Deschidere forum eXtream.ro

Schimburi steam, iteme, jocuri, promotii, probleme si rezolvari.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

MDFK. eXtream
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/mdfq_
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 24 times

06 Nov 2019, 08:24

Până acum tot pe 0 sunteți. Categoriile alea sunt făcut aiurea, n-au niciun sens acolo. Închideți-l și rămâneți la extreamcs
ɪɴꜱᴛᴀɢʀᴀᴍ ᴘʜᴏᴛᴏɢʀᴀᴘʜʏ: @ʟᴀɴɢ.ᴘʜᴏᴛᴏꜱʜᴏᴏᴛꜱ
ꜰᴀᴄᴇʙᴏᴏᴋ ᴘᴀɢᴇ: ʟᴀɴɢ'ꜱ ᴘʜᴏᴛᴏꜱʜᴏᴏᴛꜱ
Image
Enix
MdFk. =]
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)

08 Nov 2019, 19:12

Dacă te-ai pune cu niste oameni mai vechi din staff sa pui pe picioare extreamcs,il pui.doar ca vrei sa scoti bani fara sa investesti.
Revolution
Membru, skill +3
Membru, skill +3
CS Status: Evolution Is The Solution
Detinator server CS: cs.lord-war.com
Reputatie: Ban 2 luni !
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Has thanked: 61 times
Been thanked: 42 times

16 Nov 2019, 14:42

N am mai intrat pe forumul asta de ceva ani , de cand a aparut cs:go si a murit 1.6 ... si cand intru , vad this shit :O .
Laur nu te supara dar ai ignorat primele comentarii unde lumea ti'a reprosat ca ai facut totul pe bani si daca vine unul la tine care si'a batut joc de oamenii tai , il deblochezi pentru 2 euro ...
Nu stiu ce este in capul tau , am mai vorbit noi doi si erai un om de nota 10 open minded .Insa te'au cam schimbat anii sau banii .
Daca tot vrei sa pui pasiune , atunci investeste si nu fa totul pay for win .
Este normal sa vrei sa scoti un ban , dar banii aia ar trebui sa se duca tot in platforma , nu in portofelul tau .
ExtreamCS putea sa fie cel mai mare forum de CS(si nu numai) din Romania daca te tineai de el , acum nici de cs nu mai e . Aveai softuri unice si oameni ce creau pentru tine si comunitatea ta cele mai bune addon'uri si cele mai tari softuri . Gaseai absolut orice si unele erau unice (de la creatii in photoshop la softuri) . Acum oamenii astia nu mai sunt si ar trebui sa te intrebi de ce :) dar probabil stii raspunsul dar nu vrei sa recunosti din cauza ego'ului.
Nu stiu ce te face sa crezi ca Extream.ro va fi ceva de succes , avand in vedere ca sunt site'uri de forumuri foarte mari (ex: softpedia) unde nu ai cum sa concurezi tu cu asa ceva si efectiv tu vrei sa moara extreamcs si totul sa devina extream ,ceva cam imposibil .
Probabil o sa imi ignori comentariul ca si al colegilor tai sau imi vei da warn / ban pe cont . Oricum ar fi , iti urez succes ! forumul tau a fost unul din factorii ce m'au ajutat sa incep sa invat despre jocuri/programare in general (tot ce tine de IT) si sa termin facultatea de calculatoare .
Good Luck !
Edit: P.S: Nu te judec si nu te cunosc in real life , sa nu o iei in nume de rau . Probabil ai si tu problemele personale si motivele tale pe care lumea nu stie si nu stiu nici eu ce este defapt in interior . Dar iti zic , personal , de la un user vechi din 2010 (am mai avut un cont in 2009 parca sau 2008 dar nu mai stiu ce am facut cu el , nevermind) cum se vede treaba din exterior si este pacat sincer . Oricum eu am alte target'uri si nu o sa mai intru pe forumul tau , nici adresa de mail atasata contului nu o mai folosesc (ma mir ca am nimerit parola :)) ) . Dar iti zic sincer , niste explicatii si raspunsuri la veteranii forumului ar fi trebuit sa dai .
The Kalu
eXtream Mod
eXtream Mod
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Has thanked: 137 times
Been thanked: 292 times

16 Nov 2019, 15:07

Revolution wrote:
16 Nov 2019, 14:42
.
Sa speram ca se vor face schimbari placute, momentan se lucreaza la asta.Totusi, cateodata vin si betele in roate dar alea la urma!
ierdna
Membru, skill +1
Membru, skill +1
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: ZmBio.DarkRage.Ro
SteamID: Edysdx
Been thanked: 1 time

26 Nov 2019, 12:19

(c) WaRninG. wrote:
19 Oct 2019, 17:41
Forumul s-a dus in jos din momentul in care ai schimbat tema, totul era perfect ca inainte, trebuia sa lasi asa exact cum era, plus ca daca renunti la posturile cu plugin-urile si addons-urile de pe site-ul asta, multe servere se vor inchide, deoarece ajutorul si inspiratia vine de aici.
sincer zici de ajutor? probabil da pentru serverele cs nu csgo
pentru serverele csgo exista alliedmods aici ai si suport {ajutor} daca ai vreo problema in legatura cu serverul csgo
in rest aici e dus tot aici e locul teparilor
Rainq
Fost moderator
Fost moderator
CS Status: Busy
Detinator server CS: ---
Reputatie: Fost super moderator
Fost detinator ZM.eXtreamCS.COM
Fost Membru Club eXtreamCS (trei luni)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 24 times

28 Nov 2019, 20:51

Image
Leul si tigru sunt mai puternici ca lupul,dar lupul la circ nu participa.
Post Reply

Return to “Steam”

• Information