Tepari KROND SOLUTIONS [2019]

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

24 Sep 2019, 16:57

Gheorghe_cs16 wrote:
24 Sep 2019, 05:09
:))) Voi ati vazut ca apare ? info@t o x i c- h o s t.ro imi aminteste de teparul de Danut ala popular :)))) daca il mai stiti! Cu firma lui de hosting teapa cu sv cs 1.6 64 slots.... MORR =}}}}}}
P.S Ori tu ai postat la misto ori chiar este Danut pe acel site...hate soon comming!
Sherlock Holmes am vazut inaintea ta, dar nu isi mai bate nimeni capul cu ei.Eu cred ca tu ai uitat cine esti, nu ma face sa iti caut subiectele si sa te fac de ras ca nu te-am uitat amice!
https://www.google.com/search?q=extream ... 20&bih=916

M-am uitat la profilul cacaciosului asta de Kata Catalin, doamne ce zmeu se dadea cu datul lui in judecata si ce suferinte pe el.Aceleasi basini ca si Firu Madalin, tarani #saraki cu basini de oras!
Zici ca a murit si a inviat dupa 1 luna! :boundlessly_laughing: :boundlessly_laughing:
https://prnt.sc/paby9r
Image
axiucul
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 651
Joined: 20 Jun 2016, 23:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Vand Golf 4
Detinator server CS: Da
SteamID: axiucul
Reputatie: Nume anterior: XmeTriX
Fond eXtream: 0
Location: Timisoara
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times

24 Sep 2019, 23:23

cand il suna serviciile funerare ii spune " ne pare rau nu va mai putem oferi discount , ati primit de 9493493493493 ori pana acum"
bo0gHy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 153
Joined: 24 Sep 2013, 16:57
Detinator Steam: Da
CS Status: -
Detinator server CS: Da
SteamID: Alta intrebare
Location: Constanţa
Has thanked: 1 time

10 Dec 2019, 20:56

Cu riscul de a lua warn voi lasa si eu un reply aici. Intr-adevar, nu mai sunt ca inainte la ramura 'tichete' (sa raspunda rapid), dar de raspuns, raspund. Am achizitionat si eu un server, nu de mult, aproximativ 9-10 zile si nu mi-au venit datele prin e-mail (le-am dat tichet), nu ma puteam conecta pe gamepanel.ro (panel-ul lor) cu datele ce imi apareau pe krond.org, am incercat sa dau recuperare parola pe gamepanel.ro insa imi spunea ca nu gaseste niciun serviciu activ pe e-mail-ul respectiv, vazand asta am dat tichet, am asteptat cateva ore, maxim dar maxim 1 zi (asta e, sa fie in pierderea mea) dar mi-au raspuns si totodata mi-au activat si serviciul, nu stiu la voi de ce sunt probleme.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

10 Dec 2019, 22:41

bo0gHy wrote:
10 Dec 2019, 20:56
Cu riscul de a lua warn voi lasa si eu un reply aici. Intr-adevar, nu mai sunt ca inainte la ramura 'tichete' (sa raspunda rapid), dar de raspuns, raspund. Am achizitionat si eu un server, nu de mult, aproximativ 9-10 zile si nu mi-au venit datele prin e-mail (le-am dat tichet), nu ma puteam conecta pe gamepanel.ro (panel-ul lor) cu datele ce imi apareau pe krond.org, am incercat sa dau recuperare parola pe gamepanel.ro insa imi spunea ca nu gaseste niciun serviciu activ pe e-mail-ul respectiv, vazand asta am dat tichet, am asteptat cateva ore, maxim dar maxim 1 zi (asta e, sa fie in pierderea mea) dar mi-au raspuns si totodata mi-au activat si serviciul, nu stiu la voi de ce sunt probleme.
Ideea este ca sunt trei trogloditi in toata firma, Tatal, Mama si Fiul incercand sa scuteasca bani o manageriaza ei pentru ca sunt HAPSANI ( Lacomi de bani).In loc sa angajeze tehnicieni si oameni pentru suport, ei fac cum ii taie capul si din cate stiu Laur a avut probleme cu Salmus lua-i-as fata de copil al mamei si tind sa cred ca tot mami o striga si o are trecuta in telefon.D`aia de sug la sanul mamei si la 40 ani!

security-zone/krond-escrocherie-si-santaj-t99000.html

Nu va mai incurcati cu astia, sunt multi si mai buni!
Image
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 14 guests