Reputatie de tepar pusa pe "nedrept"

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

20 Feb 2020, 15:59

The Kalu wrote:
20 Feb 2020, 15:28
SkeletoN2016 wrote:
20 Feb 2020, 13:26
@The Kalu teapa aia a fost acum 2 ani compari trecutul cu prezentul? daca nu mai exista acel topic atunci nici reputatia mea nu trebuie sa mai existe!

@Mutex Pai nu am mai dat teapa de mult timp si nu am de ce sa o mai fac + nu este nici o reclamatie cu mine la security ca sunt tepar cautati skeleton2016 tepar extreamcs pe google nu exista un topic cu o dovada ca eu am dat teapa cuiva....
Daca tu in trecut furi si ai dosar penal crezi ca statul te recunoaste ca pe un sfant si te angajeaza astia director? 😂😂 Nu mai visa bai baiatule, reputatia ramane!


De cand compari tu viata reala cu cea virtuala?

Pe ce drept dovada ai ca sa imi ramana reputatia?
NU sunt dovezi cu mine la fel si in viata reala exemplu spus de tine de unde ai tu dovezi ca eu am furat? daca nu am furat nimic...

Am zis clar ca
Nu exista dovada cu topic in care eu am dat teapa ce nu intelegi?

Asa pot acuza si eu pe cineva random care fura si nu detin dovada cu el ca a furat acel lucru ce spune domnul


Exemplu convorbire

Propietar: Domnule , un hot mi-a furat un obiect din casa.
Politist: Aveti dovada ca acel hot? A furat acel obiect???
Propietar: Nu din pacate nu detin camere
Politist: Pai si atunci de ce acuzati un om de furt daca nu aveti dovada cu camere de supraveghere?
Propietar: Hmm....
NEXT LEVEL
Image
RoyalServer
User avatar
Mr.LeX
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 07 Nov 2013, 16:36
Detinator Steam: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Matrix
Has thanked: 18 times
Been thanked: 2 times
Contact:

20 Feb 2020, 19:24

SkeletoN2016 wrote:
20 Feb 2020, 15:59
The Kalu wrote:
20 Feb 2020, 15:28
SkeletoN2016 wrote:
20 Feb 2020, 13:26
@The Kalu teapa aia a fost acum 2 ani compari trecutul cu prezentul? daca nu mai exista acel topic atunci nici reputatia mea nu trebuie sa mai existe!

@Mutex Pai nu am mai dat teapa de mult timp si nu am de ce sa o mai fac + nu este nici o reclamatie cu mine la security ca sunt tepar cautati skeleton2016 tepar extreamcs pe google nu exista un topic cu o dovada ca eu am dat teapa cuiva....
Daca tu in trecut furi si ai dosar penal crezi ca statul te recunoaste ca pe un sfant si te angajeaza astia director? 😂😂 Nu mai visa bai baiatule, reputatia ramane!


De cand compari tu viata reala cu cea virtuala?

Pe ce drept dovada ai ca sa imi ramana reputatia?
NU sunt dovezi cu mine la fel si in viata reala exemplu spus de tine de unde ai tu dovezi ca eu am furat? daca nu am furat nimic...

Am zis clar ca
Nu exista dovada cu topic in care eu am dat teapa ce nu intelegi?

Asa pot acuza si eu pe cineva random care fura si nu detin dovada cu el ca a furat acel lucru ce spune domnul


Exemplu convorbire

Propietar: Domnule , un hot mi-a furat un obiect din casa.
Politist: Aveti dovada ca acel hot? A furat acel obiect???
Propietar: Nu din pacate nu detin camere
Politist: Pai si atunci de ce acuzati un om de furt daca nu aveti dovada cu camere de supraveghere?
Propietar: Hmm....
dupa ce ca dati tepe mai si vreti sa va fie scoasa reputatia, de as avea administrator v-as bana direct. Sa zici mersi ca ti-au lasat contul, a zis bine tipu de mai sus :) ! Ai dat teapa, ai dat, nu conteaza daca mai are dovada sau nu, l-ai ars pe unu la bani sau cu ceva si aia e, ai primit rasplata.
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

