Reputatie de tepar pusa pe "nedrept"

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

21 Jun 2022, 23:28

d e a l e r - wrote:
21 Jun 2022, 17:15
Tu nu înțelegi că sunt mai multe lucruri care se leagă și prin care ajungem la concluzia că ești țeparul de Warning? Tu chiar crezi că am eu ceva personal cu tine? NU, nu am absolut nimic cu tine, nici nu se pune problema de „frustrare”. Frustrare pentru ce? Gândește puțin. După cum am zis, nu am nimic personal cu tine, doar mi-am făcut treaba de moderator și imediat ce au apărut anumite dovezi cum că tu ești Warning am raportat acest lucru administratorilor.

Și ca să înțelegi care e chestia cu, contul JustiNNN:
Ultima postare făcută de pe contul JustiNNN (adică asta), este făcută de pe un IP care a fost folosit atât pe contul (c) WaRninG. cât și pe contul fqbjfqbfq (adică un alt cont de al tău care a fost banat pentru multi-account). NU crezi? Uită-te pe această poză și vei vedea -> https://prnt.sc/qFCWjqjaEqsN
Ca să nu mai zic că și contul JustiNNN are reclamă TOT cu un server de ZP -> https://prnt.sc/p3SF5cgUp2-A

N-are rost să vorbim despre comunitățile mele, știi tu bine ce „ședere” ai avut pe ele.
Ah, vad ca si atunci l-am prins ca are alt cont de tepar facut proaspat pe forum desi nu recunoaste.Sa ii banati toate conturile, deja sunt satul de discutiile astea inutile mai ales ca s-au adus dovezi si el insista!
Image
RoyalServer 2
JUSTINR
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 46
Joined: 27 Nov 2020, 08:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times

22 Jun 2022, 18:56

Eu am doar o rugaminte ,sa nu mi puneti numele aiurea si contul de steam ca eu n am legatura cu tepele lu baiatul ala sau ce ziceti voi aici ca nu ma intereseaza. Unde am facut servere sau etc n am dat nici o teapa si totul a fost legit. Atat am de spus si sper sa se rezolve!
User avatar
dWTRICKERPLAJERR
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 150
Joined: 18 Jan 2022, 13:26
Detinator Steam: Da
CS Status: the carpathian annihilation.
Detinator server CS: yes sir.
SteamID: veteran player.
Reputatie: Tepar, (c)Warning
Fond eXtream: 0
Location: Pitești , Argeș , România.
Discord: wag wan big bruda
Has thanked: 18 times
Been thanked: 14 times
Contact:

23 Jun 2022, 12:03

d e a l e r - wrote:
21 Jun 2022, 17:15
Tu nu înțelegi că sunt mai multe lucruri care se leagă și prin care ajungem la concluzia că ești țeparul de Warning? Tu chiar crezi că am eu ceva personal cu tine? NU, nu am absolut nimic cu tine, nici nu se pune problema de „frustrare”. Frustrare pentru ce? Gândește puțin. După cum am zis, nu am nimic personal cu tine, doar mi-am făcut treaba de moderator și imediat ce au apărut anumite dovezi cum că tu ești Warning am raportat acest lucru administratorilor.

Și ca să înțelegi care e chestia cu, contul JustiNNN:
Ultima postare făcută de pe contul JustiNNN (adică asta), este făcută de pe un IP care a fost folosit atât pe contul (c) WaRninG. cât și pe contul fqbjfqbfq (adică un alt cont de al tău care a fost banat pentru multi-account). NU crezi? Uită-te pe această poză și vei vedea -> https://prnt.sc/qFCWjqjaEqsN
Ca să nu mai zic că și contul JustiNNN are reclamă TOT cu un server de ZP -> https://prnt.sc/p3SF5cgUp2-A

N-are rost să vorbim despre comunitățile mele, știi tu bine ce „ședere” ai avut pe ele.
Salut , dovezi nu ai adus doar mici coincidențe. Tu legi contul lui justin de același IP pe contul fgdhsa , există acel ip pe contul meu ? sau orice alt IP de pe contul lui Warning pe contul meu ? NU , bineînțeles că nu. Doar că nu o să mai continui harababura asta , pentru că nu are rost. Nu ai dovezi , doar argumente nefondate. Și ce dacă are și justin reclame cu ZP? Eram 4 fondatori pe serverul ZP, eu nu mai fac parte din server deci au rămas 3.Repet , nu înțeleg ce asociație ai adus tu cu contul meu. Dar mă rog , sper să te simți bine că ai pus reputație unei persoane cu care n-aveai nici o treabă și nici o dovadă.
Image
LISTĂ DE TRANZACȚII
| Afiseaza codul
Listă tranzacții extreamcs 2022
FORUM | MINISTERUL APĂRĂRII NAȚIONALE | ZP.STRANGERS.RO#1
Vrei să urmezi o carieră militară ? Intră pe mapn.ro
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

