Țepar ( JailBreak ) "Scripteru."

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
j a h k 0-
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1536
Joined: 26 Jan 2016, 10:24
Detinator Steam: Da
CS Status: segmentation fault
SteamID: /ID/jkhalibu
Reputatie: Utilizator neserios
Restrictie moderator [permanent]
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Nume anterior: Jah#
Fond eXtream: 0
Location: Chişinău, Republic Of Moldova
Has thanked: 69 times
Been thanked: 13 times
Contact:

29 Mar 2017, 13:57

JaiLBreaK wrote:"Clar doar un copil poate să se ea de "mama" :D csf nai csf la copii ca tine viitorul tau, se vede după tine :)) nici o fată sănătoasă nu o să se uite la tine :)), așa că uită de fete, și dăi bătaie cu băieții sau cu măna toată viața
Tu și blackgate , zici că sunteți frați de gemeni, ambii pe sistemul "măna dreaptă" :))
Acum pe bune Virginel , Clopoțel cum e să tragi pisicul în fiecare noapte uităndu-te xxx :D , la căți gănsaci ai gâtuit, îti crește și păr pe palme :P, vezi să nu-l obosești prea tare ca sar putea să moara pe la 20 de ani :(
Nopate bună pișoias meaw <3"

"ea" - i-a
"nai" - n-ai
"frati de gemeni" - frati gemeni
"sar" - s-ar
vai si amar de viitoru tau amice, de unde stii tu de relatiile mele?crezi ca daca tu esti un fr@ier si nu poti sa iti faci o gagica si stai 24/24 pe pc asta nu inseamna ca altii nu pot :), si despre cine vreai sa zic daca nu de mamitica ta, ca doar nu $ugeai de la vaca.....ti-am spus mintea ta e varza
Eu stau la pc 24/24 la parca ma tii tu de ***** sa vezi cât stau eu la PC? Spre deosebire de tine eu muncesc nu stau pe banii părinților, și să cer de un suc la școală și cât despre fată, am femeia acasă copilașule nu mai vorbi aiurea dacă nu știi, cine sunt și ce am
Cât deapre greșeli, am învățat rusa la școală, nu nu română, asa ca dacă te pun sa zici ceva pe rusa te închizi în rusă, ai găsit cu ce sa te lauzi, sunt Rus nu român e și normal să am greșeli gramaticale
Așa că așteptăm să primești reputația :D
Și pe viitor sa nu mai vorbești de persoană dacă nu o cunoști
Tranzactii efectuate cu succes.
| Afiseaza codul
anunturi/vand-cont-rockstar-gta-15euro- ... 49363.html
anunturi/vand-cont-rockstar-gta-euro-paypal-t349373.html
anunturi/cumpar-tema-ipb-t349335.html
anunturi/recomandare-utilizatori-pentru-tranzactii-t323814-60.html
anunturi/recomandare-utilizatori-pentru-tranzactii-t323814-72.html
post2692853.html#p2692853
anunturi/addons-furien-classic-cyby-t348802.html
Image
| Afiseaza codul
Image
Image
RoyalServer 2
User avatar
.::Adrianix52::.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 518
Joined: 03 Sep 2012, 16:19
Detinator Steam: Da
CS Status: ...
Detinator server CS: DTR.HelpCS.RO
SteamID: adrianix52
Location: Romania
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Contact:

29 Mar 2017, 16:26

Jah Khalib wrote:
JaiLBreaK wrote:o greseala incredibil, sa nu ma dai de gol da?ajung la parnaie dupa......
a dat bani pentru addons, nu pentru 100 de licente, de cate ori incercati o sa esuati ca nu am dat teapa asa ca sal
Tu ești obligat să-mi oferi licejnțe de căte ori eu schimb hostul sau ip-ul,+ că așa ai zis așa trebuie să faci, și la ce duce tot asta?
La neseriozitate , ai văzut că țe-am dat banii repede ai ieșit de pe skype, când am rugat să-mi licențiezi addonsul ce ai facut?, nu ai mai cerut 1€ pentru asta :D ? , să fim seriosi am dat 20€, si tot mai ceri pentru licență, înteresant fratele meu
Scrie clar pe fruntea ta de copil alăptat, că ești Utilizator neserios (Țepar).
O seară bună eu mai mult nu mă bag în acest topic, aștept un administrator să vedem ce zice.
Nu, nu este obligat să îți ofere licențe pe fiecare ip. Atunci când îți pui in plan sa deschizi un "proiect" de genul și plătești pentru un addons (in acest caz), pai trebuie să fii sigur de unde ți-ai ales ip+ul și să fii sigur că il vei tine.
Da,ok, sa spunem totuși că nu ai fost mulțumit de hostul respectiv și ai cerut o licență pe alt ip, apoi altul, apoi altul, dar există o limita, știi?