20 Feb 2020, 19:33

Mr.Lex unde este dovada cu topicul in care eu am dat teapa? NU exista asta inseamna ca nu sunt tepar omule...
NEXT LEVEL
Image
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

20 Feb 2020, 20:15

SkeletoN2016 wrote:
20 Feb 2020, 19:33
Mr.Lex unde este dovada cu topicul in care eu am dat teapa? NU exista asta inseamna ca nu sunt tepar omule...
Crezi ca daca ai club esti smecher? 🤣🤣
Image
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

20 Feb 2020, 21:39

The Kalu wrote:
20 Feb 2020, 20:15
SkeletoN2016 wrote:
20 Feb 2020, 19:33
Mr.Lex unde este dovada cu topicul in care eu am dat teapa? NU exista asta inseamna ca nu sunt tepar omule...
Crezi ca daca ai club esti smecher? 🤣🤣
Da fix de asta l-am cumparat amuzantule 😂😂😂
Tu crezi daca ai extream mod esti smecher? Eu l-am luat ca sa imi schimb numele si sa vad ce se afla in aceea categorie 😁
Hai ca devine deja chat aici!

ON: Eu inca astept sa mi se scoata reputatia.... Pentru ca este pusa pe nedrept si am explicat mai sus situatia...

P.S Si astept raspunsul de la administratoriii!... NU membri si nu mai veniti cu reply la mine aiurea pentru 1x post sau spam aiurea ma refer la membri +report
NEXT LEVEL
Image
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

20 Feb 2020, 23:41

SkeletoN2016 wrote:
20 Feb 2020, 21:39
The Kalu wrote:
20 Feb 2020, 20:15
SkeletoN2016 wrote:
20 Feb 2020, 19:33
Mr.Lex unde este dovada cu topicul in care eu am dat teapa? NU exista asta inseamna ca nu sunt tepar omule...
Crezi ca daca ai club esti smecher? 🤣🤣
Da fix de asta l-am cumparat amuzantule 😂😂😂
Tu crezi daca ai extream mod esti smecher? Eu l-am luat ca sa imi schimb numele si sa vad ce se afla in aceea categorie 😁
Hai ca devine deja chat aici!

ON: Eu inca astept sa mi se scoata reputatia.... Pentru ca este pusa pe nedrept si am explicat mai sus situatia...

P.S Si astept raspunsul de la administratoriii!... NU membri si nu mai veniti cu reply la mine aiurea pentru 1x post sau spam aiurea ma refer la membri +report
Pai si eu ce sunt? :)) Daca tu ai recunoscut ca ai dat teapa, cum vrei sa te mai cred? Dovada este textul tau care a ramas in cache.
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

21 Feb 2020, 13:56

Mutex wrote:
20 Feb 2020, 23:41
SkeletoN2016 wrote:
20 Feb 2020, 21:39
The Kalu wrote:
20 Feb 2020, 20:15


Crezi ca daca ai club esti smecher? 🤣🤣
Da fix de asta l-am cumparat amuzantule 😂😂😂
Tu crezi daca ai extream mod esti smecher? Eu l-am luat ca sa imi schimb numele si sa vad ce se afla in aceea categorie 😁
Hai ca devine deja chat aici!

ON: Eu inca astept sa mi se scoata reputatia.... Pentru ca este pusa pe nedrept si am explicat mai sus situatia...

P.S Si astept raspunsul de la administratoriii!... NU membri si nu mai veniti cu reply la mine aiurea pentru 1x post sau spam aiurea ma refer la membri +report
Pai si eu ce sunt? :)) Daca tu ai recunoscut ca ai dat teapa, cum vrei sa te mai cred? Dovada este textul tau care a ramas in cache.
Stiu ca esti si tu administrator de aia am zis mai multi poate raspund si ei :)

Ce logica pe tine cu textul :)) nu am spus asa ceva...

