Reputatie de tepar pusa pe "nedrept"

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
(c) Sound. #
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 26
Joined: 09 Apr 2017, 09:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: New project coming soon !
Fond eXtream: 0
Contact:

09 Apr 2017, 22:11

SmileyTavy wrote:
blkaro wrote:
SmileyTavy wrote:security-zone/tepar-smileytavy-t337660.html

nimeni nu verifică o reputație pusă pe nedrept. Doar pe o acuzație nefondată și fără dovezi.

Dacă eu zic că X mi-a dat țeapă și nu pun dovadă concretă, acel X primește reputație de țepar??
asteapta draga ca mai am 2 zile si iau unban pe blackgate si iti arat si dovada
ce e ăla blackgate?
Este celalalt cont al lui pe forum.
FADED ROMÂNIA - VĂ AŞTEPTĂM!
RoyalServer 2
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13712
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

09 Apr 2017, 22:11

SmileyTavy wrote:
blkaro wrote:
SmileyTavy wrote:security-zone/tepar-smileytavy-t337660.html

nimeni nu verifică o reputație pusă pe nedrept. Doar pe o acuzație nefondată și fără dovezi.

Dacă eu zic că X mi-a dat țeapă și nu pun dovadă concretă, acel X primește reputație de țepar??
asteapta draga ca mai am 2 zile si iau unban pe blackgate si iti arat si dovada
ce e ăla blackgate?
Un fenomen natural
blackgate-u41241.html
Image
SmileyTavy
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 74
Joined: 08 Jan 2016, 09:43
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0

09 Apr 2017, 22:14

așa și? care e legătura cu banu tău pe user?
User avatar
blkaro
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 458
Joined: 19 Aug 2015, 09:24
Detinator Steam: Da
SteamID: self-hate
Fond eXtream: 0
Location: /etc/shadow

09 Apr 2017, 22:17

SmileyTavy wrote:așa și? care e legătura cu banu tău pe user?
sunt prea smecher pentru voi si de asta.
o sa ramai cu reputatie, te asigur
SmileyTavy
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 74
Joined: 08 Jan 2016, 09:43
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0

09 Apr 2017, 22:21

blkaro wrote:
SmileyTavy wrote:așa și? care e legătura cu banu tău pe user?
sunt prea smecher pentru voi si de asta.
o sa ramai cu reputatie, te asigur
Dacă adminii sau moderatorii dau reputație după cum zice unu și altu, mai mult ca sigur voi rămâne cu reputație.

Oricum fac tranzacții cu clienii mei existenți pe privat și prin E-mail, dar până la urmă e păcat de forum și de seriozitatea adminilor.
User avatar
blkaro
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 458
Joined: 19 Aug 2015, 09:24
Detinator Steam: Da
SteamID: self-hate
Fond eXtream: 0
Location: /etc/shadow

09 Apr 2017, 22:30

SmileyTavy wrote:
blkaro wrote:
SmileyTavy wrote:așa și? care e legătura cu banu tău pe user?
sunt prea smecher pentru voi si de asta.
o sa ramai cu reputatie, te asigur
Dacă adminii sau moderatorii dau reputație după cum zice unu și altu, mai mult ca sigur voi rămâne cu reputație.

Oricum fac tranzacții cu clienii mei existenți pe privat și prin E-mail, dar până la urmă e păcat de forum și de seriozitatea adminilor.
ba baiatule, tu esti batut in cap ? nu intelegi ca de la tine am luat teapa ? si iti si arat pm-urile dupa ce intru pe cont pe 11
auzi la el, cica tranzactii cu clientii mei :)) cu ce clienti ba mosule ca toti care ti-au lasat mesaj in topic sunt tepari :)))
8/10 mesaje vin de la tepari, ceilalti 2 sunt fara reputatie si te acuza de tentativa de teapa fiindca nu dovedesti in nici un fel ca ai facut tranzactia
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1011
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

09 Apr 2017, 22:33

Nu cred ca esti in masura sa-ti dai cu parerea despre staff-ul eXtreamCS, cel putin, nu tu.
Nu e nevoie sa ma respecti pe mine, sa-l respecti pe X, pe Y sau pe oricine altcineva, dar daca te respecti pe tine, cred ca iti dai seama ca nu ar trebui sa vorbesti despre staff-ul eXtreamCS.

