Tepar Filiq_

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

28 Jan 2020, 22:25

Eu nu inteleg de ce ai mai continuat sa lucrezi cu el daca iti vorbeste asa. Nu ma intereseaza alte proiecte, dar principalul lucru pe care l-a platit este functional sau nu?
RoyalServer 2
Filiq_
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 847
Joined: 02 Nov 2014, 18:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Utilizator neserios
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 40 times
Been thanked: 30 times

28 Jan 2020, 22:29

Mutex wrote:
28 Jan 2020, 22:25
Eu nu inteleg de ce ai mai continuat sa lucrezi cu el daca iti vorbeste asa. Nu ma intereseaza alte proiecte, dar principalul lucru pe care l-a platit este functional sau nu?
Da, cu diferite buguri care au aparut dupa toate platile, paote sa confirme si el asta
https://discord.gg/VABVdhXMrK ZM CSO server in working..
User avatar
ElNino
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 129
Joined: 21 Oct 2018, 21:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times
Contact:

28 Jan 2020, 22:43

Filiq_ wrote:
28 Jan 2020, 22:29
Mutex wrote:
28 Jan 2020, 22:25
Eu nu inteleg de ce ai mai continuat sa lucrezi cu el daca iti vorbeste asa. Nu ma intereseaza alte proiecte, dar principalul lucru pe care l-a platit este functional sau nu?
Da, cu diferite buguri care au aparut dupa toate platile, paote sa confirme si el asta
Intelegerea o fost asa !
Sa faca un addons , din pacate nu o putut si o pus un addons de pe extreamcs! se vede si in poza ce am pus-o!
O pus addonsul am fost de acrod cu singura conditie sa pune niste pluginuri si sa rezolve bug-urile!
Este bug la ammo pe server , gen cand donez ammo si dai retry iti ramane !
Nu se salveaza uneori ammo-ul
Vipmenu nu am pe server
si alte pluginuri ce el lo stiut !

Mai pe scurt o lua addonsul o rezolvat bug-urile si cam atat o facut ! pana si staff-ul meu ia spus mereu unde sunt problemele la serv! dar tot promitea ca se rezolva !


P.S: il jur pe cyby? Omu imi fac un addons si tin legatura cu el , dupa ce vorbeste si rain ala toate cacaturile deja o dai pe partea asta? cand erai cu mine te-o durut fix in .... de rain =)))))) ce ma amuza
Filiq_
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 847
Joined: 02 Nov 2014, 18:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Utilizator neserios
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 40 times
Been thanked: 30 times

28 Jan 2020, 22:46

ElNino wrote:
28 Jan 2020, 22:43
Filiq_ wrote:
28 Jan 2020, 22:29
Mutex wrote:
28 Jan 2020, 22:25
Eu nu inteleg de ce ai mai continuat sa lucrezi cu el daca iti vorbeste asa. Nu ma intereseaza alte proiecte, dar principalul lucru pe care l-a platit este functional sau nu?
Da, cu diferite buguri care au aparut dupa toate platile, paote sa confirme si el asta
Intelegerea o fost asa !
Sa faca un addons , din pacate nu o putut si o pus un addons de pe extreamcs! se vede si in poza ce am pus-o!
O pus addonsul am fost de acrod cu singura conditie sa pune niste pluginuri si sa rezolve bug-urile!
Este bug la ammo pe server , gen cand donez ammo si dai retry iti ramane !
Nu se salveaza uneori ammo-ul
Vipmenu nu am pe server
si alte pluginuri ce el lo stiut !

