Reputatie de tepar pusa pe "nedrept"

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

15 Jan 2020, 12:24

Inca un reply aici si vei primi ban pentru spam. Te rog sa incetezi, am spus ca nu iti voi scoate reputatia, nu este nevoie de reply-uri ca sa imi arati cine esti. Subiectul este inchis, urmatoarele reply-uri (indiferent de la cine) vor fi sanctionate cu warn.
RoyalServer 2
User avatar
xSaG
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 225
Joined: 11 Aug 2017, 00:21
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

15 Jan 2020, 13:19

Mutex wrote:
15 Jan 2020, 12:24
Inca un reply aici si vei primi ban pentru spam. Te rog sa incetezi, am spus ca nu iti voi scoate reputatia, nu este nevoie de reply-uri ca sa imi arati cine esti. Subiectul este inchis, urmatoarele reply-uri (indiferent de la cine) vor fi sanctionate cu warn.
Ok am inteles, dar de ce mi-ai pus restrictie si la PM? Poate am persoane cu care colaraborez si nu le mai pot raspunde acum...
Last edited by Mutex on 15 Jan 2020, 17:11, edited 1 time in total.
Reason: Din ce vad, ai fost adaugat de alt administrator in grupul teparilor. Grupul are acces limitat, deci...
www.sourcemod.ro - Tot ce ai nevoie pentru serverul tău
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

15 Jan 2020, 18:36

xSaG wrote:
14 Jan 2020, 23:15
Iti dau adresa sa vii sa ma bati smecherasule? crezi ca daca ai culoare aici crezi ca ma impresionezi cu ceva? Si eu am culoarea pe LLG si nu fac fente ca tine. Toti suntem cu puta mare pe internet, iar in viata reala stam cu capul in pamant pe strada. :face_begging_eyes: Apropo sa-ti dai warn pentru rasim ca ai spus ca nu suferi tiganii.
au ajuns tepari in staff pe laleagane? ce rusine
Last edited by d e a l e r - on 15 Jan 2020, 20:22, edited 1 time in total.
Reason: Warn pentru off-topic.
Rapier
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 58
Joined: 08 May 2018, 21:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

18 Jan 2020, 17:21

xSaG wrote:
14 Jan 2020, 18:44
Salut, se poate scoate reputatia de tepar? Am luat-o pe nedrept. Bine nu pe nedrept recunosc ca nu i-am dat nimic, dar cititi in continure. Din ce imi aduc aminte am vrut sa vad un cont de Metin2, iar el mi-a trimis prin paypal 20-30 euro paypal nu mai stiu exact si un key de dead by daylight. Banii pe paypal erau pe Hold, i-am spus sa astepte pana intra Completed, iar el a inceput sa ma injure si sa ma ameninte ca imi face topic aici. De nervi nu i-am mai dat nimic.
Nu aveam de ce sa dau teapa pentru 30euro, dar m a enervat la culme si i-am spus sa lase topicul ca sunt tepar.
20euro fac aprope în fiecare zi...
Doar de pe paypal...
| Afiseaza codul
Image
Daca eram tepar ii pacaleam si pe ei nu?
anunturi/vand-cont-level-sura-t344673.html
anunturi/vand-euro-steam-t347278.html
post2778628.html#p2778628
announces/cluj-laleagane-server-shatter ... 66527.html
+ altele ce nu sunt postate aici + alte afaceri inchiate cu succes pe alte forumuri sau chiar FaceBook pe diferite grupuri.

Ramane la atitudinea voastra daca se scoate sau nu. Mersi!
Ma baiatule, deja o dai in penibil, asta denota ca esti un disperat frustrat. Arata-mi tu mie o dovada unde eu te-am injurat ca nu mi-ai dat contul si iti dau nu 30, ci 300 de euro prin ce modalitate vrei tu.
Exact. Nu ai cum. Pentru ca minti. Ai 23 de ani si dai teapa de un gift de Dead by Daylight cumparat la reducere de pe g2a cu 11 euro. Legat de banii de pe PayPal, nu erau pe nici un hold. Tu singur ai dat refund la tranzactie ca ai zis ca preferi jocul in locul banilor.

Saracutul de tine, tocmai tu esti victima.. te-am enervat si mi-ai dat teapa :(((( Ce om esti tu ma? Tu meriti sa fii evitat ma, nu sa ti se scoata reputatia. Ti-am mai zis odata atunci inainte sa ma blochezi pe Steam si iti repet acum: sper ca toata viata ta sa nu vezi mai mult de "20-30 euro", spalate-ai cu ei pe cap bizonule.