Și jailbreak poți spune că e neserios(atenție, neserios,nu repar), ținând cont că ti-a cerut "datoria" pentru a îți pune licența dar între timp s-a răzgândit.
User avatar
JaiLBreaK
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 1517
Joined: 05 Jan 2016, 18:17
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Scripter eXtreamCS
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Contact:

29 Mar 2017, 18:57

Jah Khalib wrote: Eu stau la pc 24/24 la parca ma tii tu de ***** sa vezi cât stau eu la PC? Spre deosebire de tine eu muncesc nu stau pe banii părinților, și să cer de un suc la școală și cât despre fată, am femeia acasă copilașule nu mai vorbi aiurea dacă nu știi, cine sunt și ce am
Cât deapre greșeli, am învățat rusa la școală, nu nu română, asa ca dacă te pun sa zici ceva pe rusa te închizi în rusă, ai găsit cu ce sa te lauzi, sunt Rus nu român e și normal să am greșeli gramaticale
Așa că așteptăm să primești reputația :D
Și pe viitor sa nu mai vorbești de persoană dacă nu o cunoști
da, imi pasa chiar foarte mult, consumi din curentul lumii......
muncesti?ce muncesti?dai tepe la copii?nu de aceea aveai reputatie de tepar?nu de asta te-ai milogit la mine sa dau +1 ca nu esti tepar????daca cer bani de la parinti ce se intampla?sunt copil, din ce vrei sa fiu intretinut de altii?vai si amar din nou...daca ai invatat rusa dc nu esti pe siteuri ruse si stai pe capu nostru?crezi ca te sufara cineva?doar pupincuristii tai........
Image
CSGO Original Module[35%]
User avatar
FaTzZu
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1206
Joined: 22 Dec 2012, 18:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Has thanked: 114 times
Been thanked: 168 times

29 Mar 2017, 21:20

JaiLBreaK wrote:"Clar doar un copil poate să se ea de "mama" :D csf nai csf la copii ca tine viitorul tau, se vede după tine :)) nici o fată sănătoasă nu o să se uite la tine :)), așa că uită de fete, și dăi bătaie cu băieții sau cu măna toată viața
Tu și blackgate , zici că sunteți frați de gemeni, ambii pe sistemul "măna dreaptă" :))
Acum pe bune Virginel , Clopoțel cum e să tragi pisicul în fiecare noapte uităndu-te xxx :D , la căți gănsaci ai gâtuit, îti crește și păr pe palme :P, vezi să nu-l obosești prea tare ca sar putea să moara pe la 20 de ani :(
Nopate bună pișoias meaw <3"

"ea" - i-a
"nai" - n-ai
"frati de gemeni" - frati gemeni
"sar" - s-ar
vai si amar de viitoru tau amice, de unde stii tu de relatiile mele?crezi ca daca tu esti un fr@ier si nu poti sa iti faci o gagica si stai 24/24 pe pc asta nu inseamna ca altii nu pot :), si despre cine vreai sa zic daca nu de mamitica ta, ca doar nu $ugeai de la vaca.....ti-am spus mintea ta e varza
Vad ca esti bun de corectat dar nici tu nu cunosti bine gramatica :)
Vezi ca acel "i-a" este de fapt "ia" :)
Last edited by INSqs. on 29 Mar 2017, 22:31, edited 2 times in total.
Reason: si "n-ai"
A fool's brain digests philosophy into folly, science into superstition, and art into pedantry.

#RETIRED.
User avatar
JaiLBreaK
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 1517
Joined: 05 Jan 2016, 18:17
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Scripter eXtreamCS
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Contact:

29 Mar 2017, 21:28

se mai intampla, o greseala mai zic si eu, dar daca ii verifici posturile minim 5 greseli(doar acolo unde se chinuie 1-2)....

