West-Boos ! TEPAR BOOST GAMETRACKERS.RS

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

KirryCs
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 38
Joined: 24 Jan 2016, 12:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

02 Apr 2019, 21:19

West-Boost ! o sa vorbim despre aceasta firma de boosting !


https://imgur.com/Hqdiimo


Acest server a fost banat in setmasterul de la west-boost !
Nu asta e marea problema !
As vrea doar sa precizez ca West ca sa atraga clientii Plateste paypal week la gametrackers.rs daca vrei sa iti cumperi boost ...timp de o saptamana ca sa vada persoana respectiva ca platforma lui de boost baga bine playeri si ca serverul tau este full !

Persoana care a platit boostul saptamanal pe serverul de respawn ! A fost foarte incantata de acest boost pana am cautat in gametrackers.rs si bineinteles cand am cautat pe gametrackers,rs sa vedem daca e boostat acolo acest server a fost boostat acolo !

Intradevar boostul nu a fost platit de mine ! si chiar daca nu a fost platit de mine ....boostul de la west-boost este slab !

Prima oara a mintit ca daca plateste 80 de euro ...va fi bagat in platforma de boost sa fie si pe timp de zi si pe timp de noapte full !
Dupa ce a trecut boostul de la gametrackers.rs si persoana respectiva a facut deja plata ! SURPRIZA boostul nu a fost atat de bun precum ne asteptam ...
Dupa ce fata a vorbit cu WEST ..a inceput sa isi ceara scuze ! o sa postez si pozele ..ca dovada .... ceea ce a vorbit fata cu WEst si cum si-a cerut scuze ca de fapt ! OMUL AVEA NEVOIE DE BANI si ca a mintit-o pe fata ca pune serverul in platforma de boost si ca o sa fie full tot timpul !

Daca doriti poze sa vedeti ! Ma anuntati ! :) voi posta tot ce este nevoie sa demonstrez ca west este un mincinos si va pacaleste cu gametrackers.rs ca sa cumparati boost de la el !
Dovada este si pe gametrackers.rs ca plata este facuta pe paypal !

https://imgur.com/LgxHqfB


https://imgur.com/zkFCtfd


https://imgur.com/D4OYYDs


https://imgur.com/v9PNsAS


https://imgur.com/z8Fk12X

https://imgur.com/F3dWSvY


Aici dovezile ! Postate pe imgur ! :) doar vreau sa vedeti care minte :) si care nu minte .... Boost-ul a fost dat de la gametrackers.rs ... cantitatea a fost slaba ! acum voi decideti ! CUMPARATI :))) si nu va plangeti :))) MAI ZI CEVA ACUM ? :D Astept parerea !

Ultimult meu Post ! Ca tot spune lumea ca sunt multumiti ! de boost-ul de la West- Boost ! Daca spune ca are platforma de boost , vreau sa stiu de ce ip-ul de la server este in boost-ul de la set-master

89.44.246.121:27015 – 09.04.2019
Cautati si o sa va dati seama ca am dreptate ca acest om este doar un tepar ! https://imgur.com/Z08z4fs -Aceasta este poza unde este boostat la set-master.ro Si omul tine x-redirect de la serverul lui la alte servere :) Asta este boost-ul de la WEST !


WEST- BOOST NU SE MERITA ! INTRADEVAR SERVERUL A FOST BANAT LA CEREREA PERSOANEI CARE A CUMPARAT BOOSTUL ...TOT CE VREAU SA PRECIZEZ ESTE CA ACEST OM VA MINTE ! SI CA SERVICIUL DESPRE CARE SPUNE ... ESTE SLAB SI BAGA BOOOST DE LA ALTE FIRMA CA SA CASTIGE CEVA BANUTI !
Last edited by KirryCs on 03 Apr 2019, 10:08, edited 4 times in total.
RoyalServer 2
WickeDCSX
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 15 Mar 2015, 23:13
Detinator Steam: Da
CS Status: linux
Detinator server CS: GO.ELDERS.RO
SteamID: DA
Fond eXtream: 0
Location: Suceava
Contact:

