[Utilizator neserios] shineroyal - royalservers

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
fentezzzzz
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 519
Joined: 18 Nov 2022, 23:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Retired
Reputatie: Membru COMERCIAL
Fost Scripter eXtreamCS.com
Membru anului 2023
Fond eXtream: 0
Discord: fentezzz
Has thanked: 104 times
Been thanked: 94 times

17 Nov 2023, 17:30

Nickname-ul tău: fentezzz
Nickname-ul țeparului: shineroyal [tin sa precizez ca nu mi-a dat teapa cu nimic oarecum, doar este neserios]
Link-ul de la profilul de pe forum al țeparului: shineroyal-u69462.html
Email țepar: nu am aceasta informatie
Alte date de contact ale țeparului: boost royalservers.eu , este owner acolo
Descriere situație (obligatoriu): Deci baiatul mi-a dat mesaj pe discord ca vrea panel + addons cs 1.6 custom, ei bine, a ramas sa ma apuc in ziua in care am stabilit detaliile, iar apoi a zis ca revine a 2-a zi spre seara, sa faca plata si totodata sa instalam toate cele, insa nu a mai raspuns. asta fiind sa revina pe data de 09.11.2023, acum suntem in 17 (am asteptat atat, pentru ca am crezut ca poate omul e cu munca, cu treaba, dar iti era scarba sa dai un mesaj pe discord?), i-am lasat mesaj, si nu a mai raspuns, putea sa spuna macar ca nu mai vreau si nu era nici o problema, dar cand zici ceva asuma-ti pana la capat . mai multe vedeti in poze.
nu ma plang ca am lucrat degeaba la ce a cerut, doar ca nu-mi plac oamenii astia care nu se tin de cuvant.
Dovezi (obligatoriu):
| Afiseaza codul
Image
Image
Image
Image
Image
repet,pentru hateri, nu ma intereseaza ca am muncit degeaba, ma deranjeaza neseriozitatea.
gheorghecs, abtine-te
Retras definitiv din CS. Daca vrei sa cumperi panelul v2 - add discord: fentezzz , il dau foarte ieftin!
RoyalServer 2
lexz
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 921
Joined: 02 Nov 2020, 01:57
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Discord: lexzor#0630
Has thanked: 73 times
Been thanked: 137 times

17 Nov 2023, 22:05

are obiceiu asta de anu trecut, i am facut niste pluginuri unu avea bug, i am trimis iar sursa cu solutia si nu a mai raspuns :))

nu merita grad dar e bine sa aiba in cazier ca sa nu ramana uimiti viitorii colaboratori
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6284
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 185 times
Been thanked: 792 times
Contact:

19 Nov 2023, 20:17

Security zone
Parte a forumului creata SPECIAL pentru protectia membrilor comunitatii. Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale


Mutat la discutii generale.
SHINEROYAL
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 103
Joined: 06 Jan 2022, 12:11
Detinator Steam: Da
CS Status: royalservers.eu / power
Detinator server CS: Cs.creativecs.ro
Fond eXtream: 0
Location: Roma
Discord: shineroyal#8240
Has thanked: 35 times
Been thanked: 26 times
Contact:

01 Dec 2023, 14:52

Intr-adevar fentez are dreptate, nu am mai revenit cu reply si nu e frumos.

Lexzor sau cum iti zice, iti amintesti ca nu ai fost in stare sa-mi faci modul csgo si ai primit banii avans? Concluzie; nu te-am mai bagat in seama, simplu. Dar cu banii ai ramas, corect?
User avatar
fentezzzzz
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 519
Joined: 18 Nov 2022, 23:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Retired
Reputatie: Membru COMERCIAL
Fost Scripter eXtreamCS.com
Membru anului 2023
Fond eXtream: 0
Discord: fentezzz
Has thanked: 104 times
Been thanked: 94 times

01 Dec 2023, 15:10

SHINEROYAL wrote:
01 Dec 2023, 14:52
Intr-adevar fentez are dreptate, nu am mai revenit cu reply si nu e frumos.
pentru asta ai respectul meu, bravo
Retras definitiv din CS. Daca vrei sa cumperi panelul v2 - add discord: fentezzz , il dau foarte ieftin!
lexz
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 921
Joined: 02 Nov 2020, 01:57
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Discord: lexzor#0630
Has thanked: 73 times
Been thanked: 137 times

02 Dec 2023, 06:42

SHINEROYAL wrote:
01 Dec 2023, 14:52
Intr-adevar fentez are dreptate, nu am mai revenit cu reply si nu e frumos.

