TNI.RO - mereu vina clientului+protecție slabă (informativ)

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Filiq_
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 846
Joined: 02 Nov 2014, 18:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Utilizator neserios
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 40 times
Been thanked: 30 times

18 Sep 2019, 22:46

sound wrote:
21 Jan 2019, 13:45
Pymbor wrote:Am avut servicii krond / 0ping ( si nu doar un sever cum au altii ) si nu au fost in stare sa imi de-a o baza de date :)). Am stat 2 - 3 zile dupa o sesizare.
La tni am primit direct cu serverul tot ce am avut nevoie. ( + mi se raspunde rapid , nu trebuie sa astept 3 zile ).
Nu toata lumea isi permite echipament special pentru db.. dar cand un server costa 100 lei sa nu iti ofere toate facilitatile e bataie de joc si e vina clientilor ca accepta; zilele astea s-a mutat un baiat cu sv de csgo de la krond la tni ca avea lag cand erau peste 26-28 de playeri si cand ma uit la baza de date (mi-a oferit acces ca sa il ajut cu mutarea) avea baiatu cumparata separat de la romarg, ca krond nu stie ce e aia db

Dar romanu e fudul.. daca e scump trebuie sa fie si bun
Cat timp am activat ca scripter in sa-mp toata lumea se plangea de 0ping ca raspund greu la ticket pentru cererea de db si tot ei spuneau ca e cel mai bun pe partea de sa-mp pe cei de "rand" nu ii baga in seama, dar pe cei care aveau 1000/1000 si inca vreo 3 servere aproape full la ei le raspundea in 5 minute si pentru kround se aplica la fel.
https://discord.gg/VABVdhXMrK ZM CSO server in working..
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 18 guests