West-Boos ! TEPAR BOOST GAMETRACKERS.RS

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

KirryCs
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 38
Joined: 24 Jan 2016, 12:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

06 Apr 2019, 19:23

uitativa pe gametracker.com WEST -BOOST are vps-uri :) care baga playeri pe servere :) adica x-redirect de la un server care ii spune platforma :) Exact cum am precizat un tepar de 2 lei :) Numai ca nu are curaj sa recunoasca ca are de pierdut :) Platforma de boost este fostul server pe ip-ul 213 care x-redirect din server la alte servere !


WEST BOOST E TEPAR -


https://imgur.com/tEXjMM7 -REDIRECTE GAMETRACKER.COM :) PRIVITI SI VA CONVINGETI . CINE ARE DREPTATE ACUM SI CINE NU ARE DREPTATE ...ASTA E MAREA PLATFORMA DE BOOST A LUI WEST

CAND VPS-URILE O SA CADA ..... ATUNCI O SA VEDETI CE O SA SE INTAMPLE :) PLAYERII VOR SCADEA SI EI SI SERVERELE CARE AU PLATIT SA FIE BAGATI IN "SETMASTER WEST " VA SCADEA FOARTE USOR :)

ASTA E ADEVARUL DESPRE WEST !
RoyalServer 2
User avatar
Fun.Black
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 7
Joined: 03 Sep 2018, 19:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

06 Apr 2019, 19:44

Si va sa zica si si cei dupa cs.ind au la fel vps-uri ? =))) https://imgur.com/tb1nEDj

sI anormalii la fel ?? https://imgur.com/a/IzfC8mQ

Cat de prost esti.
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

06 Apr 2019, 23:12

ma da nu va inteleg ca e simplu de populat un sv daca vrei sa bagi 200-250 pe luna nu ai nevoie de boost decat set si gtrs si de restu iti faci singur dropuri nu mai e nevoie de boost de la toti teparii
create_my_ownp
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 252
Joined: 08 Aug 2009, 14:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban permanent! [scos]
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

07 Apr 2019, 12:27

Cine e Oana...cine e zerohp? Nume de fete sa dea bine? Logic, omu ia setmaster si are o platforma de redirect...cred ca e avantajos daca ar vinde mai ieftin. Mare branza se stie ca spre final tepuiesc toti cu cateva zile sau iti baga doar pe anumite perioade in acele zile.
KirryCs
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 38
Joined: 24 Jan 2016, 12:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

07 Apr 2019, 22:15

Fun.Black usor cu limbajul :) Nu ne tragem de sireturi .... tu imi spui mie ca eu sunt :) cand iti cumperi un server de counter strike ? cate ip-uri ai ? doar unul :) cs.anormalii.ro spre exemplu are un singur ip luat de la firma de hosting :) Ceea ce vezi tu acolo ...si mi-ai aratat tu :) sunt redirecte ....ca tu ma faci pe mine prost :) dai click pe unul din ip-urile alea si ai sa vezi unde te redirectioneaza cand te conectezi pe un ip de acolo de la anormalii.ro ca tot te dai mare destept :) /.......Asa iti place tie sa te dai mare si tare :) dar ma rog opinia ta :) cand o sa faci test cu ip-urile care mi-ai aratat in pozele de mai sus sa ma anunti :) si sa vedem cine are dreptate :) eu sau tu ? si cine e prostul ? :)

Si indungi tot la fel ...are vps-uri :) unde ai vazut tu server de hosting .... luat de indungi.ro ...pe mexic ? :) te-ai gandit macar vreodata ce ping ai avea ? daca serverul era hostat in mexic ? dar daca nu gandesti :) ce sa iti fac eu .... ma rog :) nu ai cu ce sa te gandesti dar faci prostii pe altii :) ))
User avatar
SloCket
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 389
Joined: 23 Oct 2015, 19:59
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: cspower.ro
SteamID: travis_bickle1
Fond eXtream: 0
Location: Dragasani
Discord: SloCket
Has thanked: 3 times
Been thanked: 9 times
Contact:

08 Apr 2019, 02:01

A-ti terminat ?
Singurele site-uri de boosturi ce baga playeri ce raman sunt: set-master si gt.rs !
Restul sunt platforme cu playeri bindati , care forteaza playeri sa ramana pe server pe perioada activa a boostului !
A da , mai e gt.lt ! ce mai baga reali ...
Restul bani la greu ...
Sper ca m-am facut inteles .
@IONUTZ
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 284
Joined: 17 Dec 2017, 23:11
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 14 times

08 Apr 2019, 02:22

SloCket wrote:
08 Apr 2019, 02:01
A-ti terminat ?
Singurele site-uri de boosturi ce baga playeri ce raman sunt: set-master si gt.rs !
Restul sunt platforme cu playeri bindati , care forteaza playeri sa ramana pe server pe perioada activa a boostului !
A da , mai e gt.lt ! ce mai baga reali ...
Restul bani la greu ...
Sper ca m-am facut inteles .
Stai linistit nici daca le desenezi nu o sa inteleaga :(( astia cum au facut contul au venit chititi pe west.p.la.boost.
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 22 guests