Reputatie de tepar pusa pe "nedrept"

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

09 Aug 2017, 21:51

security-zone/mare-scripter-jailbreak-t342076-60.html#p2621327 - dupa ce i-ai dat a mers, ciudat nu? era greu sa-i dai totul ok din prima?

si in topicul lui jah khalib vad ca mai multi au spus ca esti neserios, nu ti-a zis nimeni ca esti tepar, au folosit NESERIOS, ceea ce se vede clar ca esti

sa-ti aduc aminte si cand faceai pe lingaul ca ai vazut ca ti-am dat dreptate cu jah khalib? acum ca nu iti tin partea incepi sa faci asa.

////////////
De cata penibilitate poti sa dai dovada?

Image

Crezi ca sunt singurul care poate sa dea ban pe forum? Crezi ca nu sunt si alte persoane ce s-au saturat sa te vada plangand cand sunt dovezi cum ca tu esti neserios?


Din cauza persoanelor ca tine ma gandesc ca subiectul asta e deja prea mult si nu merita sa mai stea deschis.
Pacat ca te-am sters de pe Steam si nu mai sunt conversatiile cand erai pupincurist de clasa mondiala.
RoyalServer 2
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

10 Aug 2017, 12:42

Jailbreak scuze ca iti spun fara sa te superi pe mine dar du-te si fa un control psihologic, vorbesc serios :(
Image
User avatar
d e a l e r -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2462
Joined: 13 Feb 2016, 16:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Connection lost
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fond eXtream: 0
Location: Mediaş, Sibiu, România
Discord: dealer1945
Has thanked: 33 times
Been thanked: 79 times
Contact:

10 Aug 2017, 13:30

Unde pot da de el [skype/steam]?
Trebuie sa imi dea addons-ul CSGO Remake.
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

10 Aug 2017, 14:10

PedoBearAG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 9
Joined: 07 Jul 2016, 20:53
Detinator Steam: Da
CS Status: ZM.PLAY-ARENA.RO
Detinator server CS: Da
SteamID: PedoBearJB
Fond eXtream: 0
Location: Alexandria
Contact:

14 Aug 2017, 03:07

Buna dimineata,

As dori reputația de "utilizator neserios" sa-mi fie revocata, deoarece am primit-o fără a fii un motiv concret care sa ateste ca tepele dupa vechiul meu cont "PedoBearJB" care a fost furat de către cel cu id-ul de skype "freakzjb_george" care deține mult mai multe conturi pe această comunitate cu diferite nume, au fost date de către mine însumi.
Este adevarat "PedoBearJB" este vechiul meu cont iar "PedoBearAG" a fost creat dupa ce am fost pe o anumita comunitate.

Dovezile confirmă tot nu eu am dat tepele si nu eu am asistat la tepele care au fost menționate în acest topic: security-zone/tepar-fantasyxd-t334730.html

Iar adresa mea de skype nu este aceea ci este adresa "kenkss19" pe care o am de aproximativ 7 ani de zile.
Pot sa dau mai multe detalii cu privire la conturile pe care le dețin în caz că ceva nu este lămurit.

Poate sa mi se verifice si ip-ul cel care a intrat ultimele dati pe "PedoBearJB" are un ip de Pitești eu nu sunt din Pitești sunt din Teleorman.

Sper sa se faca dreptate, ca reputația pe care o am în momentul de față este pusă pe nedrept.

@Vlad

Multumesc, zi faina.
PedoBearJB
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 169
Joined: 10 Aug 2015, 16:09
Detinator Steam: Da
SteamID: PedoBearJB
Fond eXtream: 0
Location: sys_admin
Has thanked: 1 time
Contact:

14 Aug 2017, 15:12

PedoBearAG wrote:Buna dimineata,

As dori reputația de "utilizator neserios" sa-mi fie revocata, deoarece am primit-o fără a fii un motiv concret care sa ateste ca tepele dupa vechiul meu cont "PedoBearJB" care a fost furat de către cel cu id-ul de skype "freakzjb_george" care deține mult mai multe conturi pe această comunitate cu diferite nume, au fost date de către mine însumi.
Este adevarat "PedoBearJB" este vechiul meu cont iar "PedoBearAG" a fost creat dupa ce am fost pe o anumita comunitate.

