Reclamatii moderatori

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Stereo#
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time

05 Apr 2019, 17:40

discutii-generale/totul-despre-masini-t ... 8f3961dfa9 care-i faza cu arogantul asta ?
Nu am primit vreun warn sau ceva dar mi se pare de prost gust sa faci tu misto de cineva ca vezi doamne isi ia golf 4 la 2.000 de euro sau ca n-are bani sa o repare.
eXtreamSHOP
DCT #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
CS Status: ON
Been thanked: 2 times

14 Apr 2019, 12:50

Topic inchis de 1 saptamana : topic363143.html
Primesc warn de fiecare data tot eu ca incerc sa ii alungi pe altii din topicul meu care fac off-topic.Pentru off-topic si caterinca nu se da warn, pentru ca am mentionat ca un moderator este in absenta, adica nu isi fac majoritatea treaba, sunt luate gradele pe ochi frumosi sa zic asa primesc warn si amenintare ca ma baneaza personal.Nu inteleg unde s-a ajuns cu forumul asta, hotul scapa nepedepsit iar pagubitulului i se pune in carca ca de ce nu a avut mai multe lucruri pe care sa le fure hotul.

In primul rand ca acel topic era inchis, deci nu inteleg de ce warn daca era la cos!
In al 2-lea rand de ce userul sound nu primeste warn niciodata pentru off-topic.Cine e el, cine il protejaza, ca mereu vad ca se inchid topicurile, sau doar ii sunt sterse comentariile dar warn ----

Aveti moderatori incapabili si nu imi este rusine sa o zic.Nu isi fac treaba deloc si cand o fac cum am mentionat mai sus hotul scapa si pagubitul este acuzat.
CYBERPIXELZ DEMO FORUM:
http://cyberpixelz.com/forums/
Mutex
Administrator
Administrator
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Intermediar
Has thanked: 105 times
Been thanked: 47 times

14 Apr 2019, 13:13

DCT # wrote:
Primesc warn de fiecare data tot eu ca incerc sa ii alungi pe altii din topicul meu care fac off-topic.Pentru off-topic si caterinca nu se da warn, pentru ca am mentionat ca un moderator este in absenta, adica nu isi fac majoritatea treaba, sunt luate gradele pe ochi frumosi sa zic asa primesc warn si amenintare ca ma baneaza personal.Nu inteleg unde s-a ajuns cu forumul asta, hotul scapa nepedepsit iar pagubitulului i se pune in carca ca de ce nu a avut mai multe lucruri pe care sa le fure hotul.

In primul rand ca acel topic era inchis, deci nu inteleg de ce warn daca era la cos!
In al 2-lea rand de ce userul sound nu primeste warn niciodata pentru off-topic.Cine e el, cine il protejaza, ca mereu vad ca se inchid topicurile, sau doar ii sunt sterse comentariile dar warn ----

Aveti moderatori incapabili si nu imi este rusine sa o zic.Nu isi fac treaba deloc si cand o fac cum am mentionat mai sus hotul scapa si pagubitul este acuzat.
anunturi/cybershop-2019-t363314.html momentan topicul este curat, de asta am si inchis ca sa nu impart inca warn/ban in stanga si in dreapta. Si tu esti de vina pentru ca dai reply la ceea ce zice, asadar daca vrei sa sanctionez in acel topic, primiti amandoi, ideea este ca nu se stie daca este warn sau ban.
DCT #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
CS Status: ON
Been thanked: 2 times

14 Apr 2019, 13:25

Mutex wrote:
14 Apr 2019, 13:13
DCT # wrote:

anunturi/cybershop-2019-t363314.html momentan topicul este curat, de asta am si inchis ca sa nu impart inca warn/ban in stanga si in dreapta. Si tu esti de vina pentru ca dai reply la ceea ce zice, asadar daca vrei sa sanctionez in acel topic, primiti amandoi, ideea este ca nu se stie daca este warn sau ban.
Eu am primit deja, deci ce rost mai are sa zici ca primiti amandoi!
Am gresit link-ul: topic363143.html
CYBERPIXELZ DEMO FORUM:
http://cyberpixelz.com/forums/
sergiu4995
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times

02 May 2019, 14:13

Moderatorul care a inchis topicul a uitat ca acel user a facut offtopic si a inceput cu jignirile si tot nu primeste nimic, in schimb primesc eu pe subiectul deschis de mine...
post2761597.html#p2761597
Numarul meu, injurati-ma 0088213070191
HecaTe
eXtream Mod
eXtream Mod
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: eXtream Mod
Has thanked: 25 times
Been thanked: 7 times

02 May 2019, 14:55

sergiu4995 wrote:
02 May 2019, 14:13
Moderatorul care a inchis topicul a uitat ca acel user a facut offtopic si a inceput cu jignirile si tot nu primeste nimic, in schimb primesc eu pe subiectul deschis de mine...
post2761597.html#p2761597
Vad ca nu sunteti multumiti nicicum.
Daca doresti taxez totul din topic. Crede-ma, amandoi aveati acum 3/3 daca se punea sa dea warn.
Image
Image
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
Post Reply

Return to “Forum”

• Information