aiurea cum se recomanda unu pe altul ca cei care vor gata facut sa cumpere de la ei si sa se trezeasca ca nu le merge x si y daca scoti vreun plugin ,fara sa mentioneze in topic sau cel putin sa dea niste explicatii de ce nu merge ala sau ala

https://i.imgur.com/cJR5vKl.png

tot la fel,recomandari aiurea chit ca a cumparat sau nu addons-ul,topicul nu e de azi,de ieri..e de un an de zile si nici macar o plangere imi dau seama ca ai avut 35 de clienti :)) cred ca toti te plateau sa pui cate un item ,este?:))

Image

fara errori,buguri sau lag,post facut de anul trecut si nimeni nu a zis absolut nimic (cei ce au cumparat) , au mai fost si oameni care au zis ca addons-ul e de pe net si etc
ok,este lag cand e serverul full 32/32 si sunt moduri gen armaghedon ,ok,poate e hostul de vina (hzone) dar asta nu inseamna ca nu-s buguri sau errori,in posturile mele de mai sus gasesti dovada clara.

https://i.imgur.com/HCH8syV.png

sunt convins ca te-a ajutat pe tine la orice ora ,oricand si oricum ,imi dau seama ca nu ai umblat niciodata de unul singur intr-un ftp ci trebuia cineva sa te ajute,o recomandare facuta de un pusti fara experienta ,ok,trecem peste,suntem multi fara experienta pe aici,nici eu unu nu stiu foarte multe despre amxmodx dar pot sa zic ca addons-ul asta nu e cine stie ce chestie geniala,ma asteptam la mai mult tinand cont ca au comentat oameni ok despre London,exemplu https://i.imgur.com/VN4jpk5.png de asta nici nu am fost de acord cu postarea topicului asta la inceput dar dupa ce a lasat acel reply facut in topic mi-am dat seama ca i-am facut un bine tinand cont de rank-ul lui de Scripter.

https://i.imgur.com/etwmqcj.png

serios?! am scos clasele de zm si numai mergea jumpul la vip ,imi dau seama ce optimizari ai facut :))

cam atat,nu recomand sa mai lucrati cu el ,cel putin nu acum pentru ca mai are de invatat ,revino cu ceva mai nou,mai 2k20 daca se mai joaca cs 1.6 si atunci si da frate,o sa ai parte de recomandari de la mai multi oameni ba chiar o sa castigi respect, nu-s scripter dar imi place modul zombie si am fost pasionat de acest mod asa ca stiu despre ce vorbesc,bafta in continuare si sper sa-ti revii!
Image
User avatar
ElNino
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 129
Joined: 21 Oct 2018, 21:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times
Contact:

17 Sep 2019, 13:12

Nici nu il mai intereseaza de post :)) e clar merita si ban !
User avatar
ElNino
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 129
Joined: 21 Oct 2018, 21:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times
Contact:

21 Sep 2019, 17:36

Imi asum avertismentul daca e este cazul !
S-a descoperit pe server niste comenzi ascunse cu ammo si cu points :) daca e revin si cu dovezi
La cum il vad pe london il doare in cot de acest post si de datorile la alti membri si bine inteles mie !
User avatar
stranger
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 383
Joined: 25 Jun 2017, 21:27
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu.
SteamID: staicuminte
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nick anterior: Cr3aTuRa
Fond eXtream: 0
Has thanked: 15 times
Been thanked: 13 times

21 Sep 2019, 19:28

E clar dacă o pus și comenzi ascunse..jigodie de om
ImageImage
Filiq_
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 846
Joined: 02 Nov 2014, 18:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Utilizator neserios
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 40 times
Been thanked: 30 times

21 Sep 2019, 19:37

ElNino wrote:
21 Sep 2019, 17:36
Imi asum avertismentul daca e este cazul !
S-a descoperit pe server niste comenzi ascunse cu ammo si cu points :) daca e revin si cu dovezi
La cum il vad pe london il doare in cot de acest post si de datorile la alti membri si bine inteles mie !
Si-a luat rage si de cand cu postul asta nu a mai intrat online :))
https://discord.gg/VABVdhXMrK ZM CSO server in working..
User avatar
ElNino
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 129
Joined: 21 Oct 2018, 21:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times
Contact:

22 Sep 2019, 06:53

stranger wrote:
21 Sep 2019, 19:28
E clar dacă o pus și comenzi ascunse..jigodie de om
Iti poate confirma si Rainq chestia asta :hand_over_mouth: , am mare noroc pentru ca le are cu modul zombie si repede s-a rezolvat problema oricum ca ce fel de persoane e cam toata lumea stie asta si nu e de mirare sincer sa fim :hand_to_chin:


Filiq_ wrote:
21 Sep 2019, 19:37
ElNino wrote:
21 Sep 2019, 17:36
Imi asum avertismentul daca e este cazul !
S-a descoperit pe server niste comenzi ascunse cu ammo si cu points :) daca e revin si cu dovezi
La cum il vad pe london il doare in cot de acest post si de datorile la alti membri si bine inteles mie !
Si-a luat rage si de cand cu postul asta nu a mai intrat online :))
Pai clar i-am lasat acum cateva zile despre post sa lasa un raspuns sa vada si lumea ce fel de persoana e , m-a lasat cu seen deci nu e de mirare man =)))))
Locked

Return to “Security zone”

  • Information