CONT GTA V 7 EURO

Schimburi steam, iteme, jocuri, promotii, probleme si rezolvari.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
STALYN2KA.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 28
Joined: 15 Feb 2017, 15:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Am gheare de leu să prind cai de BMW.
SteamID: stalynkas
Fond eXtream: 0
Location: LOCAL DISK C:
Contact:

18 Feb 2017, 21:17

Nick: STALYNKA
Id contact: -
Produse puse spre vanzare(+pret): CONT GTA V 7 EURO
Poze produse: - - -
Metoda de plata: SKIN-URI CS:GO
Alte specificatii:

MA PUTETI GASI AICI : http://steamcommunity.com/id/stalynkas

NUME CONT: STALYNKAA

Contul a fost banat 10 zile pentru MONEY DROP, are APARTAMENT , YAHT, OFFICE 2X DEPOZITE, multe MASINI , il dau pe 7 euro valoarea in SKIN-URI CS:GO

2KEY INDIFERENT DE TIP SAU 1 AK REDLINE
Image
RoyalServer
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

19 Feb 2017, 13:08

Unde sunt dovezile prietenas? Pune macar o poza cu contul, ca sa stim si noi ca nu minti. Din cate stiam macar o poza cu produsul ii obligatorie :)
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
User avatar
STALYN2KA.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 28
Joined: 15 Feb 2017, 15:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Am gheare de leu să prind cai de BMW.
SteamID: stalynkas
Fond eXtream: 0
Location: LOCAL DISK C:
Contact:

19 Feb 2017, 13:16

hankbinscripting wrote:Unde sunt dovezile prietenas? Pune macar o poza cu contul, ca sa stim si noi ca nu minti. Din cate stiam macar o poza cu produsul ii obligatorie :)
Prietenas eu zic sa nu te mai bagi in seama aiurea, :ok_hand_tone2: .
Image
User avatar
Chris Duskblade
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2780
Joined: 18 Jun 2013, 16:46
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Nume anterior: Cristinel.
Utilizator neserios (tepar)
Location: Timișoara
Has thanked: 62 times
Been thanked: 15 times
Contact:

19 Feb 2017, 13:25

STALYN2KA. wrote:
hankbinscripting wrote:Unde sunt dovezile prietenas? Pune macar o poza cu contul, ca sa stim si noi ca nu minti. Din cate stiam macar o poza cu produsul ii obligatorie :)
Prietenas eu zic sa nu te mai bagi in seama aiurea, :ok_hand_tone2: .
eu zic sa lasi macar numele contului pe care il vinzi inainte sa dai report aiurea,unui om care are dreptate
nu vad ca vinzi nimic,ai lasat in detalii doar contul tau,fie lasi niste poze fie lasa link-ul profilului contului pe care il vinzi
User avatar
STALYN2KA.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 28
Joined: 15 Feb 2017, 15:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Am gheare de leu să prind cai de BMW.
SteamID: stalynkas
Fond eXtream: 0
Location: LOCAL DISK C:
Contact:

19 Feb 2017, 13:36

Chris Duskblade wrote:
STALYN2KA. wrote:
hankbinscripting wrote:Unde sunt dovezile prietenas? Pune macar o poza cu contul, ca sa stim si noi ca nu minti. Din cate stiam macar o poza cu produsul ii obligatorie :)
Prietenas eu zic sa nu te mai bagi in seama aiurea, :ok_hand_tone2: .
eu zic sa lasi macar numele contului pe care il vinzi inainte sa dai report aiurea,unui om care are dreptate
nu vad ca vinzi nimic,ai lasat in detalii doar contul tau,fie lasi niste poze fie lasa link-ul profilului contului pe care il vinzi
Daca ai citit macar postul ai vedea ca am specificat numele , nu te mai repezi sa lasi reply aiurea pentru +1 scrie clar

NUME CONT: STALYNKAA
Image
Roby*Xander
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 499
Joined: 02 Nov 2014, 18:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Contact:

19 Feb 2017, 14:59

Nu stiu de ce dar tipul asta nu imi miroase a bine... care vreti sa va incurcati cu el, pe raspunderea voastra, dar oricum voi gasii la security dupaia cate ceva :))
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

19 Feb 2017, 15:01

Eu sincer chiar nu mai inteleg nimic. "Ori lumea este proasta, ori eu sunt prost!"
Tu in primul rand ar trebui sa citesti modelul, sa-ti dai seama cum sa completezi acest model, baiete. TU NICI MACAR CAMPURILE ACESTUI MODEL "INUTIL" (pentru tine) NU LE POTI RESPECTA!

La NICK: in primul rand nu pui nick-ul contului, pui nick-ul tau. (Chiar daca ai pus NICK-ul contului e degeaba, am sa-ti explic si mai incolo si am sa-ti pun si dovezile pe tava)
Poze produse: Aici trebuie sa pui macar o fucking poza cu produsul pentru a stii si noi ca ceea ce ne tot indrugi pe aici nu sunt minciuni, eu in locul moderatorilor ti-as trimite subiectul la COS si ti-as f**e un mare WARN!
Pe langa ca modelul este acolo tu ai scris totul anapoda, fara nici macar putina logica.

Ai venit aici ca sa il acuzi tu un membru fara activitate cu doar 15 posturi pe moderatorul Chris Duskblade de +1, cand el a incercat sa-ti explice cum sta treaba pe acest forum.. INTERESANT!

