Esti tepar si vrei sa beneficiezi de intermediar?

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

02 Nov 2018, 21:07

Pentru ca am avut discutii recent cu un membru extreamcs despre intermediar si celor care au reputatie de tepar, am facut un topic separat ca sa lamuresc totul.

Daca ai multiaccount, reputatie de tepar si vrei sa apelezi la intermediar, banii pe care ii primesti ii vor primii cei care au primit teapa de la tine.
De ce? Nu mi se pare ok sa pierd 10 minute din timpul meu ca sa fac un tepar fericit. Asta se intampla din cauza lui Ionut Andrei (teparul) - Yohannes., care ma contacteaza in mare graba ca are nevoie de intermediar. Bun, daca stii ca ai dat tepe in trecut, atunci pretentiile tale trebuie sa tinda spre 0, nu spre infinit.
Tranzactiile nu vor fi efectuate absolut deloc pentru cei cu adrese de e-mail (aici include si paypal, skrill) precum [email protected], [email protected] si lista poate continua.

V-as ruga sa nu mai apelati la mine pentru tranzactii daca aveti reputatie de tepar si conturi pe extreamcs pe 100 mail-uri. Nu vorbesc despre cei cu o atitudine putin mai agresiva, vorbesc de cei care dau teapa la orice suma si ca sa para de incredere, intr-o fraza apar si eu ca si intermediar.

* De citit:
Cum puteti sa evitati o teapa.
Regulament pentru zona de siguranta.
Last edited by Radu eXtream on 15 Apr 2024, 20:55, edited 1 time in total.
Reason: Actualizat.
Locked

Return to “Security zone”

  • Information