Director.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Ce sa fac?

Reclamatie.
31
70%
Sa il las in pace.
13
30%
 
Total votes: 44
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 0
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

11 Dec 2014, 17:19

Dai o masa la restaurant sa te lase in pace :)

Mama cate probleme au copchii in ziua de azi, pe timpul lui Ceausescu batea profesorii la elevi de ii lua draci...acum daca un profesor il deranjaza macar un pic pe elev, vai ce lovit se da... nu ai vrea ma sa il trimiti scrisoare la Haga pentru ca te-a amenintat? Mare'i gradina Domnului...

Eu gasesc pustanii astia vinovati + parintii idioti in toate problemele la scoala... pentru ca parintii ia foc dom'le daca profesorul ii da 4 la plodul lui... invatati dracu sa vedeti daca mai are cineva ceva cu voi...

Eu cata bataie am luat de la director si profesori si nu numai eu...multii altii si nu mai facem atata zarva....las ca bataia e rupta din rai...
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
RoyalServer
User avatar
Dani za basww.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 05 Dec 2014, 23:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: N-am ce face, imi dai tu o ocupatie?
Detinator server CS: Da
SteamID: stariannu
Fond eXtream: 0
Contact:

12 Dec 2014, 17:46

tre3fla wrote:
dDow wrote:Daca iti spune pur si simplu da , dar daca tu nu esti cuminte are tot dreptul , e scoala lui !
E scoala masii ! Bagamiash pla in mortii lor de directori, profesori, invatatori s.a.m.d cu arfele lor de comunisti. Sunt platiti in mortii lor sa ne invete nu sa ne bata sa ne ameninte sau sa faca figuri la noi, tule rasa in gura de boschetari. Pai sa-mi fi facut mie asa ceva f m m ca ii aratam eu lui, il invatam eu pa el sa mai deschida gura aiurea - ma pisham si pa el si pa scoala lui si ii infigeam o bucata in freza de-l lasam fara molari X( . Am intalnit si eu ***** dastia cat am fost la scoala da' iam pus cu botu pe labe pe toti futule neamu in gura. Dai frate doua bucati sa vezi ce mai comenteaza.
Exact, procedeaza ca el, si sigur vei ajunge sus.
Trefla, nu-i bine sa rezolvi treaba chiar asa (si eu m-am pus cu inca 3 baieti sa batem un prof, si a doua zi ne-am trezit cu mascati la usa) ce-l ma bine e sa-i faci reclamatie, n-are voie sa te ameninte, ce-l putin pe mine cine m-a amenintat, i-am aratat ca sta altfel treaba.
Niciodata sa nu apleci capu la asemenea analfabeti, ei sunt platiti sa te invete, si te distrug pshic. =))
Du-te in instanta, fa plangere, si daca pierzi 'cauza' mutate de la scoala. :troll
FRN.CS1.RO
Image
- NOI FACEM DIFERENŢA ! CAUTĂM ADMINI ACTIVI ! -
User avatar
kiddie
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 28 Nov 2014, 18:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

12 Dec 2014, 18:07

Fa la opc, ei o sa trimita la inspectorat, eu cu un email am scos-o pe una. :troll
User avatar
sEEk;x
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 01 Jul 2013, 01:03
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Has thanked: 22 times
Been thanked: 11 times

12 Dec 2014, 22:12

Reclamatie, dar cu dovada. Daca vrei sa primeasca ban trebuie sa ai dovada. In caz contrar vei primi tu "exmatriculate" si iti vei lua adio de la scoala.

ON: Reclamatie.
User avatar
THE.ONLYONE
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 19 Nov 2014, 20:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Lasati femeile sa faca ce vor !
Detinator server CS: 89.40.233.10
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)-laurwtf
Fond eXtream: 0
Contact:

16 Dec 2014, 15:37

sEEk;x wrote:Reclamatie, dar cu dovada. Daca vrei sa primeasca ban trebuie sa ai dovada. In caz contrar vei primi tu "exmatriculate" si iti vei lua adio de la scoala.