Stii foarte bine ce fel de persoana esti, stii foarte bine cate tepe ti s-au adus in carca, stii foarte bine ca si pe mine ai incercat sa ma 'arzi', dupa cum ai spus-o chiar tu.

Eu personal ti-am facut acel topic, am postat dovezile pe care le-am detinut, am facut topicul dupa model, administratorii au decis ca reputatia corecta pentru tine este cea de tepar. Nu cred ca au luat in considerare doar topicul facut de mine, cred ca era suficient topicul facut chiar de tine. In care iti faceai conturi in fiecare zi pentru a te recomanda ca esti un baiat bun.

Stii unde ai gresit tu foarte mult? Ai incercat sa pari destept folosind proxy pentru fiecare cont pe care-l faceai sa te recomanzi, dar greseala ta a fost ca nu ai realizat ca fiecare cont are un IP dintr-o tara diferita. Nu e cam ciudat ca tu faci afaceri azi cu un baiat din Palestina, maine cu unul din Rusia, poimaine cu unul din India s.am.d.?

Daca foloseai doar proxy-uri din Romania poate ar fi fost mai greu sa ne dam seama ca esti tepar, dar tot ne-am fi dat seama.
SmileyTavy
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 74
Joined: 08 Jan 2016, 09:43
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0

09 Apr 2017, 22:35

blkaro wrote:
SmileyTavy wrote:
blkaro wrote: sunt prea smecher pentru voi si de asta.
o sa ramai cu reputatie, te asigur
Dacă adminii sau moderatorii dau reputație după cum zice unu și altu, mai mult ca sigur voi rămâne cu reputație.

Oricum fac tranzacții cu clienii mei existenți pe privat și prin E-mail, dar până la urmă e păcat de forum și de seriozitatea adminilor.
ba baiatule, tu esti batut in cap ? nu intelegi ca de la tine am luat teapa ? si iti si arat pm-urile dupa ce intru pe cont pe 11
auzi la el, cica tranzactii cu clientii mei :)) cu ce clienti ba mosule ca toti care ti-au lasat mesaj in topic sunt tepari :)))
8/10 mesaje vin de la tepari, ceilalti 2 sunt fara reputatie si te acuza de tentativa de teapa fiindca nu dovedesti in nici un fel ca ai facut tranzactia

prietene, chiar m-am uitat în pm-urile mele și nu am nicio conversație cu blackgate ăsta.

Și nu am șters niciun mesaj de când am contul.

Chiar sunt curios ce conversații ai tu cu mine :))
SmileyTavy
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 74
Joined: 08 Jan 2016, 09:43
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0

09 Apr 2017, 22:45

eTeRn_C wrote:Nu cred ca esti in masura sa-ti dai cu parerea despre staff-ul eXtreamCS, cel putin, nu tu.
Nu e nevoie sa ma respecti pe mine, sa-l respecti pe X, pe Y sau pe oricine altcineva, dar daca te respecti pe tine, cred ca iti dai seama ca nu ar trebui sa vorbesti despre staff-ul eXtreamCS.

Stii foarte bine ce fel de persoana esti, stii foarte bine cate tepe ti s-au adus in carca, stii foarte bine ca si pe mine ai incercat sa ma 'arzi', dupa cum ai spus-o chiar tu.

Eu personal ti-am facut acel topic, am postat dovezile pe care le-am detinut, am facut topicul dupa model, administratorii au decis ca reputatia corecta pentru tine este cea de tepar. Nu cred ca au luat in considerare doar topicul facut de mine, cred ca era suficient topicul facut chiar de tine. In care iti faceai conturi in fiecare zi pentru a te recomanda ca esti un baiat bun.