Dovezile confirmă tot nu eu am dat tepele si nu eu am asistat la tepele care au fost menționate în acest topic: security-zone/tepar-fantasyxd-t334730.html

Iar adresa mea de skype nu este aceea ci este adresa "kenkss19" pe care o am de aproximativ 7 ani de zile.
Pot sa dau mai multe detalii cu privire la conturile pe care le dețin în caz că ceva nu este lămurit.

Poate sa mi se verifice si ip-ul cel care a intrat ultimele dati pe "PedoBearJB" are un ip de Pitești eu nu sunt din Pitești sunt din Teleorman.

Sper sa se faca dreptate, ca reputația pe care o am în momentul de față este pusă pe nedrept.

@Vlad

Multumesc, zi faina.
Problema rezolvată.
Cont principal recuperat.
Reputație pe nedrept revocata.

Multumesc echipa extreamcs!
User avatar
MdFk. =]
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 624
Joined: 06 Sep 2014, 17:19
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

16 Aug 2017, 11:15

PedoBearJB wrote:
PedoBearAG wrote:Buna dimineata,

As dori reputația de "utilizator neserios" sa-mi fie revocata, deoarece am primit-o fără a fii un motiv concret care sa ateste ca tepele dupa vechiul meu cont "PedoBearJB" care a fost furat de către cel cu id-ul de skype "freakzjb_george" care deține mult mai multe conturi pe această comunitate cu diferite nume, au fost date de către mine însumi.
Este adevarat "PedoBearJB" este vechiul meu cont iar "PedoBearAG" a fost creat dupa ce am fost pe o anumita comunitate.

Dovezile confirmă tot nu eu am dat tepele si nu eu am asistat la tepele care au fost menționate în acest topic: security-zone/tepar-fantasyxd-t334730.html

Iar adresa mea de skype nu este aceea ci este adresa "kenkss19" pe care o am de aproximativ 7 ani de zile.
Pot sa dau mai multe detalii cu privire la conturile pe care le dețin în caz că ceva nu este lămurit.

Poate sa mi se verifice si ip-ul cel care a intrat ultimele dati pe "PedoBearJB" are un ip de Pitești eu nu sunt din Pitești sunt din Teleorman.

Sper sa se faca dreptate, ca reputația pe care o am în momentul de față este pusă pe nedrept.

@Vlad

Multumesc, zi faina.
Problema rezolvată.
Cont principal recuperat.
Reputație pe nedrept revocata.

Multumesc echipa extreamcs!
of of of, sunt cu mult peste tine

shit, vara asta o sa ai o vizita frumoasa :*
Last edited by Yeezus on 17 Aug 2017, 13:20, edited 1 time in total.
Reason: Warn pentru off-topic.
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

19 Aug 2017, 19:17

Acest subiect ramane inchis pe o perioada nedeterminata din cauza unui copil care are probleme cu limba romana si nu intelege ca el nu e mai special sa dea mesaje private si sa-i rezolv problema acolo. Daca vreti, puteti sa-i dati un mesaj privat sa-i multumiti, de azi pana cand o sa am eu chef nu se mai scoate nicio reputatie.

Daca a fost o neintelegere raspundeti in subiectul unde ati fost reclamati (in caz ca e inchis dati mesaj privat moderatorului ce l-a inchis si se redeschide), nu prin mesaje private catre mine sau alt administrator, primiti restrictie pentru asta.
User avatar
COLBYLICIOUS
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8139
Joined: 13 Oct 2012, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu mă ocup
SteamID: /id/COLBYLICIOUS
Reputatie: Fost administrator
eXtream Security
Fost Intermediar Steam
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Administratorul anului 2018
Location: Brașov
Discord: @colbylicious
Has thanked: 245 times
Been thanked: 310 times
Contact:

20 Mar 2018, 22:55

Topic redeschis, evitați să creeați situații de genul cum i s-a întâmplat lui Vlad pentru a nu se mai închide. Încercați să scrieți cât mai corect și coerent pentru a se rezolva problema cât mai rapid.
User avatar
hrion
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 94
Joined: 29 Mar 2018, 17:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

21 Sep 2018, 15:16

security-zone/tepar-hrion-t358259.html
"Citiți cu atenție și vedeți ce e măcar un pic sa vezi care iera treaba, ca se vede ca nu.
A venit milogul de moldovean prost și vezi cum le întoarce, citește de la capăt.
Când spune ca da primul și după gata numai da primul.
Eu am vrut sa i dau o suma de bani, deoarece nu am știut ca nu am de ajuns.
El ma luat ca dai teapa nu știu ce și nu iam mai trimis deoarece se vede ca e un copil frustrat și ****.
Ma mir cum de a luat moderator.

