JB.GGEZ.RO - !gloves !ws !knife JAILBREAK CS:GO MODE Romania

Aici puteți găsi o listă cu servere românești sau mai puțin românești pentru Counter-Strike: Global Offensive.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
User avatar
JaiLBreaK
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 1517
Joined: 05 Jan 2016, 18:17
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Scripter eXtreamCS
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Contact:

04 May 2019, 19:29

bnk wrote:
04 May 2019, 16:20
FzR? wrote:
03 May 2019, 21:58
Cel mai handicapat staff ba de 3 ani tot cu asta v-a ocupati ? sa trimiteti prunci pe alte servere ? nu e 1 -3 servere am inteles de la altii ca trimiteti ca ..
Scuze, cine esti tu ? Nu am auzit de tine sau de server-ul tau...
JaiLBreaK wrote:
04 May 2019, 10:36
FzR? wrote:
03 May 2019, 21:58
Cel mai handicapat staff ba de 3 ani tot cu asta v-a ocupati ? sa trimiteti prunci pe alte servere ? nu e 1 -3 servere am inteles de la altii ca trimiteti ca ..
Atat ii duce bibilica, sa nu mai zic ca accepta staff care ii injura de toti mortii :) (Peste se simte), ce mai face mapa facuta de el?Ti-a sters injuratura?
E greu sa ai mentalitate
Acceptam orice dorim noi, media tuturor playerilor ce prefera modul JailBreak este de 10-13 +-, asta ne cam limiteaza alegerile, oricum ideea este urmatoarea, avand in vedere ca tot te plangi de staff-ul nostru si avand in vedere atentia pe care o acorzi server-ului nostru (facand poze cand ai cu un player mai mult decat noi in zilele cand serverele necesita update-uri pentru. a functiona) ne-am gandit ca eu si colegii mei sa-ti acordam o sansa ca si Helper, este valabil si pentru. colegul de mai sus fzR, sunteti amandoi acceptati ca si helperi, va multumim pentru. dedicatie si va asteptam cu o cerere pe forumul nostru !

O zi frumoasa, multumesc de feedback si up !
| Afiseaza codul
https://www.youtube.com/watch?v=llXLli33YPQ
inca suntem nr.1 in Romania
"atentia pe care o acorzi server-ului nostru" ma faci sa rad, eu nici nu intru pe sv tau/nu vorbesc de sv tau, pur si simplu veniti cu reclama, va trimiteti puradei cum s-ar spune iar individu acela pe nume Peste va injura de toata familia, iti facea sv de cacao chiar a pus injuraturi pe mapa lui iar tu il accepti, chiar nu imi pasa daca il accepti sau nu, mie imi pasa ca il trimit sa faca reclama ca ultimu ********


"facand poze" fix poze am facut(o poza, singular, nu plural) pentru serveru tau esti nebun la cap :) , ce trb am eu cu tine, am facut poza respectiva ca am ajuns 1 in top romania, pentru mine e o realizare care trebuie pozata, nu am vechimea ta, nu am puradei sa ii trimit sa faca reclama deci da pentru mine era o realizare


iar Fzr este owner la jbgo evict

"ne-am gandit ca eu si colegii mei sa-ti acordam o sansa ca si Helper" nu mersi, tot ce vreau e sa ma lasi impace pe mine si pe s, tu si puradeii tai(si eu am puradei pe sv dar nu fac reclama ca ai tai)
Image
CSGO Original Module[35%]
RoyalServer
FzR?
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 501
Joined: 15 Aug 2017, 17:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Dota2 :)
Detinator server CS: Jb.1TAP.ro
SteamID: fzrcsgo
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Been thanked: 7 times
Contact:

04 May 2019, 19:55

Crezi ca eu am ceva cu stafful tau ? eu am ceva cu playerii care ii trimiti pe alte servere sa faca reclama ... esti josnic sincer si asta nu e de acum si acum 2-3 ani cand era mevid lafel faceai .
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

05 May 2019, 06:08

nu va mai certati mai baieti puneti mana si cumparati-va un stresser ca ii pleaca serveru la plimbare
bnk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 364
Joined: 10 Jan 2012, 22:53
Detinator Steam: Da
CS Status: ggez.ro
Detinator server CS: JB.GGEZ.RO
SteamID: 0:1:43984686
Location: /dev/null
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

05 May 2019, 12:31

Nu este nevoie sa va suparati baieti acum, cel mai bine faceti cum v-a recomandat sound, cumparati un stresser din banii de donatii si cat timp ne pleaca noua server-ul la plimbare poate reusiti sa faceti si voi un cheag de playeri.
Problema e ca atunci cand se intoarce server-ul de la plimbare tot sub noi o sa stati.
Va recomand sa fuzionati toate serverele de jb in unul singur pentru ca e plictisitor sa nu ai competitie.
Image

Oferta cu helperele ramane inca activa
JB.GGEZ.RO #1 CSGO JailBreak Server EU
User avatar
JaiLBreaK
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 1517
Joined: 05 Jan 2016, 18:17
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Scripter eXtreamCS
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Contact:

05 May 2019, 14:10

De ce schimbi subiectu?Incerci sa pari 'cool' dar nu esti :P , sv de aproape 4 ani vs unul de nici un an , esti foarte destept
Cand imi raspunzi la mesaju de mai sus ma anunti, pana atunci nici atentie nu meriti

tuse tuse tuse tuse popular prin reclama pe toate serverele tuse tuse tuse tuse

Edit: cum iti vin tie sclavii la reclama
https://i.imgur.com/Hf52oit.png
Image
CSGO Original Module[35%]
bnk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 364
Joined: 10 Jan 2012, 22:53
Detinator Steam: Da
CS Status: ggez.ro
Detinator server CS: JB.GGEZ.RO
SteamID: 0:1:43984686
Location: /dev/null
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