In modelul la tepar regulament spune

Pentru a fi siguri că utilizatorul reclamat primește cu siguranță reputația de țepar, trebuie să aduceți dovezi clare și o descriere de unde deduce statutul persoanei respective.
security-zone/model-reclama-utilizator- ... 30643.html


Si vad ca nu mai este topicul acela cu mine in care am fost reclamat si vad ca nu scrie nimic despre texte.. Si scrie dovezi clare adica poze nu spuse din vorbe .

Atunci imi poti pune doar Utilizator Neserios
Pentru ca nu mai exista acel topic si au trecut 2 ani si nu sunt TEPAR din moment ce nu mai exista acea reclamatie cu mine si nu am mai avut probleme cu reclamatiile + nu aveti dovezi clare ca sunt tepar!

Din cate am vazut in alte cereri si London extream era in situatia mea imi amintesc ca si el avea 4 topicuri cu reclamatie si dupaia sau sters in scurt timp si din reputatia de tepar avea doar Utilizator Neserios....
NEXT LEVEL
Image
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

21 Feb 2020, 22:22

Esti TEPAR si punct, daca ar fii sa o luam asa s-ar scoate reputatia cel putin la 40% dintre tepari.La urmatorul reply iti trag eu un ban pentru multi account, domnu GheorgheCS! Salut
Image
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

23 Feb 2020, 23:12

Eu cred ca tu vrei sa nu mai ai acces pe forum. Daca vrei sa ma leg de un alt aspect, acela ar fi de multi-account. Nu crezi ca ar fi aproape la fel daca ai avea ban? Reply-ul lui The Kalu ramane valabil, nu mai incerca.
JustiNNN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 88
Joined: 02 Aug 2015, 15:12
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: zp.indungi.ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

23 Jun 2020, 21:51

Nu inteleg de ce mii s-au arhivat topicurile, spunand ca sunt warning, am aceasi clasa de ip, deoarece traim in aceasi casa momentan, dar uite-te ca am clasa de ip a mea, ce e asa greu de inteles @treka? As dorii sa se aduca informatii concrete ca-s aceasi persoana, nu doar o clasa de ip. In schimb eu pot dovedii ca sunt o persoana total diferita.
User avatar
WinNk. #
Super moderator
Super moderator
Posts: 1693
Joined: 06 Dec 2014, 11:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/maduwtf
Reputatie: Super Moderator
Location: Iaşi, România
Has thanked: 38 times
Been thanked: 41 times

23 Jun 2020, 22:43

JustiNNN wrote:
23 Jun 2020, 21:51
Nu inteleg de ce mii s-au arhivat topicurile, spunand ca sunt warning, am aceasi clasa de ip, deoarece traim in aceasi casa momentan, dar uite-te ca am clasa de ip a mea, ce e asa greu de inteles @treka? As dorii sa se aduca informatii concrete ca-s aceasi persoana, nu doar o clasa de ip. In schimb eu pot dovedii ca sunt o persoana total diferita.
Povesti de astea de adormit copchii s au mai auzit pe aici :))) traiti in aceeasi casa =)))))))))
JustiNNN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 88
Joined: 02 Aug 2015, 15:12
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: zp.indungi.ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

23 Jun 2020, 23:08

Iarta-ma pe mine ca nu ai rude.. sau chiar casa. Am spus ca la momentul actual stam in aceasi casa, dar voi pleca saptamana viitoare, exact cum i-am explicat si baiatului celulalt ce mi-a arhivat topicul, nu am nici o legatura cu trecutul lui, si nici nu-mi pasa. Singurul lucru prin care ma acuzi este ca am aceasi adresa ip, mare chestie. Ti-am explicat care-i treaba. Daca voiam sa ma ascund nu foloseam un VPN , ca multi altii de aici? =)) sa fim seriosi.
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information