CLUJ.LALEAGANE.RO # SERVER CS:GO SHATTERED WEB SKINS [reclama platita]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

10 Jan 2020, 17:41

Image
CLUJ.LALEAGANE.RO
SERVER COUNTER-STRIKE GLOBAL OFFENSIVE : COMPETITIVE MODE
DNS: CONNECT CLUJ.LALEAGANE.RO
SITE OFICIAL: https://clujserver.ro
Image
[**] ATENTIE: Suntem in cautare de oameni interesati sa ne ajute in dezvoltarea serverului!! Pentru recrutari staff se discuta cu fondatorul serverului - GLORYOUS.
Comenzi disponibile: /ws, /knife, /gloves, /rank, /top, /ore, /rs, /afk, /grup, /discord, /bet, /drop, /admins, /vips, /preturi si multe altele.
Meniu server: scrie pe chat /meniu sau apasa tasta ","
Sunt disponibile noile skin-uri din operatiunea Shattered Web.
In fiecare luna primii 3 jucatori din top vor primi VIP gratuit.
La fiecare 3 runde serverul va face giveaway si va oferi VIP FREE unui jucator in mod aleatoriu.
Sfarsitul unei runde iti va arata cine este liderul hartii actuale.
Efecte plantare/dezamorsare/explozie bomba.
Daca doresti, poti transfera arma unui jucator folosind meniul, fara a risca sa pierzi arma aruncand-o. In cazul in care doresti poti chiar vinde arma.
Exista restrictie pe harti, in cazul in care sunt doar cativa jucatori online, se vor spawna porti inchise pe harta si se joaca doar anumite zone (ex: lung/short pe de_dust2).
Sunetele se activeaza din meniu "," - Setari Server, acestea sunt dezactivate default pentru a nu provoca lag.
In cazul in care ai ceva treaba de facut, tasteaza /afk si o sa fii transferat automat la spectatori.
Fortnite Show Damage - in momentul in care iei damage cuiva iti va afisa valoarea in stilul jocului Fortnite.
Comanda !look iti ofera posibilitatea sa iti vezi infatisarea actuala.
Mai multe se pot descoperi jucand pe server. Serverul ofera o atmosfera placuta!
Nota: Serverul o sa fie promovat de mai multi YouTuberi in perioada ce urmeaza. Join Us!
Nota 2: Toata lumea este bine venita. Indiferent de localitatea in care traieste!
Last edited by Laur eXtream on 10 Jan 2020, 17:54, edited 1 time in total.
Reason: Exp: 10 Feb
Enix
Filiq_
Membru, skill +2
Membru, skill +2
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Fond eXtream: 0
Has thanked: 31 times
Been thanked: 15 times

10 Jan 2020, 18:50

haideti ba pe un sv de go calumea nu ca altele
CLUJ.LALEAGANE.RO / 89.40.104.209:27015

pluginuri-general/jailbreak-mod-t366552.html
MDFK. eXtream
Membru, skill +4
Membru, skill +4
SteamID: /id/mdfq_
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

10 Jan 2020, 20:36

Îi rup pe Filiq_ și Glory .. Hai tot mai sus !
Last edited by MDFK. eXtream on 11 Jan 2020, 07:41, edited 1 time in total.
florin # mpower
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Detinator Steam: Nu

11 Jan 2020, 02:09

Foarte reușit serverul, hai cu el cât mai sus.
Îți urez succes fratele meu.
DNS: ECL.PLAYARENA.RO
IP: 109.163.232.100:27015
Mod: Respawn
Suntem in cautare de admini seriosi , activi , cu experienta care ne pot ajuta sa ne dezvoltam mai mult !! Va asteptam la joaca
zonek_telecom
Membru, skill +1
Membru, skill +1
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

11 Jan 2020, 08:37

Sunt curios daca serverul este al lui, este facut de el addons-ul si are sursele. In rest numai bine. Daca Addonsul este "licentiat" si facut de anumiti terti dupa net ar fi un mare minus. Din cate am auzit asa ar fi.
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

11 Jan 2020, 10:27

florin # mpower wrote:
Multumesc, fratioru.
zonek_telecom wrote:
Sunt curios daca serverul este al lui, este facut de el addons-ul si are sursele. In rest numai bine. Daca Addonsul este "licentiat" si facut de anumiti terti dupa net ar fi un mare minus. Din cate am auzit asa ar fi.
Ce fals esti. Pe steam in mesaje erai mielusel. Ca e dragut serverul ca nu stiu ce. Te-ai laudat pe tot extreamu ca tu vinzi addons-uri de CS:GO, iar cand te-am cautat si te-am "scuturat" umpic nici macar sursele nu le ai, ca d'aia NU le vinzi. N-ai surse la niste pluginuri de sunt pe internet, trist..dar pe atunci nu stiam eu prea multe :(
Este vreo rusine privind faptul ca am un dezvoltator PLATIT care aduce imbunatatiri la server? Nu cred. Privind sursele, ti-am spus, am surse reale la plugin-uri si colaborez cu un om serios, nu ca tine. Nu e de mirare ca zonek ti-e in paragina. Te anunt ca serverul nu functioneaza pe licenta. Apreciez munca dezvoltatorului, iar numele acestuia este pe server in meniu, desi puteam sa-l scot cum sigur ai face-o tu.
Btw, oamenii nu sunt interesati de detalii tehnice, ci sa functioneze serverul impecabil. Vrei sa vezi cat de impecabil functioneaza addons-ul asta?
Verifica video de aseara de pe live:
phpBB [media]

Cu 35/28, VIP Happy Hours cu skin-uri pe jucatori, skin-uri pe majoritatea jucatorilor, iar serverul a functionat fara nicio problema. Te provoc sa platesti un live de genul pentru serverul tau. Vedem cum se comporta.
Va suna umpic cam arogant, insa cu oameni ca tine asa trebuie sa fie cineva.

