Vand conturi Netflix UHD

Aici poti publica orice legat de vanzari/cumparari (inclusiv dispunerea unui calculator ca server)

*Nu suntem responsabili in nici un fel de tranzactiile efectuate prin intermediul acestui forum. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Mr.Dr.Sir.Go
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (21 Feb - 21 Iun)
Schimbare nume (-4 luni)
Nick anterior: Paul112
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time

16 Aug 2019, 07:45

Gheorghe_cs16 wrote:
16 Aug 2019, 02:26
La fel si tu https://cracked.to/Thread-GET-NETFLIX-A ... TILL-WORKS

=)))))))))))))0
@Gheorghe_cs16 in primul rand invata sa citesti un post si sa bagi la cap ce scrie .
NU ma intereseaza cu cat se vinde sau daca e gratis...cum nu ar trebui nici pe tine sa te doara capul ce vand eu sau la ce pret.
Vand conturi de aproape doi ani de zile...am peste 130 clienti din care 50 sunt pe al doilea an..fa un calcul la 10 euro contul si vezi daca ma intereseaza ce prosti scrii tu.
Incearca pe viitor sa iti vezi de grupa ta mica ca nu e nimeni curios de ce gasesti tu pe net si faci copy/paste si te crezi mare hacker , care crede ca face bani din metode gratis pe net...ajungi sa plictisesti lumea.
Lasa grupa mare sa isi faca treaba tu stergete la nas si dai play la Mocanu si viseaza ca esti golan smecher.
IG-BOOST.org - Instagram Followers Best, Cheap, Reliable
Mr.Dr.Sir.Go
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (21 Feb - 21 Iun)
Schimbare nume (-4 luni)
Nick anterior: Paul112
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time

18 Aug 2019, 14:53

UpDate la primul post. Am adaugat ca metode de plata si PaySafeCard.

Last bumped by Mr.Dr.Sir.Go on 18 Aug 2019, 14:53.
Post Reply

Return to “Anunturi”

• Information