Asa ca te rog, el trebuia sa îmi dea și email și cont, nu ca iam întrat eu pe mail. Asta e vrăjeală.
Asa ca te rog. Eu am vrut sa i dau bani el ma luat cu prostii. ""


mi-a pus reputația pe nedrept. Vreau sa o scoateți.
User avatar
j a h k 0-
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1536
Joined: 26 Jan 2016, 10:24
Detinator Steam: Da
CS Status: segmentation fault
SteamID: /ID/jkhalibu
Reputatie: Utilizator neserios
Restrictie moderator [permanent]
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Nume anterior: Jah#
Fond eXtream: 0
Location: Chişinău, Republic Of Moldova
Has thanked: 69 times
Been thanked: 13 times
Contact:

21 Sep 2018, 15:45

hrion wrote:security-zone/tepar-hrion-t358259.html
"Citiți cu atenție și vedeți ce e măcar un pic sa vezi care iera treaba, ca se vede ca nu.
A venit milogul de moldovean prost și vezi cum le întoarce, citește de la capăt.
Când spune ca da primul și după gata numai da primul.
Eu am vrut sa i dau o suma de bani, deoarece nu am știut ca nu am de ajuns.
El ma luat ca dai teapa nu știu ce și nu iam mai trimis deoarece se vede ca e un copil frustrat și ****.
Ma mir cum de a luat moderator.

Asa ca te rog, el trebuia sa îmi dea și email și cont, nu ca iam întrat eu pe mail. Asta e vrăjeală.
Asa ca te rog. Eu am vrut sa i dau bani el ma luat cu prostii. ""


mi-a pus reputația pe nedrept. Vreau sa o scoateți.
Copil dintre noi doi esti tu, ai vrut sa-mi spargi contul de mail dupa care ai spart contul de pe forum la mine, si ai sters tot forumul :) , se vede clar in poze ca ai intrat pe contul de gmail si ai vrut sa schimbi parola, te rog frumos fara minciuni ca se vede clar ce ai vrut sa faci ai vrut sa ma tepuiesti, eu am oferit primul contul de hzone dupa 2 minute imi vine notificare pe gmail ca ai vrut sa imi schimbi parola :) o intrebare, daca nu aveam protectie la cont? ce faceai ? hai sa fim seriosi schimbai parola la gmail numarul sau ce mai aveai de schimbat si puteam sa zic la revedere domeniu da?
Tranzactii efectuate cu succes.
| Afiseaza codul
anunturi/vand-cont-rockstar-gta-15euro- ... 49363.html
anunturi/vand-cont-rockstar-gta-euro-paypal-t349373.html
anunturi/cumpar-tema-ipb-t349335.html
anunturi/recomandare-utilizatori-pentru-tranzactii-t323814-60.html
anunturi/recomandare-utilizatori-pentru-tranzactii-t323814-72.html
post2692853.html#p2692853
anunturi/addons-furien-classic-cyby-t348802.html
Image
| Afiseaza codul
Image
Image
User avatar
hrion
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 94
Joined: 29 Mar 2018, 17:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

21 Sep 2018, 15:56

După ce ești și prost, mai și vorbești aiurea, arata dovada cică sa schimb parola de la gmail, am încercat doar sa întru deoarece tot trebuia sa îmi dai și ala.
Pe lângă ca ești moldovean prost mai ești și agramat.
De unde ști tu ca eu aveam de gând sa îți dau ție teapa copil prost ce ești.
Eu îți trimiteam bani. Atuncea ma pregătisem dar când am văzut ca o ei pe ulei deja mi sa luat.

Da a borș cu el. Nu ti-am dat nici o teapa nu miai dat nimica nu ti-am dat nimica. Aștept decizia unui administrator. Cu tine nu am ce sa îți i mai răspund. Am încheiat discuția. (nu ma o tereseaza pe mine de forumul tău ma pis pe el).

Când o sa îți dau teapa atuncea sa mănânci căcat. Pana atuncea gura mica.
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 27 guests