XHLDS.RO/ECL O MARE TEAPA

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

17 Apr 2020, 22:42

blackgate wrote:
17 Apr 2020, 22:23
^ Showing rows 0 - 24 (25307 total, Query took 0.0006 seconds.)
SELECT DISTINCT ip FROM `list` WHERE type = "cs"

urmeaza sa iei ban oricum conform regula impusa de laur
Sa iau ban :)) wow parca zici ca pierd ceva :hand_over_mouth: :hand_over_mouth:

Te doare adevarul vad :)) , pozele is de la tine iar aia 100-200-300 max cati playeri ai tu is bindati 100% , ca sti bine ca am vb cu tine pe steam de metoda si ai zis ca sa vezi daca merge si o vinzi si dupa ai zis ca nu merge( doar eram cu tine pe sv si am testat ) da sti ce are ,dar nu ai timp si am zis ok dupa ce am asteptat dupa tine 3 saptamani
Metoda incercata de tine era cea cu MOTD sa li se descarce fisierul automat in PC si dupa erau bindati :))) deci cine ia boost dupa 1 luna ramane cu 0 playeri !!!
RoyalServer
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

17 Apr 2020, 22:54

te agiti cam prea mult pentru nimic.. lasa-mi un cont bancar insotit de nume si ma jur ca iti transfer sa-ti ajunga sa iesi din virusu asta; tu nici macar nu stii ce este in spatele la toate drop-urile facute ... of of of .. imi place cand vad invidie; eu cred ca tu nu stii ce inseamna acel query de ti l-am dat mai devreme :))) stai tu fara griji, cei care au luat de la mine se afla pe site acolo dar nu o sa vina pe extream sa va zica voua ca da frate e ok totul fiindca nu ma intereseaza pe mine asa ceva :))))) ei doar intra, citesc ce scrii tu si altii si se amuza si ies... atata tot
acum astept sa te vad cu dovezi ca stii tu ce se afla aici :)) ca nu ai habar deloc ce este :)) ca nu vreau sa-ti vand metoda, asta e altceva, de ce i-as da cuiva care vrea sa ofere maxim 20 euro
astept pe laur sa-ti dea warn-urile meritate si asta e ultima postare pe subiectul acesta; aici nu discuti despre fastdrop, discuti despre xhlds ca asta este titlul subiectului corect ? tot faci spam cu poza aia incontinuu :)))))) lumea e desteapta, se uita sa vada data + era urcat update doar de cateva minute dar nu ma complic cu tine :) ce am eu, nu o sa ai tu niciodata si cu asta am incheiat tot
repet, aici este vorba despre teapa data de xhlds, nu despre frustrarea ta legata de mine ca nu obtii ce iti doresti
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

17 Apr 2020, 23:02

blackgate wrote:
17 Apr 2020, 22:54
te agiti cam prea mult pentru nimic.. lasa-mi un cont bancar insotit de nume si ma jur ca iti transfer sa-ti ajunga sa iesi din virusu asta; tu nici macar nu stii ce este in spatele la toate drop-urile facute ... of of of .. imi place cand vad invidie; eu cred ca tu nu stii ce inseamna acel query de ti l-am dat mai devreme :))) stai tu fara griji, cei care au luat de la mine se afla pe site acolo dar nu o sa vina pe extream sa va zica voua ca da frate e ok totul fiindca nu ma intereseaza pe mine asa ceva :))))) ei doar intra, citesc ce scrii tu si altii si se amuza si ies... atata tot
acum astept sa te vad cu dovezi ca stii tu ce se afla aici :)) ca nu ai habar deloc ce este :)) ca nu vreau sa-ti vand metoda, asta e altceva, de ce i-as da cuiva care vrea sa ofere maxim 20 euro
astept pe laur sa-ti dea warn-urile meritate si asta e ultima postare pe subiectul acesta; aici nu discuti despre fastdrop, discuti despre xhlds ca asta este titlul subiectului corect ? tot faci spam cu poza aia incontinuu :)))))) lumea e desteapta, se uita sa vada data + era urcat update doar de cateva minute dar nu ma complic cu tine :) ce am eu, nu o sa ai tu niciodata si cu asta am incheiat tot
repet, aici este vorba despre teapa data de xhlds, nu despre frustrarea ta legata de mine ca nu obtii ce iti doresti
tataie nu stiu cati anisori ai ,numi trebuie mie cei 20-30 e ai tai stai tu linistit , am eu destui
de ce am pus eu comentariu? ca a venit un lup de la tine si a zis RECOMAND FASTDROP :))) dupa am postat poza si a revenit si ak cu o poza :))
baiatule daca aratai ca nu dai importanta si nu te intereseaza nici nu raspundeai la postul asta :)) dar te macina ceva cred:))
cat despre warn nu stiu de ce as lua warn , cand atentionez oamenii sa fie atenti sa nu i-a plasa la lupi :hand_over_mouth:
Stai linistit eu nu platesc pentru UnBan ca tine :)))
SoLoz0rNNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 737
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

17 Apr 2020, 23:31

aici vorbim strict despre ce am patit eu cu xhlds va rog mult
User avatar
trekA
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 581
Joined: 09 Mar 2019, 23:13
Detinator Steam: Da
CS Status: know no better
SteamID: picanetu
Reputatie: eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (17 Feb - 17 Mai)
Fond eXtream: 0
Location: Piatra Neamț
Has thanked: 134 times
Been thanked: 36 times
Contact:

17 Apr 2020, 23:56

Incetati cu offtopic-ul sau se ajunge la warn-uri.
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

18 Apr 2020, 13:41

Inchis.
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 5 guests