Mai pe scurt o lua addonsul o rezolvat bug-urile si cam atat o facut ! pana si staff-ul meu ia spus mereu unde sunt problemele la serv! dar tot promitea ca se rezolva !
Sa faca un addons , din pacate nu o putut
stai, stai, stai :)))))
cu ce m ai contactat tu pe mine prima oara? sa iti fac addons sau sa iti rezolv bugurile la addons ul lui cyby care nici nu aveai sursele? :))) asta nu am stiut sa fac? un addons ?, mi se pare ca ti am dat sa alegi cum vrei sa facem si tu ai zis sa luam pe ala de pe net si sa l facem calumea, nu am facut o de capul meu si stii bine, atata timp cat ai fost deacord cu asta nu vad care e problema

edit:
din cate imi aduc aminte parca iti bagai **** putin prin cyby, iar despre treaba cu rain credeam ca el e de vina si poate chiar a fost dar cand am vazut cum ai inceput sa ma injuri udpa toate astea, mi am dat seama ce fel de persoana esti, imi pare rau totusi ca nu am renuntat de la prima injuratura, dar am acceptat pentru ca ajunsesem sa te consider prieten
https://discord.gg/VABVdhXMrK ZM CSO server in working..
User avatar
ElNino
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 129
Joined: 21 Oct 2018, 21:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times
Contact:

28 Jan 2020, 22:51

Bro nu te mai victimiza okei?
Nu uita ca eu nu te-am injurat si nu mai spune cacaturile de genul! atunci o fost faza pe go aia e !
Dar faza cu addonsul am spus ca sunt de ACORD doar sa pui pluginurile ce le am cerut ? nu poti spune ca no fost asa !

Si rainq se baga ca tot omul ca de cand am plecat cu toti de langa el are pcia pe noi =)))
Filiq_
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 847
Joined: 02 Nov 2014, 18:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Utilizator neserios
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 40 times
Been thanked: 30 times

28 Jan 2020, 22:53

ElNino wrote:
28 Jan 2020, 22:51
Bro nu te mai victimiza okei?
Nu uita ca eu nu te-am injurat si nu mai spune cacaturile de genul! atunci o fost faza pe go aia e !
Dar faza cu addonsul am spus ca sunt de ACORD doar sa pui pluginurile ce le am cerut ? nu poti spune ca no fost asa !

Si rainq se baga ca tot omul ca de cand am plecat cu toti de langa el are pcia pe noi =)))
bine ca eu ma victimizez :))) daca ma victimizam veneam si plangeam pe aici ca ti am facut tot ce ai vrut si ca n ai dreptul sa zici ceva :)))))), poate tu te victimizezi, cred ca uiti ce mi ai zis pe steam de zici altceva aici
https://discord.gg/VABVdhXMrK ZM CSO server in working..
User avatar
ElNino
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 129
Joined: 21 Oct 2018, 21:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times
Contact:

28 Jan 2020, 23:15

Bossule
Ai facut vipmenu?
Ai facut pluginul ala care o fost pe fostul addons? (Cand joci pe serv la x ore sa primesti un skin)
Ai rezolva bug-urile la ammo?
Ai rezolva probleme LEGAT DE ADDONS?

Sa mai zic? sa fim serios , sa nu zici ca nu ti-o spus nimeni sau ceva de genul !

https://imgur.com/a/FYNQBeW

PS: Nu mai fac offtopic asta e ultimul , cand e neovie voi raspunde ! (EU CEL PUTIN NU PUN OAMENI SA SARA IN TOPIC)
Si nu uita ca tu ai zis ca rezolvi tot ce e nevoie pentru ce ne-am inteles ! seara faina
Filiq_
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 847
Joined: 02 Nov 2014, 18:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Utilizator neserios
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 40 times
Been thanked: 30 times

28 Jan 2020, 23:35

ElNino wrote:
28 Jan 2020, 23:15
Bossule
Ai facut vipmenu?
Ai facut pluginul ala care o fost pe fostul addons? (Cand joci pe serv la x ore sa primesti un skin)
Ai rezolva bug-urile la ammo?
Ai rezolva probleme LEGAT DE ADDONS?

Sa mai zic? sa fim serios , sa nu zici ca nu ti-o spus nimeni sau ceva de genul !

https://imgur.com/a/FYNQBeW

PS: Nu mai fac offtopic asta e ultimul , cand e neovie voi raspunde ! (EU CEL PUTIN NU PUN OAMENI SA SARA IN TOPIC)
Si nu uita ca tu ai zis ca rezolvi tot ce e nevoie pentru ce ne-am inteles ! seara faina
Acum chiar ca mi ai confirmat ca nu ai citit nimic din ce am scris.