02 Apr 2019, 21:25

1 . Mai mare de atat puteai sa scrii ?
2. Ai grija la ce tranzactii faci online ca poti sa iti iei teapa usor .
3 . Incearca sa folosesti firme de boost care au un renume si o vechime .
4. Nu toate site-urile ce apar peste noapte sunt firme de boost reale .
5. Cerei factura pe ceea ce achizitionezi :))
Image
Oanna
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 16
Joined: 16 Mar 2019, 08:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

02 Apr 2019, 21:33

Buna seara dragilor .tin sa imi cer scuze echipei de la extreacs pentru ca nu cred ca e cazul sa ne spalam rufele in public dar daca acest om de 36 sau 38 cat are atat gandeste o sa ma cobor cateva minute la nivelul lui . Este adevarat cele scrise mai sus . au fost lucruri constatate de noi ca boostul este de la gtrs dar nu avem nici o dovada concreta ce West a platit asta a fost doar o presupunere de a noastra .

Acest domn Kirry pe care pana la un moment dat il credeam prieten,a decis sa vb el de corctitudine si tepari el fiin unul din ei .

Ok nu vreau sa jignesc pe nimeni doar ca Se poate vedea edstul de clar evolutia sv ....dupa cel saptamanal care chipurile a fost bostat la gtrs sv tot full a fost ....dar surpriza nu mai era bostat pe gtrs .... Nu inteleg cum persoanele care se ascund in spatele unor vps.uri si unu flood :))) isi pot da cu parerea despre firme de boost.



p.s Kiry indiferent cu ce poze vei veni cred ca mai mult conteaza parerea mea cea care a platit boostul din banii propri decat parerea ta ....un frustrat care dupa decizia mea de a oprii boostul ai recurs la aceasta metoda jalnica.



Inca o data scuze echipei extreamcs sper ca veti inchide acest topic deoarece este facut oar din simpla frustrare . Va pot asigura ca west ofera servicul in schimbul banilor .si este chiar calitativ !
User avatar
d e a l e r -
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2465
Joined: 13 Feb 2016, 16:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Connection lost
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fond eXtream: 0
Location: Mediaş, Sibiu, România
Discord: dealer1945
Has thanked: 33 times
Been thanked: 79 times
Contact:

02 Apr 2019, 21:35

Voi chiar nu înțelegeți că NU existe FIRME de boosting?
Voi chiar nu înțelegeți că NU se mai merită nici să bagi un boost la un server? Ai playeri cât e boost-ul ON, după e 0/32. Am avut, deci vorbesc și-mi exprim propria părere.
Cât despre faza cu gtrs-ul chiar nu mă gândeam că face așa ceva. Însă totuși, ne poți oferi o dovadă mai clară care să denote faptul că boost-ul oferit era de la gtrs și nu de la ei?
Oanna
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 16
Joined: 16 Mar 2019, 08:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

02 Apr 2019, 21:40

Iti spun eu ce iti poate oferii un print de pe gtrs unde iti vor arata boosturile adaugate la ei .Acolo vei vedea 39 boost 2 de la kill abe 1 paypal si restul de la mine.Asta nu demonstreaza cu nimic ca acel boost a fost platit de west . Au fost la momentul acela presupunerile noastre. Stiu ca nu exista firme de boost dar playerii oeriti de acest baiat sa nu mai zic firma au fost ok .multi au si revenit doar ca na ma repet .in momentul in care esti frustrat faci chestii de genul pentru a denigra . eu sunt fata nu ma pricep atat de bine .Dar din cauza oamenilor de genu ( kirry ) am renuntat la cs:))) mi s.a dovedit ca sunt numa pe interes. S.au vazut cu sacii in caruta si sv crescut hai sa aruncam cu noroi :))) dar na ....asta.i omul:))
Oanna
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 16
Joined: 16 Mar 2019, 08:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

02 Apr 2019, 21:44

Sunt multe persoane in situatia mea de asta vb despre acest baiat cu bostul pentru ca am mai incercat si altii si am luat teapa .bani luati si la revedere . Prefer sa vorbesc si sa fac "publicitate" acestui baiat pentru ca inafara de gtrs este singurul care ...nu m.a tepuit , si serviicile lui ai fost calitative :)
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13709
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

