Problema Plugin RoundSound

Categoria cu cereri de pluginuri si nu numai.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Forum rules
Accesează link-ul pentru a putea vedea regulile forumului

Daca doriti sa vi se modifice un plugin, va rugam postati aici .
Post Reply
RobyNBK
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 11 Aug 2018, 20:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

13 Aug 2018, 22:16

Salut, acum o zis sau 2 am facut un topic in care am cerut un plugin roundsound , dar mai mult am si intrebat ca de ce
nu se aude , uni au raspuns dar nu mi-ai zis ci doar mi-au lasat link plugin

=> Problema este ca daca bag sunetele si pluginul de roundsound , nu se aude , se aude botul ala unde zice "Terrorists win" (si daca am pluginul bagat si daca nu il am bagat) , l-a inceput când am bagat addons sa auzit dar dupa ce inceput sa nu se mai daca si cu nici un plugin , orice plugin de roundsound asi baga nu se aude , doar botul ala unde zice "Terrorists win"

=> Daca stiti rezolvarea acestei probleme lasat-mi reply , sau daca este propietati ce trb setate ca sunetul sa se auda ziceti-mi , sau daca este ceva cvar sau orice ziceti-mi

Multumesc.
RoyalServer
User avatar
DanN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 30 Sep 2017, 22:12
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: RobertshemA
SteamID: 84638588213
Fond eXtream: 0
Location: Cape Verde
Has thanked: 1 time
Contact:

13 Aug 2018, 22:48

RobyNBK wrote:Salut, acum o zis sau 2 am facut un topic in care am cerut un plugin roundsound , dar mai mult am si intrebat ca de ce
nu se aude , uni au raspuns dar nu mi-ai zis ci doar mi-au lasat link plugin

=> Problema este ca daca bag sunetele si pluginul de roundsound , nu se aude , se aude botul ala unde zice "Terrorists win" (si daca am pluginul bagat si daca nu il am bagat) , l-a inceput când am bagat addons sa auzit dar dupa ce inceput sa nu se mai daca si cu nici un plugin , orice plugin de roundsound asi baga nu se aude , doar botul ala unde zice "Terrorists win"

=> Daca stiti rezolvarea acestei probleme lasat-mi reply , sau daca este propietati ce trb setate ca sunetul sa se auda ziceti-mi , sau daca este ceva cvar sau orice ziceti-mi

Multumesc.
Nu exista un bot care spune "Terrorists win", ti-am lasat reply la topicul celalalt facut de tine, sursa de final de runda in care ti-am si zis ca e testat si merge perfect. Depinde ce ai pus tu sau ce sunet ai. Daca nu iti merge inseamna ca e ceva de la tine, atata timp cat mie imi merge perfect.
Post Reply

Return to “Cereri”

  • Information