Seriozitatea firmei ESAGAMES

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
eternity
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 130
Joined: 07 Oct 2022, 12:16
Detinator Steam: Da
CS Status: :D
Fond eXtream: 0
Discord: stefanutzh
Has thanked: 22 times
Been thanked: 30 times

25 Nov 2022, 22:13

mihay11 wrote:
25 Nov 2022, 20:09
Iti dai seama ce a ajuns sa faca o firma in aproape 2023, un SRL, sa incerce sa dea flood si sa ameninte cu flood. Astia trebuie inchisi neaparat, sa le sparg gura-n ei de terminati, faceti-le reclamatie la anaf/anpc.
https://quak.ovh/98MmumB.png

reușește oricum fiindcă nimănui nu îi mai păsă de forum ca să îi bage protecție anti-boți, mă rog măcar cu asta să se laude că da jos un forum mort 😂😂
User avatar
mihay11
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 372
Joined: 03 Nov 2018, 16:24
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.WTFCS.COM
SteamID: mihai50inbrat
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 19 times

26 Nov 2022, 10:57

eternity wrote:
25 Nov 2022, 22:13
mihay11 wrote:
25 Nov 2022, 20:09
Iti dai seama ce a ajuns sa faca o firma in aproape 2023, un SRL, sa incerce sa dea flood si sa ameninte cu flood. Astia trebuie inchisi neaparat, sa le sparg gura-n ei de terminati, faceti-le reclamatie la anaf/anpc.
https://quak.ovh/98MmumB.png

reușește oricum fiindcă nimănui nu îi mai păsă de forum ca să îi bage protecție anti-boți, mă rog măcar cu asta să se laude că da jos un forum mort 😂😂
reuseste, ca nu e protectie :freezing_face:
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

26 Nov 2022, 11:37

Ca sa va dati seama de mentalitatea lor si ceea ce fac, eu sunt sigur ca plapandul asta de powerel a dat ceva cash celor de la esagames(eduard ciupitu) ca sa se razbune.Vad ca omul umbla si cu atacuri pe porturi, daca era protejat hostul maxim putea sa isi traga mucii pe gat dupa cateva bocete.
Imi place ca toti rad de prietena lui si zic ca o trimite la produs pe elvetia, cred ca daca facem o cheta merge tot forumul la ea.😂
Image
User avatar
Syko
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 131
Joined: 14 Apr 2019, 21:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Good
SteamID: sykozawr
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Discord: sykozawr
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times
Contact:

26 Nov 2022, 19:45

The Kalu wrote:
26 Nov 2022, 11:37
Ca sa va dati seama de mentalitatea lor si ceea ce fac, eu sunt sigur ca plapandul asta de powerel a dat ceva cash celor de la esagames(eduard ciupitu) ca sa se razbune.Vad ca omul umbla si cu atacuri pe porturi, daca era protejat hostul maxim putea sa isi traga mucii pe gat dupa cateva bocete.
Imi place ca toti rad de prietena lui si zic ca o trimite la produs pe elvetia, cred ca daca facem o cheta merge tot forumul la ea.😂
Vrea insusi păgubitul sa vorbeasca si el aici si sa-si spuna cuvantul, insa nu-si poate valida contul, ajutati-l pentru ca este un pion important in povestea asta.
beststrike
Membru nou
Membru nou
Posts: 2
Joined: 24 Nov 2022, 21:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Discord: beststrike#1881

26 Nov 2022, 23:36

‎Salut, eu sunt detinatoru beststrike, am discutat cu baieti de la esagames si problema a fost rezolvata.
doresc ca acest topic sa fie inchis si mutat la arhiva.

O sa dau cateva poze cu facturile din cont si pot discuta si live pe teamspeak3 cu cine nu crede ca eu sunt detinatoru.
https://prnt.sc/YsP2Spt_obhw
https://prnt.sc/DRMrT708AmIq
User avatar
eternity
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 130
Joined: 07 Oct 2022, 12:16
Detinator Steam: Da
CS Status: :D
Fond eXtream: 0
Discord: stefanutzh
Has thanked: 22 times
Been thanked: 30 times

27 Nov 2022, 11:04

Nu există problema rezolvată în situația de față și din păcate ai făcut mare greșeală să te împaci cu ei și să alegi să mergi mai departe și să nu faci o reclamație la ANAF. Panelul oricum a fost postat pe alte forumuri deci fapta a fost deja comisă.

Nu vreau nici eu personal să se ducă topicul la coș, vreau să se țină și să fie chiar la pinned și recomandat tuturor care încearcă să își deschisă o comunitate fiindcă e vorba strict de cum chiar au furat, le-au dat la alte persoane și s-au pișat munca omului din cauza design-ului care oricum ERA FURAT fiindcă marele Alexandru este atât de incult și un copil infect.