Am cautat ce ai scris tu la NUME cont: STALYNKAA, sigur fi atent ce am gasit:

POZE:

Am gasit decat doua conturi, restul grupuri:

In aceasta poza pot observa decat acest cont STALYN2KA cu profilul pe privat, unde este GTA 5-ul prietene?
http://imgur.com/a/WRZos

Am mai gasit un cont numit Stalynka 2 dar din aceasta poza iarasi nu vad GTA 5-ul
http://imgur.com/a/6JUUZ

Sunt decat 2 rezultate pe STEAM cu acest nume STALYNKAA (ma refer la profiluri de STEAM nu grupuri):
http://imgur.com/a/nQKt1

Ce nu ai inteles tu este ca noi am incercat sa-ti explicam ca userii care chiar vor sa-ti cumpere CONTUL sau sa faca schimbul daca pot sa ii zic asa trebuie sa vada macar o poza cu profilul tau de STEAM si cu GTA 5-ul in el, pentru ca sa dovedesti ca ceea ce spui nu sunt decat doar niste baliverne. PENTRU CA IN PRIMUL RAND TI-O ZIC PE FATA, ESTI UN TEPAR atata timp cat tu nu vrei sa pui la dispozitia userilor macar niste dovezi cu contul tau de RAHAT, oricum stai linistit ca majoritatea vor sa faca intermediar.. (Adica cel putin decat un prost ar face non-intermediar cu tine aceasta afacere, ai si 15 posturi si n-ai nici macar activitatea necesara pe FORUM)

Nu te mai umfla atata in pene, degeaba incerci sa faci pe desteptul.

In al 2-lea RAND: Cine mama, mama, maamaaaaa ma-siiiiiii ar da un cont cu GTA 5 pe 7 euro? Hai sa fim seriosi. Nici macar n-ai precizat ca vrei sa faci cu intermediar, ce vrei tu sa faci aici nu iti va iesi prietene. SALPA!

Din numele ce l-ai dat tu ca account de STEAM nici macar nu ne putem da seama de ceea ce vrem sa cumparam de la tine, degeaba ne indrugi tu aici baliverne ca ai avea GTA 5 si ca l-ai da pe 7 euro, salpaa x2.

Ma puteti gasi aici: linkblablablasugablablatoare:stalynka prin link-ul asta parca dadeam de tine, parca nu acest cont il vindeai :)

P.S: Atat de greu este sa dai un link direct catre profilul de STEAM cu GTA 5 pe care vrei sa il vinzi sau macar sa postezi o poza cu el? Eu unul in locul celui care ti-ar cumpara contul nu ti l-as cumpara pana cand nu mi-ai raspunde personal de pe acel cont + doar cu intermediar si punct.
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
User avatar
STALYN2KA.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 28
Joined: 15 Feb 2017, 15:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Am gheare de leu să prind cai de BMW.
SteamID: stalynkas
Fond eXtream: 0
Location: LOCAL DISK C:
Contact:

19 Feb 2017, 16:01

Ma bucur ca ai cautat, dar daca nu ti-ai dat seama este cont rockstar, LMAO .
Image
binaryExtension
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 87
Joined: 13 Feb 2017, 06:23
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

19 Feb 2017, 16:03

STALYN2KA. wrote:Ma bucur ca ai cautat, dar daca nu ti-ai dat seama este cont rockstar, LMAO .
O dovada ca nu este banat pe online, sunt interesat de cont si mi se pare cam suspect sa il dai cu 7 euro.Iit ofer 10 euro daca nu este banat pe online!
Subiecte oficiale cu discutii despre aria respectiva.
-------------------------------------------------------------------
Image Image Image
User avatar
STALYN2KA.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 28
Joined: 15 Feb 2017, 15:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Am gheare de leu să prind cai de BMW.
SteamID: stalynkas
Fond eXtream: 0
Location: LOCAL DISK C:
Contact:

19 Feb 2017, 16:10

LINK : https://socialclub.rockstargames.com/member/stalynkaa


AM UITAT SA MENTIONEZ ACCEPT INTERMEDIAR DIN ACEASTA COMUNITATE

Image

Nu am GTA instalat , daca are intermediarul va verifica, contul a avut un singur ban 10 zile.
SAU DACA ESTE ALTA METODA PRIN CARE POT DOVEDI CA NU ARE BAN SI SA NU NECESITE GTA-UL INSTALAT ZI MI :)
Image
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

19 Feb 2017, 16:38

Cum sa imi dau seama copil facut din flori ca acest cont este ROCKSTAR? AI SPECIFICAT UNDEVA? DACA TU NU DAI DETALII DESPRE PRODUSELE CARE LE VINZI CU CE SUNT EU DE VINA? HAI SALUT, LAS LUMEA CARE SE OCUPA DE ASA CEVA SA SE OCUPE SI DE TINE, PA!


P.S: Ce dq cauta la STEAM si de ce nu l-ai pus la anunturi genius?
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
User avatar
STALYN2KA.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 28
Joined: 15 Feb 2017, 15:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Am gheare de leu să prind cai de BMW.
SteamID: stalynkas
Fond eXtream: 0
Location: LOCAL DISK C:
Contact:

21 Feb 2017, 20:26

Image
Post Reply

Return to “Steam”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 12 guests