Ce jocuri merita cumparate pe Steam?

Schimburi steam, iteme, jocuri, promotii, probleme si rezolvari.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

17 May 2017, 20:18

Lord Kalu wrote:Alea care ne plac noua si nu tie, multumim ca dai banii pe jocuri aiurea.Joaca amice ce iti place tie si nu altora, mie imi place seria de la AC si Far Cry asa ca pe alea le cumpar dar asta mai intai dupa ce vad un gameplay pe youtube.
In 2k17 avem youtube unde putem vedea gameplay-ul la un joc, ce fel de emisiuni putem vedea la TV sau tutoriale despre "cum sa faci sex, cum sa te imbeti in 10 pasi" s.a.m.d.Nu meritati conexiune la internet, mai bine cititi o carte despre sex si razboi ca sa va saturati de atata impuscat!! :wut:
Bâ, eu am intrebat ce se joaca.Treaba mea pe ce dau eu banii, vreau sa am in cont niste jocuri jucate nu neaparat sa le joc ca nu cred ca aia care au 400 de jocuri pe steam le joaca pe toate.As vrea un top10 jocuri jucate, listele de pe net tot difera asa ca am vrut sa vad ce se mai joaca inafara de CS.
RoyalServer
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

19 May 2017, 16:46

Salutare, depinde de aria ta, multi romani joaca multiplayere, dar sunt si cativa, care sunt solitari si joaca doar SP
Jocuri SP.
Prey,
The surge
Witcherul
Doom
Mass effect 1 2 si 3 geniala serie.

MP
Rocket League
Battlegrounds
Chivalry medieval warfare ieftin si fun, te distrezi mult
Si mai am, dar imi e ca nu iti place strategia, iar eu de obicei mp joc din astea de trebuie sa gandesti.
De asemenea, mai joc si fifa battlefield si hearthstone dar nu sunt pe steam.
Regele TAU
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 8
Joined: 22 May 2017, 02:17
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

22 May 2017, 02:24

Lord Kalu wrote:Alea care ne plac noua si nu tie, multumim ca dai banii pe jocuri aiurea.Joaca amice ce iti place tie si nu altora, mie imi place seria de la AC si Far Cry asa ca pe alea le cumpar dar asta mai intai dupa ce vad un gameplay pe youtube.
In 2k17 avem youtube unde putem vedea gameplay-ul la un joc, ce fel de emisiuni putem vedea la TV sau tutoriale despre "cum sa faci sex, cum sa te imbeti in 10 pasi" s.a.m.d.Nu meritati conexiune la internet, mai bine cititi o carte despre sex si razboi ca sa va saturati de atata impuscat!! :wut:
Eşti prost rău când am văzut comentariu asta mi-a venit să fac contu să îl înjur pe asta vai de pla ta. băiete tu poţi viza la sex :gaben: doar daca o platestii pe "mă-ta" :mocanu: să îţi şteargă coaele că sunt ruginite nu o să vezi niciodată o să rămâi singur smrdau îţi rişti viaţa te lauzi că ai .11132 posts ca să fii în atenţia şi cont Premium ce să povestesc mare jmk eşti dar în realitate eşti o belea.
Nu mai sta să cauţi pe net să mă lei pe mine la jmekerele din astea că nu îţi merge copile prost.
Lăsate spune să îţi şteargă contul nu vrem să vedem ce Legenada mare eşti tu peste 30 de ani.
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

22 May 2017, 12:01

Regele TAU wrote:
Lord Kalu wrote:Alea care ne plac noua si nu tie, multumim ca dai banii pe jocuri aiurea.Joaca amice ce iti place tie si nu altora, mie imi place seria de la AC si Far Cry asa ca pe alea le cumpar dar asta mai intai dupa ce vad un gameplay pe youtube.
In 2k17 avem youtube unde putem vedea gameplay-ul la un joc, ce fel de emisiuni putem vedea la TV sau tutoriale despre "cum sa faci sex, cum sa te imbeti in 10 pasi" s.a.m.d.Nu meritati conexiune la internet, mai bine cititi o carte despre sex si razboi ca sa va saturati de atata impuscat!! :wut:
Eşti prost rău când am văzut comentariu asta mi-a venit să fac contu să îl înjur pe asta vai de pla ta. băiete tu poţi viza la sex :gaben: doar daca o platestii pe "mă-ta" :mocanu: să îţi şteargă coaele că sunt ruginite nu o să vezi niciodată o să rămâi singur smrdau îţi rişti viaţa te lauzi că ai .11132 posts ca să fii în atenţia şi cont Premium ce să povestesc mare jmk eşti dar în realitate eşti o belea.
Nu mai sta să cauţi pe net să mă lei pe mine la jmekerele din astea că nu îţi merge copile prost.
Lăsate spune să îţi şteargă contul nu vrem să vedem ce Legenada mare eşti tu peste 30 de ani.
nu ma bag, dar tu esti prostul aici fara suparare.
Post Reply

Return to “Steam”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 20 guests