02 Apr 2019, 21:56

Oanna wrote:
02 Apr 2019, 21:40
Iti spun eu ce iti poate oferii un print de pe gtrs unde iti vor arata boosturile adaugate la ei .Acolo vei vedea 39 boost 2 de la kill abe 1 paypal si restul de la mine.Asta nu demonstreaza cu nimic ca acel boost a fost platit de west . Au fost la momentul acela presupunerile noastre. Stiu ca nu exista firme de boost dar playerii oeriti de acest baiat sa nu mai zic firma au fost ok .multi au si revenit doar ca na ma repet .in momentul in care esti frustrat faci chestii de genul pentru a denigra . eu sunt fata nu ma pricep atat de bine .Dar din cauza oamenilor de genu ( kirry ) am renuntat la cs:))) mi s.a dovedit ca sunt numa pe interes. S.au vazut cu sacii in caruta si sv crescut hai sa aruncam cu noroi :))) dar na ....asta.i omul:))
Mi-ai dat shutdown la creier, sa mor de inteleg ceva.Semeni cu asta =))




Inca se mentioneaza "firma de boost" in anul 2019, va meritati soarta si teapa!
Image
Oanna
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 16
Joined: 16 Mar 2019, 08:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

02 Apr 2019, 21:58

Nu toata lumea e asa priceputa ca tine la cs The Kalu.Si totusi daca nu ai inteles la ce te.ai bagat? :)
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13709
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

02 Apr 2019, 22:04

Oanna wrote:
02 Apr 2019, 21:58
Nu toata lumea e asa priceputa ca tine la cs The Kalu.Si totusi daca nu ai inteles la ce te.ai bagat? :)
Incearca sa explici situatia cat mai detaliat si intr-un fel incat sa putem intelege, nu vrem varianta academica dar totusi nici cea taraneasca.Daca asa te exprimi si in viata de zi cu zi nu ma mir ca ai fi luata la d.ick de toti, pari o fata inteligenta cu diploma de Kal. :hand_over_mouth: :closed_lips:
Image
KirryCs
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 38
Joined: 24 Jan 2016, 12:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

02 Apr 2019, 22:07

https://imgur.com/zqJHbhC


Nu ne spalam rufelele :)) Doar ca tu stii foarte bine ca am dreptate si ca am si convorbirile cand mi le-ai trimis cand ai vorbit cu WEST ....si ca te-a mintit ca iti baga boost VIP dar de fapt omul avea probleme ! si a vrut sa iti ia banii :) si cand te-ai dus la el ca boost-ul numai baga asa bine playeri ...si ca este slab ..si cand am vorbit seara pe skype ....si ti-am explicat inca odata ca primul boost a fost de la gametrackers.rs ca sa te atraga :) Acum ce vrei sa faci sa ma minti :)) sau sa ne minti pe noi ?

in 10 minute voi posta toate convorbirile de la WEST ! cu persoana care a platit boost-ul

Oameni buni ...Acest om este un tepar de 2 lei care profita de voi si nu sunt singurul care a spus lucru asta ...mai este inca un post pe forum despre firma WEST-BOOST !
si acolo spune clar ca acest om cumpara boost de la gametrackers.rs si are x-redirecte de la serverul lui care il tine ca platforma ! si se duce la alte servere !

Asta e boost-ul lui WEST ! Daca vreti sa cumparati :) cumparati oameni ...nu dati banii mei ...dati banii vostri ! si atunci o sa va convingeti cu ochii vostri !
Oanna
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 16
Joined: 16 Mar 2019, 08:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

02 Apr 2019, 22:10

Nu trebuie sa demonstrez nimanui inteligenta mea :) Si cine vrea sa intelaga intelege :) cine nu poate sa mearga mai departe linistit fara prea multe explicatii si comentarii inutile:)parerea mea:)
Varianta taraneasca ?:))) Habar n.ai ce vb ...in fine nu sunt aici sa ma cert . Parerea ta ...referitoare la persoana mea ...o poti tine pentru tine .Ms:)
KirryCs
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 38
Joined: 24 Jan 2016, 12:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

02 Apr 2019, 22:14

https://imgur.com/kxfrvUm

Dovada ca a fost boostat de la gametrackers.rs cu paypal de catre west ! si ca a zis ca are contract cu gametrackers.rs :) Acum sa vedem care minte si vin si cu urmatoarele poze ! Ca sa numai zica lumea ca mintim :)
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information