10 Nov 2022, 11:30

Salut, se poate verifica motivul "reputatiei" pe care o am ? exista un singur topic unde nu este specificata vreo dovada ca am pacalit pe cineva :))

security-zone/explicati-rog-acest-speci ... 28716.html

Ms.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

10 Nov 2022, 13:07

S3ekEr^ wrote:
10 Nov 2022, 11:30
Salut, se poate verifica motivul "reputatiei" pe care o am ? exista un singur topic unde nu este specificata vreo dovada ca am pacalit pe cineva :))

security-zone/explicati-rog-acest-speci ... 28716.html

Ms.
Iti dau o sugestie, stai cuminte.😉

Image
Image
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

10 Nov 2022, 13:08

Si unde-i teapa? :)))
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

10 Nov 2022, 13:10

S3ekEr^ wrote:
10 Nov 2022, 13:08
Si unde-i teapa? :)))
Reputatia nu se scoate, crezi ca daca s au sters subiectele sau a trecut ceva timp stergem cu buretele...te inseli.Am decis si ramai cu reputatia, ai mare tupeu!
Image
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

10 Nov 2022, 13:13

The Kalu wrote:
10 Nov 2022, 13:10
S3ekEr^ wrote:
10 Nov 2022, 13:08
Si unde-i teapa? :)))
Reputatia nu se scoate, crezi ca daca s au sters subiectele sau a trecut ceva timp stergem cu buretele...te inseli.Am decis si ramai cu reputatia, ai mare tupeu!
Mi s-ar parea ciudat sa fie sterse, daca cineva m-a acuzat de ceva, nu cred ca a stat pe urma sa le stearga, in fine, nu ca ar avea vreo relevanta, doar nu apare in CV reputatia de pe extreamcs :)) eu din 2016 nici n-am mai intrat si mi s-a parut ciudat acum cand am intrat sa vad ca am reputatia asta pusa si din acest motiv am si postat, vtm.

@ app, amuzanta faza cu tupeul, pare ceva serios aici :))
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5295
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

15 Nov 2022, 19:37

S3ekEr^ wrote:
10 Nov 2022, 13:13
The Kalu wrote:
10 Nov 2022, 13:10
S3ekEr^ wrote:
10 Nov 2022, 13:08
Si unde-i teapa? :)))
Reputatia nu se scoate, crezi ca daca s au sters subiectele sau a trecut ceva timp stergem cu buretele...te inseli.Am decis si ramai cu reputatia, ai mare tupeu!
Mi s-ar parea ciudat sa fie sterse, daca cineva m-a acuzat de ceva, nu cred ca a stat pe urma sa le stearga, in fine, nu ca ar avea vreo relevanta, doar nu apare in CV reputatia de pe extreamcs :)) eu din 2016 nici n-am mai intrat si mi s-a parut ciudat acum cand am intrat sa vad ca am reputatia asta pusa si din acest motiv am si postat, vtm.

@ app, amuzanta faza cu tupeul, pare ceva serios aici :))
Chiar si daca subiectele vechi au fost sterse, exista un loc unde totul se pastreaza hehe.
Image
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

15 Nov 2022, 19:40

Mădălin wrote:
15 Nov 2022, 19:37
S3ekEr^ wrote:
10 Nov 2022, 13:13
The Kalu wrote:
10 Nov 2022, 13:10


Reputatia nu se scoate, crezi ca daca s au sters subiectele sau a trecut ceva timp stergem cu buretele...te inseli.Am decis si ramai cu reputatia, ai mare tupeu!
Mi s-ar parea ciudat sa fie sterse, daca cineva m-a acuzat de ceva, nu cred ca a stat pe urma sa le stearga, in fine, nu ca ar avea vreo relevanta, doar nu apare in CV reputatia de pe extreamcs :)) eu din 2016 nici n-am mai intrat si mi s-a parut ciudat acum cand am intrat sa vad ca am reputatia asta pusa si din acest motiv am si postat, vtm.

@ app, amuzanta faza cu tupeul, pare ceva serios aici :))
Chiar si daca subiectele vechi au fost sterse, exista un loc unde totul se pastreaza hehe.
Image
A recunoscut singur ce facea cu `marele` tepar haldir inainte, il stiu pe asta de mult si de asta nu o sa ii fie scoasa reputatia niciodata.Are si un tupeu fantastic sa rada, pe alt forum avea ban si utilizatorul sters!
Image
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

15 Nov 2022, 23:24

M-ati prins, felicitari Sherlock and Watson
User avatar
Nicholas
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3755
Joined: 03 Aug 2009, 00:21
Detinator Steam: Da
SteamID: ONEANDONLYY
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Has thanked: 110 times
Been thanked: 26 times
Contact:

02 Jul 2023, 13:21

salut eXtream, de m ai bine de 6ani tot port "Restrictie moderator" , mi-a fost pusa daca nu ma insel de Vlad, pentru acel subiect cu teapa.... pana la urma s a clarificat , i am dat mesaj la Vlad dar nimic, nu, nu vreau functie de moderator, doar ca arata naspa la profil.
Image
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information