Numar de serbia..

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Massivescu
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1659
Joined: 05 Aug 2015, 00:57
Detinator Steam: Da
CS Status: dwaadw
Detinator server CS: dwadaw
SteamID: Massivescu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: dwaad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

08 Sep 2018, 04:23

Salut, astazi am fost sunat de vreo 9 ori, numarup e din Serbia, dar nu inteleg de ce tot suna.. cand am raspuns era o muzica pe fundal
Asta e numarul: https://imgur.com/a/SsrY4jI are careva idee ce e cu el?
EMiNEM
User avatar
COLBYLICIOUS
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8139
Joined: 13 Oct 2012, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu mă ocup
SteamID: /id/COLBYLICIOUS
Reputatie: Fost administrator
eXtream Security
Fost Intermediar Steam
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Administratorul anului 2018
Location: Brașov
Discord: @colbylicious
Has thanked: 245 times
Been thanked: 310 times
Contact:

08 Sep 2018, 04:49

Sunt numerele alea de le suni înapoi îți iau creditul de pe cartelă.
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

08 Sep 2018, 11:51

E o metoda destul de buna,dar necesita si timp, o metoda mai usoara este sa portezi numarul dintr-o retea principala cu care are contract un operator unde ai abonament intr-o retea secundara si suni dupa pe acel numar cu tarif special si faza calumea e ca nu esti taxat si operatorul e taxat si-si da seama dupa 2-3 luni, aloci numarul sa fie activ si setezi ce ivr vrei tu atunci cand apelezi iti intra ivr-ul adica robotul ce zice.
tilted
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 46
Joined: 24 Aug 2018, 08:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

08 Sep 2018, 12:42

sergiu4995 wrote:E o metoda destul de buna,dar necesita si timp, o metoda mai usoara este sa portezi numarul dintr-o retea principala cu care are contract un operator unde ai abonament intr-o retea secundara si suni dupa pe acel numar cu tarif special si faza calumea e ca nu esti taxat si operatorul e taxat si-si da seama dupa 2-3 luni, aloci numarul sa fie activ si setezi ce ivr vrei tu atunci cand apelezi iti intra ivr-ul adica robotul ce zice.
nu strigai tu mu.ie psd? pai ce faci acum ne arati ca ai minte de meltean?

@masivescu - de ce iti pasa? ai vreo ruda in serbia? crezi ca ai castigat la loto in serbia fara sa participi? daca nu de ce nu dai block la numar si ai terminat balciu
.
tilted
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

08 Sep 2018, 13:58

tilted wrote:
sergiu4995 wrote:E o metoda destul de buna,dar necesita si timp, o metoda mai usoara este sa portezi numarul dintr-o retea principala cu care are contract un operator unde ai abonament intr-o retea secundara si suni dupa pe acel numar cu tarif special si faza calumea e ca nu esti taxat si operatorul e taxat si-si da seama dupa 2-3 luni, aloci numarul sa fie activ si setezi ce ivr vrei tu atunci cand apelezi iti intra ivr-ul adica robotul ce zice.
nu strigai tu mu.ie psd? pai ce faci acum ne arati ca ai minte de meltean?

@masivescu - de ce iti pasa? ai vreo ruda in serbia? crezi ca ai castigat la loto in serbia fara sa participi? daca nu de ce nu dai block la numar si ai terminat balciu
Esti **** om tampit, arata poza unde am scris mu.ie psd, eu am zis mereu ca toti sunt mafioti si tradatori, apare o ***** fara sa gandeasca.
Mai ai si cont nou cap de **** habar nu am cine esti dar sa sugi **** la toti membrii de pe extreamcs.
Last edited by COLBYLICIOUS on 08 Sep 2018, 18:17, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru limbaj vulgar.
User avatar
Massivescu
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1659
Joined: 05 Aug 2015, 00:57
Detinator Steam: Da
CS Status: dwaadw
Detinator server CS: dwadaw
SteamID: Massivescu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: dwaad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

08 Sep 2018, 18:09

tilted wrote:
sergiu4995 wrote:E o metoda destul de buna,dar necesita si timp, o metoda mai usoara este sa portezi numarul dintr-o retea principala cu care are contract un operator unde ai abonament intr-o retea secundara si suni dupa pe acel numar cu tarif special si faza calumea e ca nu esti taxat si operatorul e taxat si-si da seama dupa 2-3 luni, aloci numarul sa fie activ si setezi ce ivr vrei tu atunci cand apelezi iti intra ivr-ul adica robotul ce zice.
nu strigai tu mu.ie psd? pai ce faci acum ne arati ca ai minte de meltean?