"da intradevar nu i am facut la timp ce trebuia si nici acum nu i am facut pentru ca m am gandit mai bine si mi am zis, ba ce *** ma injura asta si eu sa ii termin ce mai trebuia?"
ca vad ca esti cam chior
https://discord.gg/VABVdhXMrK ZM CSO server in working..
User avatar
ElNino
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 129
Joined: 21 Oct 2018, 21:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times
Contact:

28 Jan 2020, 23:42

Filiq_ wrote:
28 Jan 2020, 23:35
ElNino wrote:
28 Jan 2020, 23:15
Bossule
Ai facut vipmenu?
Ai facut pluginul ala care o fost pe fostul addons? (Cand joci pe serv la x ore sa primesti un skin)
Ai rezolva bug-urile la ammo?
Ai rezolva probleme LEGAT DE ADDONS?

Sa mai zic? sa fim serios , sa nu zici ca nu ti-o spus nimeni sau ceva de genul !

https://imgur.com/a/FYNQBeW

PS: Nu mai fac offtopic asta e ultimul , cand e neovie voi raspunde ! (EU CEL PUTIN NU PUN OAMENI SA SARA IN TOPIC)
Si nu uita ca tu ai zis ca rezolvi tot ce e nevoie pentru ce ne-am inteles ! seara faina
Acum chiar ca mi ai confirmat ca nu ai citit nimic din ce am scris.

"da intradevar nu i am facut la timp ce trebuia si nici acum nu i am facut pentru ca m am gandit mai bine si mi am zis, ba ce *** ma injura asta si eu sa ii termin ce mai trebuia?"
ca vad ca esti cam chior
Bossule mersi , ai fost platit pentru asta ! , si cearta asta o fost pe 1/16/2020 , si din dec ti-am scris !!
Chiar daca nu era cearta aia trebuia sa ma rog de tine ! cum m-am rugat si pe grup sa rezolvi macar bug-ul cu ammo !
Is eu cu injuraturi si toate astea cum spui tu (De parca tu nu ai facut-o in trecut cand vorbeam la tel) si cum restul =) dar eu macar ma tin de cuvant gen ! :closed_lips:
User avatar
ElNino
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 129
Joined: 21 Oct 2018, 21:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times
Contact:

29 Jan 2020, 00:02

Rainq wrote:
28 Jan 2020, 23:52
ElNino wrote:
28 Jan 2020, 22:51
Bro nu te mai victimiza okei?
Nu uita ca eu nu te-am injurat si nu mai spune cacaturile de genul! atunci o fost faza pe go aia e !
Dar faza cu addonsul am spus ca sunt de ACORD doar sa pui pluginurile ce le am cerut ? nu poti spune ca no fost asa !

Si rainq se baga ca tot omul ca de cand am plecat cu toti de langa el are pcia pe noi =)))
Ce să bag? Care toți? De la principali oameni cu care ai început proiectul zombie ai rămas doar tu,eu ți-am făcut cunoștință cu cyby și tot eu ți-am adus staff-ul cel capabil să te descurci cu serverul ce ai făcut tu a fost pur și simplu să arunci cu bani în boosturi și e normal să rămâi cu oameni alături de tine din cauză că dădeai boost la server oricum știam că o să rămână gol serverul chiar dacă nu acum dar o să fie din simplu fapt că te comporți cum te comporți ,ți-am mai zis de multe ori că nu-i ok să vorbeșți așa și dacă ar fi fost cineva în afară de mine,etc ți-ar fi dat block și pa-pa și să nu uităm că eu niciodată nu am vrut vreun ban de la ține ci doar să fi băiat serios dar ai început să o dai în altele și ți-ai arătat fața.Să nu uităm cele 3 culori,wtf man.
Tovarase , vezi ca eu nu am vorbit asa cu tine doar la faza de sedinta ! si bine inteles ca o sa vorbeesc pe bani mei cum vreau , no sa imi spui tu sau altu cum sa vorbesc pe bani mei :clapping_hands: , ai legatura cu topicul ? nu!


