Bootstrap 4 index responsive (source & live)

Tot ce tine de grafica, realizat de utilizatori pentru forum.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Razvan_
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 47
Joined: 03 Mar 2014, 22:59
Detinator Steam: Da
CS Status: -
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

06 Jul 2018, 11:03

RoyalServer 2
User avatar
DCT #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 487
Joined: 25 Feb 2017, 17:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: ON
Fond eXtream: 0
Discord: doculet
Been thanked: 6 times

07 Jul 2018, 22:36

Sa imi dai paypal-ul sa iti las bani de o paine.
anunturi/blood-index-vanzare-t356362.html
WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

08 Jul 2018, 00:48

Cos, nu e frumos sa "ciordesti"
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
User avatar
grande_ecks
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1495
Joined: 18 Sep 2008, 00:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Fost administrator
Location: România, Sibiu.
Been thanked: 33 times

08 Jul 2018, 16:09

DRS wrote:Cos, nu e frumos sa "ciordesti"
Mutat înapoi. Nu a „ciordit” nimic. :relaxed:

@ DCT: Să ai anunț că faci webdesign sau front-end iar tu să faci index-uri în 2018, este atât de penibil încât de asta nici nu te bagă nimeni în seamă (poate doar un copil pe care îl prostești). :iobagg:

Hoțul strigă hoțul. Tu când downloadezi temele IPS Focus nulled, le modifici și îți pui copyright, cum e? Nu este tot una? Sau IQ-ul tău este atât de mic încât nu poți percepe că faci același lucru? Apropo, când îți mai pui copyright, scrie că ai editat tema, nu că ai făcut-o tu. E o diferență. :omfg:
Singura modalitate de contact este Steam-ul: /ID/Narmer sau pe ctOS.ro

Image
User avatar
DCT #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 487
Joined: 25 Feb 2017, 17:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: ON
Fond eXtream: 0
Discord: doculet
Been thanked: 6 times

08 Jul 2018, 17:42

grande_ecks wrote:
DRS wrote:Cos, nu e frumos sa "ciordesti"
Mutat înapoi. Nu a „ciordit” nimic. :relaxed:

@ DCT: Să ai anunț că faci webdesign sau front-end iar tu să faci index-uri în 2018, este atât de penibil încât de asta nici nu te bagă nimeni în seamă (poate doar un copil pe care îl prostești). :iobagg:

Hoțul strigă hoțul. Tu când downloadezi temele IPS Focus nulled, le modifici și îți pui copyright, cum e? Nu este tot una? Sau IQ-ul tău este atât de mic încât nu poți percepe că faci același lucru? Apropo, când îți mai pui copyright, scrie că ai editat tema, nu că ai făcut-o tu. E o diferență. :omfg:
M-am obisnuit cu prostia din capul tau, noroc ca ai bani si ajungi administrator, ca daca era sa iei administrator pe ce posturi faci, erai banat de mult! Fac ce vrea **** mea, tu mai ai multe de invatat om batran si fara minte.Si din nou aduc aminte ca ai avut nuled.gg unde credeai ca faci lumea de ras.Esti un om patetic, care sufera ca un om face un ban cinstit.E mai bine sa dau tepe taranete?Extreamcs a ajuns site-ul teparilor si fomistilor, si ruptilor in cur.Tu ai o mentalitate de imbecil.Iar despre temele ips, nu stii tu daca eu am cumparat tema carbon si am modificat-o sau am luat de pe net free.Si cu ce te ajuta pe tine asta infectie de om ce esti.
Oricum o sa imi stergi asta si o sa imi dai warn sau ban ca atata poti, dar sper sa ai parte de tot ce e mai rau pe lumea asta, la cum te iei de mine si de restul.Ai vazut ca pe pct te-a luat lumea la **** si ai -rep ai venit aici.
WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]
User avatar
grande_ecks
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1495
Joined: 18 Sep 2008, 00:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Fost administrator
Location: România, Sibiu.
Been thanked: 33 times

08 Jul 2018, 18:02

Pe PCT frecventează cei de vârsta ta, de asta nici nu am mai intrat acolo. Prostia e la locul zilei acolo iar @ gaby mi-a spus că nu-l interesează că se promovează nulled-ul, așadar, eu nu am ce căuta pe acolo. Nu știu despre ce site de nulled vorbești tu, dar eu nu am avut vreunul.