@masivescu - de ce iti pasa? ai vreo ruda in serbia? crezi ca ai castigat la loto in serbia fara sa participi? daca nu de ce nu dai block la numar si ai terminat balciu
Da vere, am castigat marele premiu la loto si am venit aici sa va intreb.
am facut topicul ca am auzit ca daca raspuns imi face cost suplimentar mare, voiai sa stiu care faza cu el.
Last edited by Massivescu on 08 Sep 2018, 18:46, edited 1 time in total.
EMiNEM
tilted
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 46
Joined: 24 Aug 2018, 08:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

08 Sep 2018, 18:18

sergiu4995 wrote:
tilted wrote:
sergiu4995 wrote:E o metoda destul de buna,dar necesita si timp, o metoda mai usoara este sa portezi numarul dintr-o retea principala cu care are contract un operator unde ai abonament intr-o retea secundara si suni dupa pe acel numar cu tarif special si faza calumea e ca nu esti taxat si operatorul e taxat si-si da seama dupa 2-3 luni, aloci numarul sa fie activ si setezi ce ivr vrei tu atunci cand apelezi iti intra ivr-ul adica robotul ce zice.
nu strigai tu mu.ie psd? pai ce faci acum ne arati ca ai minte de meltean?

@masivescu - de ce iti pasa? ai vreo ruda in serbia? crezi ca ai castigat la loto in serbia fara sa participi? daca nu de ce nu dai block la numar si ai terminat balciu
Esti **** om tampit, arata poza unde am scris mu.ie psd, eu am zis mereu ca toti sunt mafioti si tradatori, apare o ***** fara sa gandeasca.
Mai ai si cont nou cap de **** habar nu am cine esti dar sa sugi **** la toti membrii de pe extreamcs.
pai exact ce ziceam, tu zici de psd si de toti politicienii din romania ca sunt hoti si mafioti dar mai sus ti-a venit chiar tie o idee de hot
deci nu doar ca esti pro.st cum ne-ai demonstrat de nenumarate ori in topicurile unde ai deschis gura dar esti si ipocrit
Last edited by A k c 3 n 7 on 09 Sep 2018, 14:14, edited 1 time in total.
Reason: ai primit avertisment pentru limbaj
.
tilted
User avatar
Extaz.DevilX
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 325
Joined: 19 May 2016, 23:02
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost manager zmx.eXtreamCS.com
Fond eXtream: 0

08 Sep 2018, 19:42

Am fost si eu contactat de diferite numere (serbia , america , polonia) ! Cand am deschis era o doamna la telefon ce a vrut sa imi rapeasca cateva minute din timpul liber pentru un sondaj de opinie despre politica , bursa etc .
Ps: daca ai optiunea cu minute prepay nu cred ca poate sa iti fure cred. Pe abonament , credit da!
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

08 Sep 2018, 19:54

Eu chiar fac niste bani cu portarea numerelor. E plin internetul de informatii, daca stii sa intelegi nu ca tilted sau Massivescu care face un topic despre chestia cu sunatul si a fost dat la stiri noob-ule despre numerele din serbia,africa care te suna.....
tilted na ma dovada , ca eu ce zic arat si dovezi....nu ca multi care vin pe forum si e numai gura de ei.
Ai atatea conturi multiple ,mereu iti faci cont nou, pentru ca uiti numele si parola contului.

Image
User avatar
Extaz.DevilX
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 325
Joined: 19 May 2016, 23:02
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost manager zmx.eXtreamCS.com
Fond eXtream: 0

08 Sep 2018, 19:59

sergiu4995 wrote:Eu chiar fac niste bani cu portarea numerelor. E plin internetul de informatii, daca stii sa intelegi nu ca tilted sau Massivescu care face un topic despre chestia cu sunatul si a fost dat la stiri noob-ule despre numerele din serbia,africa care te suna.....
tilted na ma dovada , ca eu ce zic arat si dovezi....nu ca multi care vin pe forum si e numai gura de ei.
Ai atatea conturi multiple ,mereu iti faci cont nou, pentru ca uiti numele si parola contului.

Image
Poti sa ii trimiti in privat nu sa te lauzi ca ai si tu 500 de euro facuti in 10 ani
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

08 Sep 2018, 20:02

Extaz.DevilX wrote:
sergiu4995 wrote:Eu chiar fac niste bani cu portarea numerelor. E plin internetul de informatii, daca stii sa intelegi nu ca tilted sau Massivescu care face un topic despre chestia cu sunatul si a fost dat la stiri noob-ule despre numerele din serbia,africa care te suna.....
tilted na ma dovada , ca eu ce zic arat si dovezi....nu ca multi care vin pe forum si e numai gura de ei.
Ai atatea conturi multiple ,mereu iti faci cont nou, pentru ca uiti numele si parola contului.

Image
Poti sa ii trimiti in privat nu sa te lauzi ca ai si tu 500 de euro facuti in 10 ani
Ultimele tranzactii https://imgur.com/a/gGerVdz aia peste 3000 lei tot din portarea numerelor + ce mai fac sa mai ajut la soft-uri pe altii.
Urmeaza sa-i primesc pe astia in cateva zile debea s-a facut fluturasul pe 4 septembrie dar uita-te acolo data de pe 1 august pana pe 31 s-au facut banii si pe 4 septembrie s-a facut fluturasul.... iti trimit in privat ultimele tranzactii din august :)))
User avatar
Extaz.DevilX
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 325
Joined: 19 May 2016, 23:02
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost manager zmx.eXtreamCS.com
Fond eXtream: 0

08 Sep 2018, 20:22

Daca iti trimit eu contul meu iti ia razna buzunaru :))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information