Toata ziua stai la calculator si urmaresti sa dai tepe pe internet de "20-30 paypal si un key de dead by daylight", altfel nu imi explic cum poti fi asa de incuiat mental. Ai ajuns sa traiesti in lumea ta virtuala unde crezi ca totu' ti se cuvine. Mars la munca !
User avatar
xSaG
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 225
Joined: 11 Aug 2017, 00:21
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

18 Jan 2020, 19:33

Rapier wrote:
18 Jan 2020, 17:21
xSaG wrote:
14 Jan 2020, 18:44
Salut, se poate scoate reputatia de tepar? Am luat-o pe nedrept. Bine nu pe nedrept recunosc ca nu i-am dat nimic, dar cititi in continure. Din ce imi aduc aminte am vrut sa vad un cont de Metin2, iar el mi-a trimis prin paypal 20-30 euro paypal nu mai stiu exact si un key de dead by daylight. Banii pe paypal erau pe Hold, i-am spus sa astepte pana intra Completed, iar el a inceput sa ma injure si sa ma ameninte ca imi face topic aici. De nervi nu i-am mai dat nimic.
Nu aveam de ce sa dau teapa pentru 30euro, dar m a enervat la culme si i-am spus sa lase topicul ca sunt tepar.
20euro fac aprope în fiecare zi...
Doar de pe paypal...
| Afiseaza codul
Image
Daca eram tepar ii pacaleam si pe ei nu?
anunturi/vand-cont-level-sura-t344673.html
anunturi/vand-euro-steam-t347278.html
post2778628.html#p2778628
announces/cluj-laleagane-server-shatter ... 66527.html
+ altele ce nu sunt postate aici + alte afaceri inchiate cu succes pe alte forumuri sau chiar FaceBook pe diferite grupuri.

Ramane la atitudinea voastra daca se scoate sau nu. Mersi!
Ma baiatule, deja o dai in penibil, asta denota ca esti un disperat frustrat. Arata-mi tu mie o dovada unde eu te-am injurat ca nu mi-ai dat contul si iti dau nu 30, ci 300 de euro prin ce modalitate vrei tu.
Exact. Nu ai cum. Pentru ca minti. Ai 23 de ani si dai teapa de un gift de Dead by Daylight cumparat la reducere de pe g2a cu 11 euro. Legat de banii de pe PayPal, nu erau pe nici un hold. Tu singur ai dat refund la tranzactie ca ai zis ca preferi jocul in locul banilor.

Saracutul de tine, tocmai tu esti victima.. te-am enervat si mi-ai dat teapa :(((( Ce om esti tu ma? Tu meriti sa fii evitat ma, nu sa ti se scoata reputatia. Ti-am mai zis odata atunci inainte sa ma blochezi pe Steam si iti repet acum: sper ca toata viata ta sa nu vezi mai mult de "20-30 euro", spalate-ai cu ei pe cap bizonule.

Toata ziua stai la calculator si urmaresti sa dai tepe pe internet de "20-30 paypal si un key de dead by daylight", altfel nu imi explic cum poti fi asa de incuiat mental. Ai ajuns sa traiesti in lumea ta virtuala unde crezi ca totu' ti se cuvine. Mars la munca !
Erau pe hold baiatule ca nu ti vindeam contul pe un key de dead by daylight, tu te-ai milogit de mine sa-mi dai dbd ca nu mai ai bani pe paypal. Nu eu ti-am spus sa-mi dai jocul acela, dar am zis fie. Adu ti aminte cand ti-am spus ca banii de pe paypal sunt pe hold si tu ai inceput sa ma injuri, iar eu nu ti-am mai raspuns. Contul era pus la 60euro si ti-am spus ca-l las la 50 euro nu eram nebun sa ti-l dau doar pe dbd. Daca aveai rabdare si imi intrau banii de paypal cu siguranta aveai contul acum.
Era vorba sa-mi dai 30 paypal si 20 de la jocul ala, deci nu imi manca rahat ca eu n-am primit nimic pe paypal nici in ziua de astazi.
Image
PS: Daca eram tepar cred ca ii pacaleam si pe restul... In fine da-mi paypal sa-ti trimit amaratii aia de 20euro
Last edited by xSaG on 18 Jan 2020, 19:43, edited 1 time in total.
www.sourcemod.ro - Tot ce ai nevoie pentru serverul tău
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

18 Jan 2020, 19:43

Sper sa nu mai vad reply-uri de acum inainte in afara de acesta al meu, ultimul pe subiectul asta.