Edit:
Last edited by INSqs. on 29 Mar 2017 21:31, edited 2 times in total.
si "n-ai"

el a pus nai inteligentule
Image
CSGO Original Module[35%]
t3d
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1695
Joined: 16 Mar 2016, 11:22
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator!
Restrictie mesaje private
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : T3ED
Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0

01 Apr 2017, 22:59

Nu inteleg cu ce e vinovat JailBreak, ai cumparat versiunea licentiata de la inceput, atata timp cat omul ti-a pus licenta pe un ip dupa nu mai era obligat sa-ti schimbe tie licentele cand vrei si cum vrei, asta tine doar de el daca vrea sau nu sa o faca insa nu este obligat.
Daca a spus ca iti va face licenta pe alt ip si nu ti-a mai facut asta este pentru ca lumea se schimba de la zi la zi, tu de la inceput ar fii trebuit sa te gandesti, e o dovada doar de neseriozitate din partea lui insa nu il poti numii tepar.
Lista tranzactii extreamcs: | Afiseaza codul
LISTA TRANZACTII EXTREAMCS.COM:
anunturi/dau-105eur-paypal-transferbancar-moneygram-t346743.html
anunturi/dau-125-lei-paysafecard-paypal-t336275.html
anunturi/dau-100-lei-paysafe-19euro-paypal-t332637.html
anunturi/dau-lei-paysafecard-euro-paypal-t332553.html
anunturi/dau-lei-paysafecard-paypal-t332463.html
anunturi/lei-paysafecard-t332130-12.html
anunturi/vand-skins-t331811.html
anunturi/dau-paysafe-paypal-t331631.html
anunturi/dau-paysafecard-paypal-t330515.html
anunturi/caut-designer-photoshop-t327564.html
anunturi/cumpar-cont-lol-t316133.html
anunturi/vand-cont-lol-euw-gold-platin-gold-t339823.html
anunturi/dau-lei-psc-paypal-t341899.html
anunturi/vand-lei-paysafecard-anglia-eur-paypal-t342092.html
anunturi/dau-lei-psc-paypal-t342080.html
anunturi/vand-lei-paysafecard-paypal-t342454.html
anunturi/vand-addons-uri-t342421.html
post2624864.html#p2624864
anunturi/vand-cont-steam-iteme-t342799.html
anunturi/dau-100-lei-psc-paypal-t344372.html
anunturi/dau-lei-psf-eur-t354998.html
User avatar
alynut
Administrator
Administrator
Posts: 7121
Joined: 02 Jul 2012, 06:31
Detinator Steam: Da
CS Status: In concediu, activez mai rar .
SteamID: alynut991
Reputatie: Fost Administrator
Fost Intermediar
Location: Bucuresti
Has thanked: 183 times
Been thanked: 444 times

07 Apr 2017, 18:59

Userul a primit reputatia .
Locked.
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

07 Apr 2017, 22:45

alynut wrote:Userul a primit reputatia .
Locked.
Cand facem ceva si facem prost... se vede clar ca Jah Khalib a abuzat de "obrazul" lui si tot lui ii pui reputatie?


.::Adrianix52::. wrote:
Jah Khalib wrote:
JaiLBreaK wrote:o greseala incredibil, sa nu ma dai de gol da?ajung la parnaie dupa......
a dat bani pentru addons, nu pentru 100 de licente, de cate ori incercati o sa esuati ca nu am dat teapa asa ca sal
Tu ești obligat să-mi oferi licejnțe de căte ori eu schimb hostul sau ip-ul,+ că așa ai zis așa trebuie să faci, și la ce duce tot asta?
La neseriozitate , ai văzut că țe-am dat banii repede ai ieșit de pe skype, când am rugat să-mi licențiezi addonsul ce ai facut?, nu ai mai cerut 1€ pentru asta :D ? , să fim seriosi am dat 20€, si tot mai ceri pentru licență, înteresant fratele meu
Scrie clar pe fruntea ta de copil alăptat, că ești Utilizator neserios (Țepar).
O seară bună eu mai mult nu mă bag în acest topic, aștept un administrator să vedem ce zice.
Nu, nu este obligat să îți ofere licențe pe fiecare ip. Atunci când îți pui in plan sa deschizi un "proiect" de genul și plătești pentru un addons (in acest caz), pai trebuie să fii sigur de unde ți-ai ales ip+ul și să fii sigur că il vei tine.
Da,ok, sa spunem totuși că nu ai fost mulțumit de hostul respectiv și ai cerut o licență pe alt ip, apoi altul, apoi altul, dar există o limita, știi?

