CS.CS2.RO [STEAM & NON STEAM]

Arhiva de servere cs 1.6 non.stop sau partTime. Oricine isi poate adauga aici serverul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

23 Aug 2022, 06:43

Doctor whO? <3 wrote:
23 Aug 2020, 14:54
Dezamăgire sancez, ai avut un server decent, acum ai inceput sa bagi buți pe el.
Bafta cu sv-ul.
vezi ca ai fost mereu disperat dupa sv meu
RoyalServer
User avatar
Doctor whO? <3
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1196
Joined: 21 Jun 2013, 12:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 109 times
Been thanked: 75 times
Contact:

23 Aug 2022, 17:17

sancez wrote:
23 Aug 2022, 06:43
Doctor whO? <3 wrote:
23 Aug 2020, 14:54
Dezamăgire sancez, ai avut un server decent, acum ai inceput sa bagi buți pe el.
Bafta cu sv-ul.
vezi ca ai fost mereu disperat dupa sv meu
Vezi ca aici este exact invers. Mereu ce am bagat la mine, ai copiat si mereu imi dadeai mesaje pe steam cu ce pluginuri am eu pe sv sau mai stiu eu ce. Si luna trecuta cand am schimbat ip-ul serverului mi-ai dat mesaj cu "cand expira hostul". Vad ca o iei pe drumul lui Addicted(Magie).
Si nu am pus pe absolut nimeni ca sa faca reclama pe alte servere sau sa cheme admini la mine.
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

27 Aug 2022, 18:00

1. da recunosc te-am intrebat de 2 pluginuri cam atat si inca odata de agenti cum sai trec la vip only unde ai dat seen si daca ma contrazici inseamna ca iti place sa manci caca , da te-am intrebat de ip ca am vb cu mutex sa cumpar si dupa am vb cu halo si mi-a zis sa iti dau tie mesaj de asta atata tot nu cred ca era ceva deranjant
2. eu la tine pe sv n-am mai intrat niciodata sa fac reclama (decat duminica cand ai venit tu sau cine *** a venit sa faca reclama) aici iar manci caca (ca a intrat cineva si a facut reclama la tine ii altceva dar eu nu cu siguranta si la pc meu sta decat o persoana care nu face asa ceva), am intrat la tine pe sv de 3-4 ori in total de 2 ori pentru skinuri am vr sa vad ceva sai zic lu belece sa imi faca si inca odata am intrat sa vad la agenti , cat despre copiat lasa-o balta
3. ca am intrat acum cu numele ii ca luasem foc , a intrat un admin de al meu primu a vrut sa va bage prin gurita si mi-a zis ca nu poate sa faca ca ii blocat in chat dupa am intrat eu si a fost singura data sa sti
4. si la mine vin de la tine si de la un rahat mania si fac reclame la mine , dar nu sufar atat sa ma duc sa postez undeva , in loc sa vi pe extreamcs sa postezi, mai bine te duceai la politie poate rezolva aia :))
Uite reclama : https://prnt.sc/SudWRWWdRuY1 - tu sau cine *** tot vine la mine sa faca oricum banez tot + de asta eu n-am ce jucator sa iau de la tine tu ai sv gol ce *** sa iti iau , daca era sa fac reclama veneam pe un sv gol , nu-i logic ?, am venit ca m-ati disperat cu reclamele
Si am incheiat subiectul , ca n-are rost sa imi pun mintea cu voi si n-am nici timp sa stau la pc pentru voi !

Image
User avatar
Doctor whO? <3
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1196
Joined: 21 Jun 2013, 12:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 109 times
Been thanked: 75 times
Contact:

27 Aug 2022, 20:16

Ești incredibil 🤣.
O sa îți scriu câteva randuri de pe telefon.
Mi-ai pus nu știu câte întrebări despre modul meu, despre pluginurile pe care le am pe server si cine mi-a făcut anumite pluginuri. Mi-ai dat block pe steam ca altfel căutăm conversațiile.
Ai mai intrat la mine pe sv cu numele de cs2 george dupa care ti-am luat ip-ul si ai intrat cu numele cs2 sancez. Ip-ul de atunci (31.xx.xxx.xx) se potrivește cu cel de acum.
Nu ai copiat modul meu? Bai copile, ai pe server acel frag event. Oare de unde pana mea te-ai inspirat ca sa il faci daca nu de la mine????? Doar ca tu l-ai făcut sa fie activ printr-o comandă si un hud amărât. + Skinurile. + Multe altele ( alte pluginuri )
Acel navi leart joacă la mine pe sv, dar nu e român si nu am pus si nu voi pune pe absolut nimeni sa faca reclame de genul decât pe rețelele de socializare+toată treaba cu reclama a plecat de la un jucător de la tine de pe server, care acum e admin 🤣🤣🤣🤣. Oare ce a făcut sa aiba funcție pe sv cand acesta abuza și de micile buguri pe care le avea modul? Un exemplu pe care ti-l dau e cu ruleta. Ști bine ca ai venit si m-ai întrebat de acest lucru pe steam.
Si te lăsăm in 'seen' pentru ca ma futeai la cap. Merru imi dadeai mesaje unde ma întrebai despre mod / pluginurile mele si altele. E si normal sa blochez pe cineva care încearcă sa ma folosească si sa copieze,nu?
Cât despre acel ip, nu vei pune mâna pe el 🙃. Ai vrut sa incerci tu manevre, dar nu ti-a mers.
Te poți lua de mânuță cu Addicted(Magie) si sa vă căsătoriți ca observ ca aman2 aveți filmele voastre.
Seara făină. Nu mai dau reply in acest topic pentru ca n-are rost sa imi bat capul cu oameni care vizionează sf-uri cu ochii deschiși.
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

27 Aug 2022, 22:09

ba baiatule frag time il aveam inaintea ta + kill bonus pot sa zic ca de la mine ai copiat ca eu il aveam de la zorken si la frag tine aveau acces doar uni cu grad mare , cat despre ruleta da miai zis tu ca is buguri cat ca te-am intrebat de toate pluginuri de pe sv manci caca nu mai imi bat capu cu tine ca n-are rost aveau dreptate aia cand mi-au zis
Nu o sa mai raspund nici eu stai cu sv tau veziti de treaba ca pe mine sigur nu o sa ma vezi pe al tau
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

15 Apr 2023, 10:36

Caut 2 admini cu experienta pentru cs.cs2.ro
si pentru forum FĂRĂ RECLAMĂ!
Last edited by d e a l e r - on 15 Apr 2023, 16:15, edited 1 time in total.
Reason: FĂRĂ RECLAMĂ LA SITE/FORUM!
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

10 Jun 2023, 20:38

up :hand_over_mouth:
Post Reply

Return to “Servere”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 19 guests