Cont fals WhatYouWhant

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
paysafeexchanger
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 11 Aug 2018, 20:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Aug 2018, 22:14

whatyouwant-u66495.html
Ii dadusem PM celui original, iar acest fake mi-a dat si el PM, eram cat pe acii sa i trimit lui si nu celui original :))
RoyalServer
User avatar
Hephaestus
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 30
Joined: 27 Feb 2017, 17:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Aug 2018, 22:16

legenda spune ca firu madalin inca mananca urma de pui la gratar
WhatYouWant -
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 11 Aug 2018, 22:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Aug 2018, 22:18

Mars in mortii tei :') vedeti ca e teparul de ionut andrei sau sound pisamas pe fata lor domnul "paysafecard exchanger " iauzi la el :') :') :')
User avatar
ForceDS
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 163
Joined: 29 Dec 2014, 11:53
Detinator Steam: Da
SteamID: henixxx
Fond eXtream: 0

11 Aug 2018, 22:19

WhatYouWant - wrote:Mars in mortii tei :') vedeti ca e teparul de ionut andrei sau sound pisamas pe fata lor domnul "paysafecard exchanger " iauzi la el :') :') :')
Tu plangi de foame ma. Tepari peste tepari, meritati sa muriti in mijlocul strazii.
Image
WhatYouWant -
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 11 Aug 2018, 22:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Aug 2018, 22:23

nu ii problema de razboi :middle_finger:

Image
paysafeexchanger
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 11 Aug 2018, 20:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Aug 2018, 22:25

ForceDS wrote:
WhatYouWant - wrote:Mars in mortii tei :') vedeti ca e teparul de ionut andrei sau sound pisamas pe fata lor domnul "paysafecard exchanger " iauzi la el :') :') :')
Tu plangi de foame ma. Tepari peste tepari, meritati sa muriti in mijlocul strazii.
De unde pana unde asta?
Se poat face multe verificari IP,email si orice mai e nevoie.
Am aflat de site dupa un grup de cs 1.6
Ce treaba ai tu cu mine?
Injuri de morti ca sa ce? In fata esti un copil terminat,daca iti propun sa ne vedem o sa ma trezesc ca nu iti mai pot da mesaje..majoritatea teparilor is doar niste pizdei care n au avut parte de afectiunea mamii lor si de jucarii..
Iar acuma furatu si voi sa va imbracati de la guess,h&m si bershka..dar pacat, esti o saracie care fata n fata n are tupeu sa ridice glasul! Te am scuipat!!
WhatYouWant -
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 11 Aug 2018, 22:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Aug 2018, 22:27

ia da-mi nr pe privat sa vad cu ce puradel vorbesc esti tare in tastatura vad :kappa:
WhatYouWant -
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 11 Aug 2018, 22:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Aug 2018, 22:28

Domnule paysafeexchange din nume iti dai seama ca esti un tepar de 12/13 ani si prost de dai in gropi vai de steaua ta , dute si da o laba si baga-te la somn ca te bate ****
paysafeexchanger
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 11 Aug 2018, 20:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Aug 2018, 22:30

WhatYouWant - wrote:ia da-mi nr pe privat sa vad cu ce puradel vorbesc esti tare in tastatura vad :kappa:
Puradel? Da l tu pe al tau, daca il dau eu nu o sa primesc nici un apel sau mesaj nimic..O sa vii cu o scuza gen "Nu ma complic cu tine..nu esti de mine"sau mai stiu eu ce.
Schilodule, am cautat poze cu tine.Toate hainele alea de pe tine nu fac nici 300 lei.Is fake uri din targuri sau de la tigani de aia de vin pe strada.
Nici nu are sens sa mi bat campii cu tine, ai 18 ani doar..pacat de varsta ta..Unde a ajuns retardismul asta :)))))))))) astept nr madalina
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

11 Aug 2018, 22:42

paysafeexchanger wrote:
WhatYouWant - wrote:ia da-mi nr pe privat sa vad cu ce puradel vorbesc esti tare in tastatura vad :kappa:
Puradel? Da l tu pe al tau, daca il dau eu nu o sa primesc nici un apel sau mesaj nimic..O sa vii cu o scuza gen "Nu ma complic cu tine..nu esti de mine"sau mai stiu eu ce.
Schilodule, am cautat poze cu tine.Toate hainele alea de pe tine nu fac nici 300 lei.Is fake uri din targuri sau de la tigani de aia de vin pe strada.
Nici nu are sens sa mi bat campii cu tine, ai 18 ani doar..pacat de varsta ta..Unde a ajuns retardismul asta :)))))))))) astept nr madalina
Poti sa te imbraci cu cele mai scumpe haine, daca de la distanta pari un parvenit atunci degeaba. Am fost in mediagalaxy azi si am vazut un iphone se, probabil ca asta ai tu acum. Sa stii ca mai ai pana sa ajungi la a iti permite lucruri decente, Madaline. Crezi ca nu as putea pune eu venituri de la adsense sau chiar paysafeexchanger cu tranzactii? A te lauda mi se pare cel mai prost lucru posibil si dupa ce afla lumea, mereu va merge prost.

Inainte sa inchid topicul, ti-am dat acum ceva timp o provocare: pune poza in camera in care stai si curtea casei apoi iti promit ca pun si eu ca sa-ti demonstrez ca cei care nu vorbesc despre bani au mai multa incredere in ei si totodata succes.
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 22 guests