Te-aș felicita dacă ai face ceva util, o creație de la zero și nu ai fura de la alții, așa cum i-am felicitat pe atâția — nu m-am luat de tine fără vreun motiv dar când tu faci același lucru, de ce îi spui lui @ Razvan să-ți trimită PayPal-ul să-i trimiți o pâine? Normal că mă interesează dacă tema ta este nulled, dacă o modifici și îți pui copyright pentru câteva linii de cod — nu faci decât să arăți în ce fel de mentalitate ai crescut. :omfg:

Se vede care dintre noi nu gândește. Tu ești dovadă vie de ce în România nu merg lucrurile. În mod normal ți-aș da ban pentru jignire, că mai mult de atât nu poți dar sunt educat și te iert. Eu nu-ți doresc ce e mai rău pe lumea asta dar cu siguranță îți doresc să-ți depășești nivelul de 14 anișori la care ai rămas. :relaxed:
Singura modalitate de contact este Steam-ul: /ID/Narmer sau pe ctOS.ro

Image
User avatar
DCT #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 487
Joined: 25 Feb 2017, 17:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: ON
Fond eXtream: 0
Discord: doculet
Been thanked: 6 times

08 Jul 2018, 18:13

Daca pe pct prostia e la locul zilei aici ce e ? Pe pct ani de zile s-au oferit zeci de mii de raspunsuri care au ajutat pana si comunitatile mari sa fie in top.Ai o problema grava tu cu nulled-ul.Si din nou zic ca nu te intereseaza pe tine de la ce plec eu, nu trebuie sa iti dau tie explicatii.Tu ai o problema cu toata lumea, si da lasa-ma pe mine cu mentalitatea mea de 14 ani.Eu macat nu fur pe aici cum o fac majoritatea, dar n-am ce sa mai continui am deja 4-5 discutii cu tine unde nu am ajuns la niciun numitor comun.Discutia mea cu tine e de genul " Foaie verde stalp ".
WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]
User avatar
grande_ecks
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1495
Joined: 18 Sep 2008, 00:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Fost administrator
Location: România, Sibiu.
Been thanked: 33 times

08 Jul 2018, 18:21

Corect, PCT a fost un loc bun când am activat eu prin 2012 dacă îmi aduc aminte bine dar de când s-a oferit ajutor la IPS (și alte lucruri care nu erau gratuite) și au început să apară copilașii eu cel puțin nu am mai activat. Dovada este că toți care au făcut pe acolo ceva, nu mai sunt și nici activitate nu mai este.

Eu nu am vreo problemă cu nulled-ul, că nu sunt atât de idiot să mă înregistrez pe un nulled — am o problemă cu cei care nu plătesc pentru un serviciu. Tu de ce ceri bani pe o modificare? Pentru că ai muncit. Dacă pune cineva gratuit modificarea pe care ai făcut-o tu, s-a văzut reacția ta în acest subiect. Eh, așa au muncit și alții doar că mult mai mult.

Te iau că pe un copil de țâță că nu pot să justific altfel gândirea ta, de ce nu mergi să muncești undeva fără să te plătească?
Singura modalitate de contact este Steam-ul: /ID/Narmer sau pe ctOS.ro

Image
User avatar
Razvan_
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 47
Joined: 03 Mar 2014, 22:59
Detinator Steam: Da
CS Status: -
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

08 Jul 2018, 19:13

Chill, eu nu am ciordit nimic, poate doar structura. Se pune copyright si pe aia?
Am luat indexul tau ca pe un mini challenge (cat de rapid il codez - 25 min) si nimic mai mult asa ca nu da cu hate pls.
User avatar
DCT #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 487
Joined: 25 Feb 2017, 17:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: ON
Fond eXtream: 0
Discord: doculet
Been thanked: 6 times

08 Jul 2018, 19:20

Razvan_ wrote:Chill, eu nu am ciordit nimic, poate doar structura. Se pune copyright si pe aia?
Am luat indexul tau ca pe un mini challenge (cat de rapid il codez - 25 min) si nimic mai mult asa ca nu da cu hate pls.
Ai ciordit tot inafara de text -.-, dar csf atat te duce mintea.Nu ca iti fac hate doar ca daca tu imi copiezi mie lucrurile si le pui free pe net esti un rupt in cur.
WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]
User avatar
Razvan_
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 47
Joined: 03 Mar 2014, 22:59
Detinator Steam: Da
CS Status: -
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

08 Jul 2018, 20:02

Imi pare rau, nu am ciordit absolut nimic vezi sursa codului meu HTML si compara cu al tau :)
Iti inteleg frustrarea dar asemenea indexuri nu merita bani sincer, asta e si motivul care e pus free de mine.
User avatar
DCT #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 487
Joined: 25 Feb 2017, 17:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: ON
Fond eXtream: 0
Discord: doculet
Been thanked: 6 times

08 Jul 2018, 20:04

Razvan_ wrote:Imi pare rau, nu am ciordit absolut nimic vezi sursa codului meu HTML si compara cu al tau :)
Iti inteleg frustrarea dar asemenea indexuri nu merita bani sincer, asta e si motivul care e pus free de mine.
Nici nu aveai cum sa imi furi codul ca nu l-am pus pe net, doar ca, cu putine cunostinte il faci relativ usor!Nu am nici-o frustrare, doar iti explic ca esti o japita de om, si ma doare fix in cot de tine.
WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]
Post Reply

Return to “WebDesign”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 11 guests