[3.1.0] Ak_Game - phpBB3

Tot ce tine de grafica, realizat de utilizatori pentru forum.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

realtime
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1588
Joined: 05 Oct 2010, 15:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Punema la incercare.
Detinator server CS: Da
SteamID: SyNkRoNN
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Has thanked: 48 times
Been thanked: 87 times
Contact:

07 Jan 2014, 22:25

miber wrote:
Bunicu Magic wrote:Eu stiam ca o face pentru Lafel :)
Cred ca o face pentru lafel dar dupa parerea mea aia nu merita sa aibe asa o tema cum nu merita mai nicio comunitate. :P
gresesti un pic, nu cred ca suntem in masura sa judecam, cine si ce merita. crezi ca daca ai cunostinte mai avansate in anumite domenii poti manipula ce si cum doresti:)? eu cred ca orice om merita si are dreptu la bucurie.
My Steam Profile (from SteamDB)

  • Worth: $151 ($32 with sales)
  • Games owned: 22
  • Games not played: 18 (82%)
  • Hours on record: 1,603.0h
RoyalServer
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

07 Jan 2014, 22:32

realtime wrote:
miber wrote:
Bunicu Magic wrote:Eu stiam ca o face pentru Lafel :)
Cred ca o face pentru lafel dar dupa parerea mea aia nu merita sa aibe asa o tema cum nu merita mai nicio comunitate. :P
gresesti un pic, nu cred ca suntem in masura sa judecam, cine si ce merita. crezi ca daca ai cunostinte mai avansate in anumite domenii poti manipula ce si cum doresti:)? eu cred ca orice om merita si are dreptu la bucurie.
Nu zic ca nu merita, dar unele sau majoritatea comunitatilor au in staff oameni cu rea v ointa, iti fura tema pic cu pic si o baga pe net sau mai frumos se apuca vrunu sa modifice ceva ca vrea sa fie mai frumoasa incat o face mai urata, adica mai pe inteles mulet comunitati daca ii dai o tema calumea isi bate joc de ea plus ca sigur din cauza lor apar si pe net, daia nici nu prea scoatem teme free de exemplu eu si cu aldink, ne ferim sa face teme gratis frumoase si dupaia sa vedem cum se bat joc de ele :P parerea mea.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
Post Reply

Return to “WebDesign”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 14 guests