Tema Forumgratuit

Tot ce tine de grafica, realizat de utilizatori pentru forum.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

peeeeepsi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 243
Joined: 27 Jun 2012, 22:09
Detinator Steam: Da
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

17 Jul 2018, 12:57

mr.franta wrote:Da,la fel ca in notepad.Nu sunt foarte avansat.
raspunde sincer, crezi ca iti pierzi timpul pe forumgratuit sau crezi ca faci ceva wow? pentru ca forumgratuit a fost wow acum 10 ani cand au aparut comunitatile acolo, acum e o gluma sa ai forum pe forumgratuit.. deci as vrea sa stiu de ce tot iti pierzi timpu acolo cand poti sa iti iei un domeniu si un webhost si sa inveti web design asa cum trebuie? as vrea o parere sincera
RoyalServer 2
User avatar
mr.franta
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 277
Joined: 25 Apr 2015, 18:33
Detinator Steam: Da
CS Status: online 24/24 cateodata si noaptea
Detinator server CS: nu
SteamID: frantacsgo
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times
Contact:

17 Jul 2018, 14:59

Parerea mea sincera este ca daca forum gratuit ar dispune de subdomenii,dns,si php ar fi platforma perfecta.
Nu stiu cum era acum 10 ani pe forumgratuit dar are ce nu gasesc pe pe nicio alta platforma.
Si anume panourile html si javascript cu optiuni de afisare acolo unde doresc sa functioneze codurile.
Un mare plus este ca oricand pot sterge un template din tema fara sa griji pentru ca se inlocuieste cu altul default si ofera o functionare a forumului.
Structura in panou a html/css din template este colorata si foarte bine aranjata ca in notepad++.
Nu doresc sa fac o afacere,pentru mine este un hobby si nu am timp sa investesc intr-un domeniu doar pentru a face cateva butoane,meniuri,teme,index-uri atunci cand am timp de 2-3 ori pe luna.
Nu forumul conteaza,ci continutul lui.Am 42000 subiecte in mai putin de un an.
Post Reply

Return to “WebDesign”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 5 guests