Recomandari seriale

Ultimele aparitii in cinematografe, filme incitante, actiune, aventura, comedie si altele, discutii despre seriale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 24 times
Been thanked: 29 times

28 Dec 2019, 21:51

Pentru cei care cauta un serial bun topul meu, de seriale preferate si care consider ca merita sa le vizionezi sunt urmatoarele :

The Mentalist - Superb, l-am vazut si re-vazut pentru ca este mult prea tare pentru a fi ignorat
Dexter - L-am vazut de cand a aparut, ideea este extrem de interesanta cum un criminal omoara alti criminali crezand ca el este mai bun decat ei.
Fringe - Mi se pare unul dintre cele mai tari seriale de acest gen, in care combina sf-ul cu anumite experimente care din pacate chiar au existat la americani, dar si unele fictive. Cine nu a vazut Fringe a trait degeaba dupa parerea mea !!!!!
House MD - Exceptional de bun ca serial si scenariu. Foarte bine facut desii unele boli respectiv tratamente nu respecta realitatea, dar pana la urma este un serial.
Spartacus - Exceptional si acest serial , desii din sezonul 2 actorul principal ( Andy Whitfield ) moare in realitate . R.I.P . Recomand

Asta este topul meu de seriale preferate pe care din cand in cand le revad cu placere si interes . Am vazut un post pe aici mai sus legat de serialele astea noi care apar si vad ca sunt din ce in ce mai de rahat . Cum e Lucifer, o balarie de film pentru adolescente care vor sa se simta atrase de un "mascul" feroce...o porcarie. Dar, sunt cateva noi care merita atentie.

Casa del papel
Stranger Things
Young Sheldon
The Mandalorian
Marvels The Punisher
24 - Da exact asa se numeste, 24. Se refera la 24 de ore iar fiecare episod reprezinta o ora din cele 24 de ore , este foarte tare serialul. Sunt 24 de episoade in fiecare sezon.
Peaky Blinders
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii

Youtube Gameplays - Youtube Gameplays
Twitch Live in fiecare weekend - Canal Twitch Live-uri
Enix
Ramb00
Fost moderator
Fost moderator
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Nume anterior: Claudiu123
Has thanked: 24 times
Been thanked: 15 times

15 Jan 2020, 21:09

Recomand Explained pe Netflix, un serial-documentar care abordează diferite subiecte, cu siguranță nu vă vor atrage toate temele, dar este excelent.
Episoade scurte 15-20 minute, enjoy!
Image
Post Reply

Return to “Filme si seriale”

• Information