Porojan Alexandru (porofit) tepar.

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
laurwtf
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2977
Joined: 04 Jun 2011, 10:17
Detinator Steam: Da
SteamID: Retras de mult
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (3 luni)
-1 warn (2 luni club)
Utilizator neserios (tepar)
Location: toor@nacs
Has thanked: 37 times
Been thanked: 115 times

15 Mar 2018, 20:50

Salutare,
In urma topicului anunturi/caut-baieti-seriosi-pentru-job-online-t352555.html, Porojan Alexandru cunoscut ca si porofit, avand profilul de facebook https://www.facebook.com/porofitness/ m-a contact sa-mi explice cum sta treaba.
Mi-a spus sa ii dau add pe un facebook, de fata.
Image

Asa am facut, si ne-am "imprietenit" pe facebook.
Image
Toata treaba asta s-a intamplat miercuri.
Stabilisem, ca la 2 saptamani sa primesc 250 lei. Asta insemanand 125 lei/saptamana.
Astazi este miercuri.
Am fost inscris intr-un grup (chat) pe facbook, cu numele Romania La multi ani. Acolo erau si multi de pe extream, printre care si Mr.BuLaNNzor sau cum are numele.

Discutia initiala cu Porojan Alexandru pe facebook:
Image
Astazi, pe acel grup de fb unde ne-a bagat:

Image

urmat bineinteles de,

Image

sper ca am adus toate dovezile necesare.
RoyalServer
User avatar
porofit
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 360
Joined: 30 Nov 2016, 18:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Consultat Fitness Online
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

15 Mar 2018, 20:56

Daca observi bine, pagina a fost furata, precum si accesul la site-uri!
Contul ala nu este contul meu de facebook, eu am mers cu incredere in aceasta afacere crezand ca totul este ok!

Dar ce sa vezi, mi-am pus baza in cine nu trebuia.
Si vezi ca faci afirmatii total gresite.

Pagina fiind pe numele meu, si totodata fiind furata am depus cerere cu plangere penala impotriva celui ce a furat-o!
Te-as ruga sa aduci niste argumente si acuze mai justificate asupra mea!

Contul acela de facebook ma repet, NU am fost eu, NU ai vorbit cu mine, NU m-am implicat eu!

Eu doar am adus baieti de pe extream, la el crezand ca totul este ok!

Eu mi-am luat teapa cu 200$

Asa ca draga laure nu mai face acuze nejustificate, oricum am sa iau si acest topic in considerare ca argumente pentru proces! Toti sunt implicati.

Stima
User avatar
laurwtf
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2977
Joined: 04 Jun 2011, 10:17
Detinator Steam: Da
SteamID: Retras de mult
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (3 luni)
-1 warn (2 luni club)
Utilizator neserios (tepar)
Location: toor@nacs
Has thanked: 37 times
Been thanked: 115 times

15 Mar 2018, 21:00

=))) las-o asa patroane, cu texte de astea aburesti copii de gradinita, ti-am zis si iti zic, nu ma face suma 100-150 lei cat trebuia sa iau, dar erai printre putinii utilizatori care erau oarecum de incredere, de aia am si zis sa ma implic cu tine.
Tu mi-ai trimis acel cont prin pm, eu am vorbit pe el cu tine sau cu cine era in spatele lui, esti direct raspunzator. Am adus toate afirmatiile necesare.
Daca nu vrei sa-mi trimiti mie personal acei bani, doneaza 50% din ei la o asociatie, o fundatie ceva. Imi trimiti print cu donatia facuta, si eu cer stergerea topicului.
User avatar
porofit
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 360
Joined: 30 Nov 2016, 18:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Consultat Fitness Online
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

15 Mar 2018, 21:04

laurwtf wrote:=))) las-o asa patroane, cu texte de astea aburesti copii de gradinita, ti-am zis si iti zic, nu ma face suma 100-150 lei cat trebuia sa iau, dar erai printre putinii utilizatori care erau oarecum de incredere, de aia am si zis sa ma implic cu tine.
Tu mi-ai trimis acel cont prin pm, eu am vorbit pe el cu tine sau cu cine era in spatele lui, esti direct raspunzator. Am adus toate afirmatiile necesare.
Daca nu vrei sa-mi trimiti mie personal acei bani, doneaza 50% din ei la o asociatie, o fundatie ceva. Imi trimiti print cu donatia facuta, si eu cer stergerea topicului.