05 May 2019, 19:43

JaiLBreaK wrote:
05 May 2019, 14:10
De ce schimbi subiectu?Incerci sa pari 'cool' dar nu esti :P , sv de aproape 4 ani vs unul de nici un an , esti foarte destept
Cand imi raspunzi la mesaju de mai sus ma anunti, pana atunci nici atentie nu meriti

tuse tuse tuse tuse popular prin reclama pe toate serverele tuse tuse tuse tuse

Edit: cum iti vin tie sclavii la reclama
https://i.imgur.com/Hf52oit.png
Nu incerc sa par "cool", ca n-am de ce, eu nici n-am auzit de voi, sunteti inexistenti tu si prietenu tau si va tot bagati in seama dar nu intelegeti ca noi nu trimitem pe nimeni la reclama, playerii fac asta doar din placerea de a va trolla pe voi, ceea ce denota cata minte aveti.
Daca vrei sa continuam discutia, te astept pe server-ul nostru de discord, nu stau sa ma cert pe forumuri.

tuse, tuse, tuse...nu esti capabil sa scrii o propozitie corecta, cum vreodata sa concurezi cu serveru meu ? :crazy_face:

Asta este ultimu meu reply, esti liber sa iti versi frustrarile aici cat doresti, statisticile sa vorbeasca de la sine, bafta !
JB.GGEZ.RO #1 CSGO JailBreak Server EU
bnk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 364
Joined: 10 Jan 2012, 22:53
Detinator Steam: Da
CS Status: ggez.ro
Detinator server CS: JB.GGEZ.RO
SteamID: 0:1:43984686
Location: /dev/null
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

10 May 2019, 18:17

Up!
Ne-am deschis comunitatea: https://ggez.ro/

CONNECT JB.GGEZ.RO
JB.GGEZ.RO #1 CSGO JailBreak Server EU
FzR?
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 501
Joined: 15 Aug 2017, 17:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Dota2 :)
Detinator server CS: Jb.1TAP.ro
SteamID: fzrcsgo
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Been thanked: 7 times
Contact:

10 May 2019, 23:34

:)) se pare ca, tu ai plecat la plimbare... Oricum asta faci de când eram pe mevid reclame forțate... Ca idee am preluat mai tot ce ținea de clutch ... Tu nu vezi ma ca ai ramas cu 10 ani in urma asa reclame se faceau cand era vremea 1.6 pnm veziti de treaba ta ca nu are nimeni nimic cu tine crezi ca imi pasa mie ca ai server full ? bravo tie ,dar veziti de treaba ta . Din toti cei care detin servere de csgo tu esti singurul care ai facut si faci gainarii dinastea
bnk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 364
Joined: 10 Jan 2012, 22:53
Detinator Steam: Da
CS Status: ggez.ro
Detinator server CS: JB.GGEZ.RO
SteamID: 0:1:43984686
Location: /dev/null
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

11 May 2019, 00:33

Nimeni : nimic
fzr : plange random

ON : Va asteptam pe JB.GGEZ.RO, cine ar vrea asa owner plangacios ?
JB.GGEZ.RO #1 CSGO JailBreak Server EU
FzR?
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 501
Joined: 15 Aug 2017, 17:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Dota2 :)
Detinator server CS: Jb.1TAP.ro
SteamID: fzrcsgo
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Been thanked: 7 times
Contact:

11 May 2019, 09:29

Eu plâng :)) e un c*cât de joc eu aici vorbesc de moralitate dar când ai 14 ani nu am ce moralitate sa găsesc te sfătuiesc sa mai ieși afara din casa nu sa stai 10 ore pe un server zi de zi trăiești prea mult în viata virtuala...
bnk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 364
Joined: 10 Jan 2012, 22:53
Detinator Steam: Da
CS Status: ggez.ro
Detinator server CS: JB.GGEZ.RO
SteamID: 0:1:43984686
Location: /dev/null
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

11 May 2019, 15:32

FzR? wrote:
11 May 2019, 09:29
Eu plâng :)) e un c*cât de joc eu aici vorbesc de moralitate dar când ai 14 ani nu am ce moralitate sa găsesc te sfătuiesc sa mai ieși afara din casa nu sa stai 10 ore pe un server zi de zi trăiești prea mult în viata virtuala...
Ai inceput s-o iei aiurea rau fratimiu, dupa ce ca numai tu comentezi aici, tot tu vorbesti de traiat viata si etc, ai mai multe ore in csgo decat ai la scoala, nu mai avea baieteli d-astea pe forumuri ca nu ma impresionezi cu nimic, tu esti un pui de fatalau care isi da impresii online, vino sa vorbim pe un discord/ts3/skype ce vrei tu si rezolvam problema, da nu avea d-astea cu 14 ani ca probabil abia ti s-a uscat cerneala pe al 2-lea buletin.
Vorbesti de "moralitate" intr-un subiect legat de un joc online, tu abia esti capabil sa mergi drept pe strada si imi spui mie de traiat viata virtuala :)) ?

:kiss_smiley:
JB.GGEZ.RO #1 CSGO JailBreak Server EU
bnk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 364
Joined: 10 Jan 2012, 22:53
Detinator Steam: Da
CS Status: ggez.ro
Detinator server CS: JB.GGEZ.RO
SteamID: 0:1:43984686
Location: /dev/null
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

12 May 2019, 21:35

Up!

CONNECT JB.GGEZ.RO *GIFTBOX ACTIV* [!getgift]
JB.GGEZ.RO #1 CSGO JailBreak Server EU
Post Reply

Return to “Servere”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 14 guests