Serverul e creat dintr-un mic hobby. Sunt constient de faptul ca pe CS:GO este cam greu sa aduci ceva nou, insa tocmai de asta ma axez pe seriozitate si o comunitate de oameni faini construita pas cu pas. Serverul nu o sa "bubuie" peste noapte, insa nici nu o sa dispara. Pas cu pas se construieste o baza de oameni pe care te poti baza.
AZzeL
Membru, skill +2
Membru, skill +2
CS Status: Invat ingerasii sa moara !
Detinator server CS: VALCEA.FIREON.RO
Has thanked: 64 times
Been thanked: 27 times

11 Jan 2020, 13:23

Stiu de la cine ai addonsul (nu dau nume pentru ca nici tu nu ai vrut sa ii dai) si pot sa spun ca ai facut o alegere foarte buna, baiatul chiar stie ce face.

Bafta cu serverul si succes in continuare!
zonek_telecom
Membru, skill +1
Membru, skill +1

11 Jan 2020, 14:43

gloryous wrote:
florin # mpower wrote:
Multumesc, fratioru.
zonek_telecom wrote:
Ce fals esti. Pe steam in mesaje erai mielusel. Ca e dragut serverul ca nu stiu ce. Te-ai laudat pe tot extreamu ca tu vinzi addons-uri de CS:GO, iar cand te-am cautat si te-am "scuturat" umpic nici macar sursele nu le ai, ca d'aia NU le vinzi. N-ai surse la niste pluginuri de sunt pe internet, trist..dar pe atunci nu stiam eu prea multe :(
Este vreo rusine privind faptul ca am un dezvoltator PLATIT care aduce imbunatatiri la server? Nu cred. Privind sursele, ti-am spus, am surse reale la plugin-uri si colaborez cu un om serios, nu ca tine. Nu e de mirare ca zonek ti-e in paragina. Te anunt ca serverul nu functioneaza pe licenta. Apreciez munca dezvoltatorului, iar numele acestuia este pe server in meniu, desi puteam sa-l scot cum sigur ai face-o tu.
Btw, oamenii nu sunt interesati de detalii tehnice, ci sa functioneze serverul impecabil. Vrei sa vezi cat de impecabil functioneaza addons-ul asta?
phpBB [media]

Cu 35/28, VIP Happy Hours cu skin-uri pe jucatori, skin-uri pe majoritatea jucatorilor, iar serverul a functionat fara nicio problema. Te provoc sa platesti un live de genul pentru serverul tau. Vedem cum se comporta.

Serverul e creat dintr-un mic hobby. Sunt constient de faptul ca pe CS:GO este cam greu sa aduci ceva nou, insa tocmai de asta ma axez pe seriozitate si o comunitate de oameni faini construita pas cu pas. Serverul nu o sa "bubuie" peste noapte, insa nici nu o sa dispara. Pas cu pas se construieste o baza de oameni pe care te poti baza.

Ma confunzi cu siguranta. 🤔 Nu vand Addons-uri dar daca vrea cineva ceva de la mine ii dau GRATIS .
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Detinator server CS: @usp.ro
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Has thanked: 79 times
Been thanked: 61 times

11 Jan 2020, 20:49

AZzeL wrote:
Stiu de la cine ai addonsul (nu dau nume pentru ca nici tu nu ai vrut sa ii dai) si pot sa spun ca ai facut o alegere foarte buna, baiatul chiar stie ce face.

de la cine?
xSaG
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 2 times

12 Jan 2020, 00:03

sound wrote:
AZzeL wrote:

de la cine?
De la mine :closed_lips:
zonek_telecom
Membru, skill +1
Membru, skill +1

12 Jan 2020, 00:06

sound wrote:
AZzeL wrote:

de la cine?
De la xSaG ;)
create_my_ownp
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Reputatie: Ban permanent! [scos]
Been thanked: 3 times

12 Jan 2020, 00:23

gloryous wrote:
florin # mpower wrote:
Multumesc, fratioru.
zonek_telecom wrote:
phpBB [media]

Esti un frustrat.....faptul ca ti-am urat de bine inseamna ca sunt peste tine cu multi ani .Si doi la mana la cum ai vorbit ti-am spus ca nu iti mai dau nimic.Un frustrat care te ia cu vobe de genu" tu sigur nu ai sursele...demonstreaza-mi" "ce suferi atata" "intreaba de mine cine sunt eu"..sau chestii de copii mici ia vezi ce ai zis de cei care te-au refuzat Fitz si
Si Purcelus 😂😂
Post Reply

Return to “Discutii generale”

• Information