Stii unde ai gresit tu foarte mult? Ai incercat sa pari destept folosind proxy pentru fiecare cont pe care-l faceai sa te recomanzi, dar greseala ta a fost ca nu ai realizat ca fiecare cont are un IP dintr-o tara diferita. Nu e cam ciudat ca tu faci afaceri azi cu un baiat din Palestina, maine cu unul din Rusia, poimaine cu unul din India s.am.d.?

Daca foloseai doar proxy-uri din Romania poate ar fi fost mai greu sa ne dam seama ca esti tepar, dar tot ne-am fi dat seama.
Când am încercat să te țepuiesc eu prietene?

Ce dovezi? O acuzație nu înseamnă o dovadă. Arată dovezi că am postat de pe conturi multiple.
Așa și eu pot zice că ai conturi multiple. Dar fără dovezi, nu pot face acuzații nefondate așa ca tine.
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1011
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

09 Apr 2017, 23:05

Nu-mi mai spune 'prietene', noi n-am fost, nu suntem si nici nu o sa fim vreodata. :)
Sunt chiar bucuros pentru victoria echipei mele de suflet din aceasta seara si ar fi pacat sa ma enervezi tu... gen.

Dar daca insisti, pot sa-ti aduc aminte cate ceva...

1. Topicul cu descrierea si poza PM-ului aici: security-zone/tepar-smileytavy-t337660.html
2. Banuiesc ca stii motivul pentru care ai fost banat pe ClubPTC... nu trebuie sa-ti mai arat si aici.
3. O alta acuzatie de teapa o ai aici ( security-zone/tepar-smileytavy-t337660.html#p2585730 ) de la user-ul igrowdeadgypsies.
4. Sa-ti aduc aminte ce ai facut si pe comunitatea pariurilor? ( https://pariurix.com/user/gabi29 )
5. Celalalte conturi pe care le detii pe acest forum ( unele au deja reputatie ) nu e de datoria mea sa ti le amintesc, stie deja toata lumea de ele.

O seara placuta iti doresc si nu uita: HAI STEAUA!
SmileyTavy
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 74
Joined: 08 Jan 2016, 09:43
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0

09 Apr 2017, 23:20

eTeRn_C wrote:Nu-mi mai spune 'prietene', noi n-am fost, nu suntem si nici nu o sa fim vreodata. :)
Sunt chiar bucuros pentru victoria echipei mele de suflet din aceasta seara si ar fi pacat sa ma enervezi tu... gen.

Dar daca insisti, pot sa-ti aduc aminte cate ceva...

1. Topicul cu descrierea si poza PM-ului aici: security-zone/tepar-smileytavy-t337660.html
2. Banuiesc ca stii motivul pentru care ai fost banat pe ClubPTC... nu trebuie sa-ti mai arat si aici.
3. O alta acuzatie de teapa o ai aici ( security-zone/tepar-smileytavy-t337660.html#p2585730 ) de la user-ul igrowdeadgypsies.
4. Sa-ti aduc aminte ce ai facut si pe comunitatea pariurilor? ( https://pariurix.com/user/gabi29 )
5. Celalalte conturi pe care le detii pe acest forum ( unele au deja reputatie ) nu e de datoria mea sa ti le amintesc, stie deja toata lumea de ele.

O seara placuta iti doresc si nu uita: HAI STEAUA!
Faptul că mi-ai dat PM și nu ți-am răspuns în timp util după ce am văzut mesajul, înseamnă că am încercat să-ți dau țeapă. parcă ai fi comunist, vrei răspuns instant.

Numai acuzații nefondate "prietene".
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1900
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 242 times
Contact:

11 Apr 2017, 17:59

http://imgur.com/a/v9qSG
dovada ca e tepar.
rafael1980-u61109.html - celalalt cont
smartgen,smart nu stiu cum, qpay, detinute de smileytavy
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 16 guests