Și jailbreak poți spune că e neserios(atenție, neserios,nu repar), ținând cont că ti-a cerut "datoria" pentru a îți pune licența dar între timp s-a răzgândit.
Cel mai bun raspuns. Tine de bun simt chestia asta. Bun simt pe care JaiLBreaK l-a avut, schimbandu-ti de atatea ori ip-ul si a zis bine ce a zis.
User avatar
j a h k 0-
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1536
Joined: 26 Jan 2016, 10:24
Detinator Steam: Da
CS Status: segmentation fault
SteamID: /ID/jkhalibu
Reputatie: Utilizator neserios
Restrictie moderator [permanent]
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Nume anterior: Jah#
Fond eXtream: 0
Location: Chişinău, Republic Of Moldova
Has thanked: 69 times
Been thanked: 13 times
Contact:

07 Apr 2017, 23:08

Vlad wrote:
alynut wrote:Userul a primit reputatia .
Locked.
Cand facem ceva si facem prost... se vede clar ca Jah Khalib a abuzat de "obrazul" lui si tot lui ii pui reputatie?


.::Adrianix52::. wrote:
Jah Khalib wrote:
Tu ești obligat să-mi oferi licejnțe de căte ori eu schimb hostul sau ip-ul,+ că așa ai zis așa trebuie să faci, și la ce duce tot asta?
La neseriozitate , ai văzut că țe-am dat banii repede ai ieșit de pe skype, când am rugat să-mi licențiezi addonsul ce ai facut?, nu ai mai cerut 1€ pentru asta :D ? , să fim seriosi am dat 20€, si tot mai ceri pentru licență, înteresant fratele meu
Scrie clar pe fruntea ta de copil alăptat, că ești Utilizator neserios (Țepar).
O seară bună eu mai mult nu mă bag în acest topic, aștept un administrator să vedem ce zice.
Nu, nu este obligat să îți ofere licențe pe fiecare ip. Atunci când îți pui in plan sa deschizi un "proiect" de genul și plătești pentru un addons (in acest caz), pai trebuie să fii sigur de unde ți-ai ales ip+ul și să fii sigur că il vei tine.
Da,ok, sa spunem totuși că nu ai fost mulțumit de hostul respectiv și ai cerut o licență pe alt ip, apoi altul, apoi altul, dar există o limita, știi?

Și jailbreak poți spune că e neserios(atenție, neserios,nu repar), ținând cont că ti-a cerut "datoria" pentru a îți pune licența dar între timp s-a răzgândit.
Cel mai bun raspuns. Tine de bun simt chestia asta. Bun simt pe care JaiLBreaK l-a avut, schimbandu-ti de atatea ori ip-ul si a zis bine ce a zis.
Mi-a schimbat de 3 ori licența și el a zis că îmi schimbă de căte ori am eu nevoie, + de ce mai cere și bani, pentru a îmi face iar licenta la addons?
De exemplu dacă nu-mi place hostul sau mă mut pe altă comunitate și are reclame in .amxx tot trebuie să dau bani de fiecare dată, să îmi facă licența?
Să fim serioși Vlad, nu e corect i-am fost dator cu 2 euro i-am dat acei 2 euro după care am cerut să-mi licențieze, el a cerut $, păi eu am platit deja 1 dată, 20€ la fiecare schimbare de (licență,reclamă) să plătesc bani? unde ai mai văzut tu așa ceva?
Tranzactii efectuate cu succes.
| Afiseaza codul
anunturi/vand-cont-rockstar-gta-15euro- ... 49363.html
anunturi/vand-cont-rockstar-gta-euro-paypal-t349373.html
anunturi/cumpar-tema-ipb-t349335.html
anunturi/recomandare-utilizatori-pentru-tranzactii-t323814-60.html
anunturi/recomandare-utilizatori-pentru-tranzactii-t323814-72.html
post2692853.html#p2692853
anunturi/addons-furien-classic-cyby-t348802.html
Image
| Afiseaza codul
Image
Image
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

08 Apr 2017, 01:13

La Microsoft. Vrei o licenta s-o folosesti de mai multe ori? Cumpara una mai scumpa.

Topicul asta trebuia sa ramana inchis.
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 25 guests