Lexzor sau cum iti zice, iti amintesti ca nu ai fost in stare sa-mi faci modul csgo si ai primit banii avans? Concluzie; nu te-am mai bagat in seama, simplu. Dar cu banii ai ramas, corect?
neata, cred ca ma confunzi, ai cumparat o serie de pluginuri de la mine acum 1 an si jumatate si nu erau de mod csgo. intr adevar unul dintre ele avea o problema pe serverul tau de care nu mi am dat seama pe moment. in fine, ideea e ca tu nu ai mai raspuns cand eu eram dispus sa rezolv problema.

eu am lasat reply ul de mai sus crezand ca topicul o sa ramana la security iar cei care vor sa faca tranzactii cu tine sa stie ca dai ghosting si poti sa faci ce ai facut acum, sa strigi dupa bani ca si cum as avea vreo datorie la tine sau eu as fi abandonat, nu tu

nu inteleg ce ai vrut sa transmiti prin "lexzor sau cum iti zice" cred ca stii foarte bine cum "mi se zice", avand in vedere ca asa de simplu cum nu "m ai mai bagat in seama" acum 1 an jumate la fel de simplu m ai bagat in seama pentru scripturi de masterservere sau redirectionare steam

nota 4, stai jos
CyberPunk2007
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 26
Joined: 13 Dec 2020, 11:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

02 Dec 2023, 09:36

Presupun că de aici a plecat și treaba că boostul nu este bun al west+royal. West a picat și el din cauză că este poate prieten cu shine.
User avatar
fentezzzzz
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 519
Joined: 18 Nov 2022, 23:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Retired
Reputatie: Membru COMERCIAL
Fost Scripter eXtreamCS.com
Membru anului 2023
Fond eXtream: 0
Discord: fentezzz
Has thanked: 104 times
Been thanked: 94 times

02 Dec 2023, 14:19

CyberPunk2007 wrote:
02 Dec 2023, 09:36
Presupun că de aici a plecat și treaba că boostul nu este bun al west+royal. West a picat și el din cauză că este poate prieten cu shine.
Nu are nici o treaba, uita-te la data cand ma contactat el, si uita-te si la data cand am postat primul topic legat de boosturi.
Retras definitiv din CS. Daca vrei sa cumperi panelul v2 - add discord: fentezzz , il dau foarte ieftin!
SHINEROYAL
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 103
Joined: 06 Jan 2022, 12:11
Detinator Steam: Da
CS Status: royalservers.eu / power
Detinator server CS: Cs.creativecs.ro
Fond eXtream: 0
Location: Roma
Discord: shineroyal#8240
Has thanked: 35 times
Been thanked: 26 times
Contact:

02 Dec 2023, 15:02

Plugin-urile ti le-am cerut findca nu ai fost in stare sa imi instalezi mod-ul CSGO pe server, probleme probleme, probleme.

Revenind la mod-ul classic ti-am cerut anumite pluginuri (macar sa nu fi dat banii degeaba) intr-adevar te pricepi nu zic nu, cu siguranta mai mult decat mine, ideea este ca m-ai tinut in restart server 3 zile, imi aduc aminte ca iti cerusem armele gold la vip si ne amuzam pe discord pe seama ta cand tot scriai in chat “arunca un deagle”, si de aici plecase treaba asta cu “Ba SHINE, iar a intrat asta si ne zice ARUNCA UN DEAGLE”. Iti amintesti?
Eu cred ca personal lucrurile astea le testezi la tine pe server test nu là mine in timp ce server ul ruleaza cu jucatori.
Iti platisem deja o suma daca nu ma insel de 30€, nu ti-am mai raspuns findca pierdusem rabdarea, simplu. Si nu vreau sa para ca nu esti capabil pentru ca stiu ca ai o reputatie buna si aparent ai rezolvat multe, dar in cazul meu nu prea ai fost ce trebuie.

Acum, fara suparare, de ce te-ai bagat in seama in topic sa amintesti oamenilor experienta ta considerand ca nu ti-am gresit cu nimic?

Fentez merci frumos, scuze inca odata, cine stie poate voi avea mod pe viitor sa repar greseala.

Zi buna :D
lexz
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 921
Joined: 02 Nov 2020, 01:57
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Discord: lexzor#0630
Has thanked: 73 times
Been thanked: 137 times

04 Dec 2023, 10:41

1. sunt unele lucruri pe care nu le poti testa singur sau cu boti, nu ma intereseaza jucatorii tai de pe server. daca te-a deranjat ca i-am cerut unui jucator sa arunce un deagle inseamna ca strangi din buci cu o teapa in c*r. daca nu intram sa testez ziceai ca nu e interes

2. lucram la modul ala de csgo dinainte sa ai tu platforma ta de ***** de boost la care imi cereai sa iti fac nu stiu ce evidente, chiar crezi ca faceam pluginuri si nu stiam sa iti bag tie modul? aveai tu server prost configurat

nu mai raspund aici, cius
SHINEROYAL
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 103
Joined: 06 Jan 2022, 12:11
Detinator Steam: Da
CS Status: royalservers.eu / power
Detinator server CS: Cs.creativecs.ro
Fond eXtream: 0
Location: Roma
Discord: shineroyal#8240
Has thanked: 35 times
Been thanked: 26 times
Contact:

04 Dec 2023, 18:52

neata, cred ca ma confunzi, ai cumparat o serie de pluginuri de la mine acum 1 an si jumatate si nu erau de mod csgo.
Ai vazut ca ti-ai amintit!?
Amuzant :))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information