(wtf servicii instalare comunitate? ce îți baga ei ips nulled 😂😂😂😂😂😂😂😂😂)

https://quak.ovh/7gWS2qv.png - seriozitatea lor, btw.
SHINEROYAL
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 100
Joined: 06 Jan 2022, 12:11
Detinator Steam: Da
CS Status: royalservers.eu / power
Detinator server CS: Cs.creativecs.ro
Fond eXtream: 0
Location: Roma
Discord: shineroyal#8240
Has thanked: 34 times
Been thanked: 26 times
Contact:

27 Nov 2022, 12:35

Salut,
Sunt baiatu’ de la esagames, confirm

On; cum sa ajunga asemenea topic la cos… :(
RAZANT
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 36
Joined: 21 Mar 2022, 05:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Discord: Pure#6033
Been thanked: 3 times

27 Nov 2022, 12:40

Nu recomand aceasta firma.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

27 Nov 2022, 15:10

beststrike wrote:
26 Nov 2022, 23:36
‎Salut, eu sunt detinatoru beststrike, am discutat cu baieti de la esagames si problema a fost rezolvata.
doresc ca acest topic sa fie inchis si mutat la arhiva.

O sa dau cateva poze cu facturile din cont si pot discuta si live pe teamspeak3 cu cine nu crede ca eu sunt detinatoru.
https://prnt.sc/YsP2Spt_obhw
https://prnt.sc/DRMrT708AmIq
Vad ca te-ai impacat cu ei, nu o sa il inchid ca sa se stie despre ceea ce fac ei chiar daca tu ti-ai rezolvat problema nu este frumos ce au facut.
Image
User avatar
CyBer[N]eTicK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 190
Joined: 29 May 2020, 05:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Strong & Original
Detinator server CS: BB.BLACKGAMES.RO
SteamID: /id/cybernetick_cbk/
Fond eXtream: 0
Location: Albania, tirana
Discord: cybernetick_cbk
Has thanked: 21 times
Been thanked: 18 times
Contact:

27 Nov 2022, 21:13

eternity wrote:
27 Nov 2022, 11:04
Nu există problema rezolvată în situația de față și din păcate ai făcut mare greșeală să te împaci cu ei și să alegi să mergi mai departe și să nu faci o reclamație la ANAF. Panelul oricum a fost postat pe alte forumuri deci fapta a fost deja comisă.

Nu vreau nici eu personal să se ducă topicul la coș, vreau să se țină și să fie chiar la pinned și recomandat tuturor care încearcă să își deschisă o comunitate fiindcă e vorba strict de cum chiar au furat, le-au dat la alte persoane și s-au pișat munca omului din cauza design-ului care oricum ERA FURAT fiindcă marele Alexandru este atât de incult și un copil infect.

(wtf servicii instalare comunitate? ce îți baga ei ips nulled 😂😂😂😂😂😂😂😂😂)

https://quak.ovh/7gWS2qv.png - seriozitatea lor, btw.
Zici că ești dragoş pătraru de la starea nației xDDDD te potrivești perfect.
User avatar
eternity
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 130
Joined: 07 Oct 2022, 12:16
Detinator Steam: Da
CS Status: :D
Fond eXtream: 0
Discord: stefanutzh
Has thanked: 22 times
Been thanked: 30 times

28 Nov 2022, 00:06

CyBer[N]eTicK wrote:
27 Nov 2022, 21:13
eternity wrote:
27 Nov 2022, 11:04
Nu există problema rezolvată în situația de față și din păcate ai făcut mare greșeală să te împaci cu ei și să alegi să mergi mai departe și să nu faci o reclamație la ANAF. Panelul oricum a fost postat pe alte forumuri deci fapta a fost deja comisă.

Nu vreau nici eu personal să se ducă topicul la coș, vreau să se țină și să fie chiar la pinned și recomandat tuturor care încearcă să își deschisă o comunitate fiindcă e vorba strict de cum chiar au furat, le-au dat la alte persoane și s-au pișat munca omului din cauza design-ului care oricum ERA FURAT fiindcă marele Alexandru este atât de incult și un copil infect.

(wtf servicii instalare comunitate? ce îți baga ei ips nulled 😂😂😂😂😂😂😂😂😂)

https://quak.ovh/7gWS2qv.png - seriozitatea lor, btw.
Zici că ești dragoş pătraru de la starea nației xDDDD te potrivești perfect.
m-a călcat pe coada alexandru când și-a permis să își compare skill-urile mele cu ale lui și de atunci nu vr să-l mai las de draci mei pe care îi am.
beststrike
Membru nou
Membru nou
Posts: 2
Joined: 24 Nov 2022, 21:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Discord: beststrike#1881

28 Nov 2022, 00:07

Doresc acest topic sa fie inchis, deoarece am primit log-urile live si m-am uitat daca au fost ei cu adevarat si nu au fost ei. Nu are rost sa le facem reputatie negativa aiurea fara sa fii gresit baieti cu nimic, ce au facut ei in trecut e fix problema lor. Va rog frumos ca acest topic sa fie inchis, deoarece ma include si pe mine ca persoana si nu doresc sa fiu inclus in astfel de topic-uri mai ales cand nu au gresit baieti.
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 21 guests