ȚEPAR PAULINO RODIGUEZ / JOWASH...

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
Sokar
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 596
Joined: 13 Jan 2018, 21:18
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Constanța
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

14 Sep 2018, 19:00

Nickname-ul tău: Sokar
Nickname-ul țeparului: nu știu sigur, dar are cont pe forumul acesta, dacă recunoaște cineva facebook-ul îl rog să-mi spună nickname-ul său de pe forum.
Link-ul de la profilul de pe forum al țeparului: -
Email țepar: -
Alte date de contact ale țeparului: https://www.facebook.com/paulwhiked
Descriere situație (obligatoriu): Am vrut să vând un grup de 18k membrii de gaming, venind de pe extreamcs am crezut că e ok, pe messenger îmi arăta numele lui JOWASH nu stiu cum, dar când am intrat pe pc îl chema Paulino Rodiguez, probabil și-a schimbat numele, dar messenger-ul având "cookie-uri" mi-a apărut fostul lui nume.
Dovezi (obligatoriu) https://imgur.com/a/Ja5kS3s - n-am avut timp să las mai multe dovezi, dacă cineva are dubii o să le las pe toate când am timp.

REPET: dacă recunoaște cineva facebook-ul îl rog să-mi spună nickname-ul său de pe forum.

EDIT: am văzut că la profilul acestuia lex-u48553.html apare în semnătură steam-ul lui ce conține în nume "JOWASH" nu vreau să acuz omul dar nu știu ce să zic... oameni ca ăștia numai în lagăre ar trebui ținuți, ma piș pe el de grup, și așa nu mai aveam timp de el și nu-l mai "doream", dar e patetic că se dădea băiețaș cu bani și cică "îl cumpăr doar pentru membrii că activitate n-are"
EDIT: în caz că-și șterge semnătura - https://i.imgur.com/GW2ubYc.png
RoyalServer 2
User avatar
Mr.LeX
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 07 Nov 2013, 16:36
Detinator Steam: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Matrix
Has thanked: 18 times
Been thanked: 2 times
Contact:

14 Sep 2018, 19:27

Sokar wrote:Nickname-ul tău: Sokar
Nickname-ul țeparului: nu știu sigur, dar are cont pe forumul acesta, dacă recunoaște cineva facebook-ul îl rog să-mi spună nickname-ul său de pe forum.
Link-ul de la profilul de pe forum al țeparului: -
Email țepar: -
Alte date de contact ale țeparului: https://www.facebook.com/paulwhiked
Descriere situație (obligatoriu): Am vrut să vând un grup de 18k membrii de gaming, venind de pe extreamcs am crezut că e ok, pe messenger îmi arăta numele lui JOWASH nu stiu cum, dar când am intrat pe pc îl chema Paulino Rodiguez, probabil și-a schimbat numele, dar messenger-ul având "cookie-uri" mi-a apărut fostul lui nume.
Dovezi (obligatoriu) https://imgur.com/a/Ja5kS3s - n-am avut timp să las mai multe dovezi, dacă cineva are dubii o să le las pe toate când am timp.

REPET: dacă recunoaște cineva facebook-ul îl rog să-mi spună nickname-ul său de pe forum.

EDIT: am văzut că la profilul acestuia lex-u48553.html apare în semnătură steam-ul lui ce conține în nume "JOWASH" nu vreau să acuz omul dar nu știu ce să zic... oameni ca ăștia numai în lagăre ar trebui ținuți, ma piș pe el de grup, și așa nu mai aveam timp de el și nu-l mai "doream", dar e patetic că se dădea băiețaș cu bani și cică "îl cumpăr doar pentru membrii că activitate n-are"
EDIT: în caz că-și șterge semnătura - https://i.imgur.com/GW2ubYc.png

Salut, este o greseala. A mai fost un topic pe extreamcs parca de pe un forum de gaming, cum ca cineva cu numele jowash i-a dat teapa unui baiat de pe forum. Eu sunt Mr.LeX pe forum, acela nu este facebook-ul meu, baiatu acela din poza pare sa fie fake tare, gen cred ca cineva a copiat poza cuiva si a pus-o de forma, deci nu sunt eu ala. Iar pe steam, ma gasesti sub numele de jowashzew, posibil sa-l fi luat de acolo. Este o coincidenta mare ori cineva s-a folosit de numele jowash.
In caz ca nu stiai, mai este pe forum un mare tepar Firu Madalin, care am tras si eu doua tepe de la el tot asa, fura indentitatea la alte persoane serioase si uite ca ia reusit. Una am luat-o acuma recent pe discord, si posibil sa vi vazut acolo numele, chiar nu am idee.
User avatar
d e a l e r -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2461
Joined: 13 Feb 2016, 16:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Connection lost
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fond eXtream: 0
Location: Mediaş, Sibiu, România
Discord: dealer1945
Has thanked: 33 times
Been thanked: 79 times
Contact:

14 Sep 2018, 19:41

Este un profil fake 100%.
Oricum acest grup nu poate fii considerat ca o pierdere, oricum era inactiv rău, cu toate că avea 18k membrii.
Probabil e ăsta - anunturi/cumpar-cont-steam-t342742.html#p2622350
P.S: Mi-a scos și mie gradul fetița :doge:
User avatar
Sokar
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 596
Joined: 13 Jan 2018, 21:18
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Constanța
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

14 Sep 2018, 20:32

Mi.a confirmat un membru ca Mr.Lex este acela, astwpt moderatorii!
User avatar
Mr.LeX
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 07 Nov 2013, 16:36
Detinator Steam: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Matrix
Has thanked: 18 times
Been thanked: 2 times
Contact:

14 Sep 2018, 21:40

Sokar wrote:Mi.a confirmat un membru ca Mr.Lex este acela, astwpt moderatorii!
Uhm ? Ma confuzi omule, nu am nici o treaba cu asta, ti-am mai zis odata in primul post.
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

15 Sep 2018, 12:34

wh1ked-u64416.html acesta s-ar presupune ca este. Problema este in felul urmator: acel cont este inactiv si probabil ca este guest in fiecare postare.
User avatar
d e a l e r -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2461
Joined: 13 Feb 2016, 16:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Connection lost
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fond eXtream: 0
Location: Mediaş, Sibiu, România
Discord: dealer1945
Has thanked: 33 times
Been thanked: 79 times
Contact:

15 Sep 2018, 13:25

User avatar
COLBYLICIOUS
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8139
Joined: 13 Oct 2012, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu mă ocup
SteamID: /id/COLBYLICIOUS
Reputatie: Fost administrator
eXtream Security
Fost Intermediar Steam
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Administratorul anului 2018
Location: Brașov
Discord: @colbylicious
Has thanked: 245 times
Been thanked: 310 times
Contact:

15 Sep 2018, 14:00

Ai aflat cine este, închis.
Locked

Return to “Security zone”

  • Information