Laur extream țepar?

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
BdKode
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 56
Joined: 15 May 2016, 20:29
Detinator Steam: Da
SteamID: rbdkode
Fond eXtream: 0
Location: Satu-Mare
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

06 Aug 2023, 23:28

Salutare,

De ceva timp fac exchenge de SMS cu Laur Extream adică administratorul acestui forum... pe scurt eu îi dau SMS taxabil el îmi dă jumate suma prin Revolut, azi am avut o nouă tranzacție cu el prin care i-am dat 25e sms taxabil și trebuia să-mi înapoieze 12,5 e prin Revolut dar nu s-a mai înâmplat această chestie pentru că cică în luna Aprilie am mai avut o afacere de genul și cine deținea numerele de telefon de pe care s-a făcut costul suplimentar nu a mai plătit facturile . Cine este obijnuit cu asta știe că o dată ce dai SMS taxabil ți se bagă la factură și chiar dacă nu plătești factura minusul rămâne nu e ca și cum se șterge după ceva timp.. Las atașate și dovezi și trageți voi concluzia..

https://imgur.com/a/KsZCSuq
- wWw.InvisionFiles.CoM -
we offer you the files you need!
Înainte să vorbești la adresa mea, mai gândește-te o dată !

User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6265
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

07 Aug 2023, 12:52

Stie toata lumea ca eu nu dau tepe, degeaba incerci sa te scoti aici.

Abonamentele de pe care ai platit nu s-au achitat si eu am ramas pierdere. Ti-am cerut dovada facturilor platite de la abonamente si nu ai adus nici o dovada.

Prin urmare nu mai incerca sa pacalesti lumea de aici si nici pe altii cu abonamente furate sau de unde le-ai luat.

Topic inchis si ai contul marcat ca Neserios pentru ca incerci astfel de lucruri.

Daca vrei sa ti se ridice reputatia de pe cont si sa se rezolve problema ta de acum, vii cu dovada platii facturilor de la abonamente.
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 7 guests