Ma repet am crezut ca totul este ok si sigur, eu nu aveam de unde sa stiu, mi s-a spus ca primesc comision pentru fiecare persoana adusa!
Am dat copy paste la toata lumea cu acelasi mesaj si adresa de facebook a persoanei respective.

Nu am vrut sa ma implic mai mult.

Si referitor la limbaj, te-as ruga sa vorbesti cu mine la persoana intai, deoarece nu avem aceiasi varsta sau statut social.

Image

Peace
User avatar
NIGHTHAWK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 475
Joined: 10 Jul 2017, 21:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Full stack dev
SteamID: nighthawkk
Fond eXtream: 0
Location: Iasi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

15 Mar 2018, 21:11

porofit wrote:
laurwtf wrote:=))) las-o asa patroane, cu texte de astea aburesti copii de gradinita, ti-am zis si iti zic, nu ma face suma 100-150 lei cat trebuia sa iau, dar erai printre putinii utilizatori care erau oarecum de incredere, de aia am si zis sa ma implic cu tine.
Tu mi-ai trimis acel cont prin pm, eu am vorbit pe el cu tine sau cu cine era in spatele lui, esti direct raspunzator. Am adus toate afirmatiile necesare.
Daca nu vrei sa-mi trimiti mie personal acei bani, doneaza 50% din ei la o asociatie, o fundatie ceva. Imi trimiti print cu donatia facuta, si eu cer stergerea topicului.

Ma repet am crezut ca totul este ok si sigur, eu nu aveam de unde sa stiu, mi s-a spus ca primesc comision pentru fiecare persoana adusa!
Am dat copy paste la toata lumea cu acelasi mesaj si adresa de facebook a persoanei respective.

Nu am vrut sa ma implic mai mult.

Si referitor la limbaj, te-as ruga sa vorbesti cu mine la persoana intai, deoarece nu avem aceiasi varsta sau statut social.

Image

Peace
doar un cuvant .. penibil .
User avatar
adidass'
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 147
Joined: 27 Dec 2017, 18:02
Detinator Steam: Da
CS Status: nu stiu sa scriu.
SteamID: anxiety-ag
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Utilizator neserios (tepar)
Nume anterior: anxiety.
Fond eXtream: 0
Location: Amparai, Sri Lanka
Contact:

15 Mar 2018, 21:25

Hai cu reputatia la mr. porofit a.k.a. "porodică".
Ghotic WARE CS:GO CHEAT - NR. 1 ! UPDATE ZILNIC

http://ghotic.ro/forum/index.php?/annou ... sgo-cheat/
User avatar
porofit
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 360
Joined: 30 Nov 2016, 18:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Consultat Fitness Online
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

15 Mar 2018, 21:28

Nu stiu cum se face dar numai utilizatorii neseriosi comenteaza.

Daca punem problema in logica, rezultatul este simplu, da singura mea greseala a fost ca eram intermediar, baiatul aburindu-ma foarte bine, dar laur cu cine a vorbit acolo nu e treaba mea.

Eu am reputatia mea dupa cum vezi pe retelele de socializare, peste 300k urmarindu-ma.

Nu a fost 100% vina mea, si nu eu sunt acela care trebuie sa iti dea banii.

Cum si tu ai de primit, si eu am.
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

15 Mar 2018, 21:33

Banat 6 luni si in curand si reputatia de tepar (eu ti-as da permanent dar regulamentul facut intr-o seara de mahmureala nu-mi permite mai mult) pentru atac la persoana si minciuni. In pm ai spus multe prin "lasa-mi mesaj". Ai omis anumite detalii, iti asumi greselile.

Ca webmaster imi rezerv dreptul sa banez astfel de persoane.

P.S: Din partea ta am vazut doar reply-uri de lauda si ca sa stii si tu din acei 300k maxim 500 au impact la postari (nu te uita doar la vizionari).

"Peace" cum spui tu!
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 6 guests