Din 8 mai pana acum sunt destule luni, asadar zero interes din partea ta, xSag. Sper ca iti aduci aminte de acum 2-3 ani cand te ocupai cu serverfiles si suport pentru metin2. Un prieten de-al meu a apelat la tine, ti-a oferit o suma mare in gazduirejocuri, iar dupa ceva timp nu ti-ai mai respectat promisiunile, mai ales ca omul abia dadea de tine. A trecut ceva vreme de atunci, insa eu stiu cate ceva din trecutul tau, iar daca vrei sa mai dai reply-uri pe forum, ar fi bine sa nu te infunzi mai tare decat trebuie.

Daca tu din 2018 nu ti-ai mai dat interesul, iar acum iti aduci aminte de extreamcs si vrei sa nu mai ai reputatie, atunci si eu o sa fiu rau si nu o sa vreau sa iti scot niciodata reputatia.
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

20 Feb 2020, 10:12

Vreau sa mi se scoata reputatia deoarce nu mai exista acel topic in care eu am fost reclamat pe nedrept acum 2 ani....
DACA NU AM TOPIC Cu reclamatie de tepar pe numele meu? de ce mai am reputatia?
NEXT LEVEL
Image
User avatar
trekA
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 581
Joined: 09 Mar 2019, 23:13
Detinator Steam: Da
CS Status: know no better
SteamID: picanetu
Reputatie: eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (17 Feb - 17 Mai)
Fond eXtream: 0
Location: Piatra Neamț
Has thanked: 134 times
Been thanked: 36 times
Contact:

20 Feb 2020, 11:11

SkeletoN2016 wrote:
20 Feb 2020, 10:12
Vreau sa mi se scoata reputatia deoarce nu mai exista acel topic in care eu am fost reclamat pe nedrept acum 2 ani....
DACA NU AM TOPIC Cu reclamatie de tepar pe numele meu? de ce mai am reputatia?
Zi săr'na că nu ai contu' banat pentru Multi-Account.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

20 Feb 2020, 11:51

SkeletoN2016 wrote:
20 Feb 2020, 10:12
Vreau sa mi se scoata reputatia deoarce nu mai exista acel topic in care eu am fost reclamat pe nedrept acum 2 ani....
DACA NU AM TOPIC Cu reclamatie de tepar pe numele meu? de ce mai am reputatia?
Pentru ca ai dat teapa? Ti-a luat ceva timp sa o gandesti pe asta, eu zic sa stai cuminte.
Image
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

20 Feb 2020, 12:00

SkeletoN2016 wrote:
20 Feb 2020, 10:12
Vreau sa mi se scoata reputatia deoarce nu mai exista acel topic in care eu am fost reclamat pe nedrept acum 2 ani....
DACA NU AM TOPIC Cu reclamatie de tepar pe numele meu? de ce mai am reputatia?
Aici sau la pachet? :hand_to_chin:
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

20 Feb 2020, 13:26

@The Kalu teapa aia a fost acum 2 ani compari trecutul cu prezentul? daca nu mai exista acel topic atunci nici reputatia mea nu trebuie sa mai existe!

@Mutex Pai nu am mai dat teapa de mult timp si nu am de ce sa o mai fac + nu este nici o reclamatie cu mine la security ca sunt tepar cautati skeleton2016 tepar extreamcs pe google nu exista un topic cu o dovada ca eu am dat teapa cuiva....
NEXT LEVEL
Image
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

20 Feb 2020, 15:28

SkeletoN2016 wrote:
20 Feb 2020, 13:26
@The Kalu teapa aia a fost acum 2 ani compari trecutul cu prezentul? daca nu mai exista acel topic atunci nici reputatia mea nu trebuie sa mai existe!

@Mutex Pai nu am mai dat teapa de mult timp si nu am de ce sa o mai fac + nu este nici o reclamatie cu mine la security ca sunt tepar cautati skeleton2016 tepar extreamcs pe google nu exista un topic cu o dovada ca eu am dat teapa cuiva....
Daca tu in trecut furi si ai dosar penal crezi ca statul te recunoaste ca pe un sfant si te angajeaza astia director? 😂😂 Nu mai visa bai baiatule, reputatia ramane!
Image
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information