Alt argument nu aveti decat limbajul :) , vorbesc cum vreau atata timp cat eu muncesc pentru fiecare lira / euro! , nu stau pe net non-stop :)
Bine ca pe vremea cand il plateam pe alti sa faca x y eram bun ha? , Normal ca te iau pe sus dupa ce ii dau la Jah o groaza de bani sa aranjeze forumul frumos sa arete iar tu pe urma sa faci ce vrei :) defapt normal ca faceai asa ca era domeniul tau, faceai tu orice ! cand ai vrut sa scapi de celalalt cum eram eu atunci? , ma rugam toata ziua lui alynut sa ne ajute si pe altii dar vad ca tu cam uiti paznicule :) dar eu am ramas paguba cu bani aia :) ! , nu uita ca baieti te-au lasat nu ca i-am pus eu sau ceva de genul ! , iar daca tot te ... grija atunci iti spun de pe acum ca renunt la cs 1.6 ca e o pierde de bani !

Si sa nu imi vina unu sa-mi zica "ba omule dar totusi nu poti vorbi asa ca nu stiu ce" , cand o sa investesti niste bani seriosi in ceva iar pe urma sa fii luat la "p***" fii sigur ca mai rau faceati!

Much love :*
https://www.youtube.com/watch?v=KloD7_WWCFM


P.S: Si nu uita nici faza aia cand m-ai santajat ca daca plec de la tine pe usp imi pici serverul si chestii de genul (Asta o fost prima luna in com ta) asa ca mai lasa-te cu asta si vedeti de treburile tale te rog.
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

29 Jan 2020, 00:08

va zic un lucru care poate o sa va ajute

cand te inconjori de oameni care iti fac treaba pe bani sau pe grade nu iese niciun rahat de ex astia care fac addonsuri care 'aranjeaza forumuri' etc. adica cu toti copiii care fac si ei 10-20e

de cele mai multe ori habar nu stiu sa faca nimic sau ii apuca lenea pe parcurs sau ambele

ca sa faci ceva nu te inconjura de fomisti

bine trebuie sa te duca si putin capu sa stii ce oameni sa ti pe langa tine

si cu limaju ala de taran scuza-ma pe mine dar nu prea o sa ajungi nicaieri
User avatar
ElNino
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 129
Joined: 21 Oct 2018, 21:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times
Contact:

29 Jan 2020, 00:16

sound wrote:
29 Jan 2020, 00:08
va zic un lucru care poate o sa va ajute

cand te inconjori de oameni care iti fac treaba pe bani sau pe grade nu iese niciun rahat de ex astia care fac addonsuri care 'aranjeaza forumuri' etc. adica cu toti copiii care fac si ei 10-20e

de cele mai multe ori habar nu stiu sa faca nimic sau ii apuca lenea pe parcurs sau ambele

ca sa faci ceva nu te inconjura de fomisti

bine trebuie sa te duca si putin capu sa stii ce oameni sa ti pe langa tine

si cu limaju ala de taran scuza-ma pe mine dar nu prea o sa ajungi nicaieri
Ai dreptate :) , am injurat eu cum se vede in poza dar efectiv asa nervos am fost ca nu m-am putut abtine ! mai ales dupa atata timp omul no fost in stare sa rezolve macar bug-urile respective.
Cand omul mi-o spus "hai sa deschidem csgo mod jb" , nici nu am spus nimic altceva decat hai sa dam drumul ,am si luat host ! am vb cu 3 youtuberi sa faca niste live-uri tot blana si frumos ! ma rog e o poveste lunga !
Dar eu atunci injur in mod-ul "taran" cand deja trece o limita fata de mine si bani!
Stiu ca bani uneori nu rezolva nimic dar din pacate asta sunt eu ! Dau bani cat trebe dar tu faci ce trebe in rest nu imi pasa !
Cate afaceri am avut cu alti legat de forum / server / ts si tot asa nu am injurat nici macar o secunda! dar cand deja treci o limita nu poti sa taci si sa lasi asa !
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 23 guests