Cumpar site filme online

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
meatball
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 62
Joined: 16 Apr 2018, 19:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

14 May 2018, 12:09

Salutare,

Cumpar site filme online deja populat cu extensile .ro / .com / .net

Plata se va face bancar / sms / predare personala bucuresti

Astept pm cu linkul site-ului + medie vizitatori / zii

Multumesc,
RoyalServer
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

14 May 2018, 15:18

anunturi/configurez-site-uri-filme-seriale-t342800.html acum e foarte greu sa ai cel putin 1k/zi din cauza algoritmului google care se modifica constant (mai ales pe mobile, dar traficul mobile pe filme e doar pentru bounce rate).

Daca vrei sa scoti bani din filme negociem noi, poate vrei doar un site de filme ca mai am cateva cu 1k/zi si care scot minim 4 euro/zi imi lasi reply la acel mesajul privat, altfel poti face unul la 15 euro.
JuliMarin
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 14
Joined: 22 Oct 2017, 19:56
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

14 May 2018, 17:06

meatball wrote:Salutare,

Cumpar site filme online deja populat cu extensile .ro / .com / .net

Plata se va face bancar / sms / predare personala bucuresti

Astept pm cu linkul site-ului + medie vizitatori / zii

Multumesc,
Nu sti aproape nimic despre site de filme... nu ai cum sa urci filme pe domeniu .ro ca s-ar putea sa vina politia. Iar cat despre mutex ferestete mai bine, promisiunile sunt mari iar rezultatele mici. Din site de filme nu o sa castigi prea mult decat daca muncesti peste jumate de an si sa fi dispus sa investesti in site, mutex te invata sa ajungi pe primele poziti in prima luna si dupa sa dispari.
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

14 May 2018, 17:26

Pentru ca eram pe telefon si acum sunt pe laptop, acum pot sa explic mai bine.

@JuliMarin: Inainte treaba mergea pe boostul serp unde aveai boost de la google cu site-urile noi, acum foarte greu este cu un site nou si mai ales pe nisa filme/seriale. Normal ca eu te invat sa ajungi pe primele pozitii in primele 2 luni (cel putin la filme) dar apoi esti scazut grav de ceea ce am zis eu mai sus, boost serp. Am destui membrii de pe extream cu site-uri de filme si iti pot confirma ca in prima luna cu pachetul de 15 euro au facut minim dublu investitia (cineva chiar mi-a spus ca a scos chiar triplu) si asta din cauza norocului.

Daca ai bani si risti atunci normal ca folosesti metoda mea, dar asta doar daca iti permiti sa risti pentru o nisa cum este cea de filme/seriale, altfel nu vad rostul. Evident ca voi recomanda schimbare domeniu, noindex/nofollow pe vechiul domeniu + remove url din search console apoi pus backup si fetch as pentru cei care vor sa faca bani si sa riste. Daca voiam sa castig niste bani oamenii imi dadeau sume apropiate de 100 euro si la final spuneam ca au avut ghinion, ca sunt filme proaste si alte scuze doar ca in 2018 nu este ok sa mai dai bani pe povesti.

@meatball: Mai bine alegi sa faci un site decat sa cumperi deoarece un site poatea avea 1k/zi, dar peste 1 saptamana poate sa scada la 300-400 si daca dai sume apropiate de 100e zic ca nu e ok.
meatball
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 62
Joined: 16 Apr 2018, 19:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

18 May 2018, 12:13

Pe mine ma intereseaza doar vizitele, deoarece voi pune un banner sau un pop up cu un alt site de al meu ( magazin online ).
Nu ma intereseaza sa scot vr-un ban din site-ul de filme.

Mutex, spune-mi un pret prin pm te rog cat m-ar costa un site gata facut si deja populat ( asta daca detii unul si doresti sa-l vinzi ) .

Mai astept si de la altii, ma intereseaza in general site-urile cu multe vizite, platesc.

Multumesc,


Last bumped by meatball on 18 May 2018, 12:13.
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 85 guests