ON: Reclamatie.

Sa primeasca ban =))) MOOOOOOOOR

=))))
On: Tine minte vorbele astea, si actioneaza dupa ele: "Capul plecat, sabia nu-l taie"
User avatar
rafy21
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 16 Jan 2013, 17:15
Detinator Steam: Da
CS Status: O caut Pe Zana Maseluta!
SteamID: STEAM_0:0:32316119
Location: Arad
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

16 Dec 2014, 15:48

Nu cred ca un profesor/director te ameninta asa din senin...si nu spune ca tu esti sfant , el e acolo te te educe.. nu iti convine mutate!
Y!M: rafi_fdr

Web-Pedia : http://web-pedia.info
Castiga bani online , fara sa investesti nimic.Doar pe Web-Pedia. Tot aici poti castiga reclama gratuita la orice, de la site-uri proprii , pana la firme de hosting sau servere gamming (de orice fel) , si totul este GRATUIT!
User avatar
tre3fla
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

16 Dec 2014, 23:44

sEEk;x wrote:Reclamatie, dar cu dovada. Daca vrei sa primeasca ban trebuie sa ai dovada. In caz contrar vei primi tu "exmatriculate" si iti vei lua adio de la scoala.

ON: Reclamatie.
Adica ii faci reclamatie si ii da remove nu ? :))
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 1356
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

17 Dec 2014, 00:11

Eu sincer din pool am votat sa il reclami dar in realitate mi-as lua un prieten/2 si l-as urmari o perioada sa ii observ obiceiurile si l-as cafti cand dau de intuneric si mi se iveste o sansa calumea dar CAFTEALA nu gluma sa il calmezi si sa nu stie cine esti chiar de va banui poate dar poate ceva daca ii dai bine nu va avea tupeu sa continue garantez,eu am luat amenda din cauza la un profesorsi i-am dato deja de 2 ori de cand am terminat scoala si continuii pentru ca iii f*te pe elevi.
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
gabiiftw
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 16 Dec 2014, 18:24
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

17 Dec 2014, 13:16

CryWolf wrote:Eu sincer din pool am votat sa il reclami dar in realitate mi-as lua un prieten/2 si l-as urmari o perioada sa ii observ obiceiurile si l-as cafti cand dau de intuneric si mi se iveste o sansa calumea dar CAFTEALA nu gluma sa il calmezi si sa nu stie cine esti chiar de va banui poate dar poate ceva daca ii dai bine nu va avea tupeu sa continue garantez,eu am luat amenda din cauza la un profesorsi i-am dato deja de 2 ori de cand am terminat scoala si continuii pentru ca iii f*te pe elevi.
Ce rau esti.
jacobs
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 559
Joined: 04 Apr 2009, 17:59
Detinator Steam: Da
CS Status: do it nigga
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 luni)
Organizator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Arbitru Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Coordonator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Sponsor Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Restrictie PM
Location: king of everything
Has thanked: 3 times
Been thanked: 129 times

17 Dec 2014, 15:16

CryWolf wrote:Eu sincer din pool am votat sa il reclami dar in realitate mi-as lua un prieten/2 si l-as urmari o perioada sa ii observ obiceiurile si l-as cafti cand dau de intuneric si mi se iveste o sansa calumea dar CAFTEALA nu gluma sa il calmezi si sa nu stie cine esti chiar de va banui poate dar poate ceva daca ii dai bine nu va avea tupeu sa continue garantez,eu am luat amenda din cauza la un profesorsi i-am dato deja de 2 ori de cand am terminat scoala si continuii pentru ca iii f*te pe elevi.
ahahaha =)

tu ii dai avertisment si apoi ban , sau in cel mai rau caz , il inveti cum sa faca un sv de cs
User avatar
GamingWorld
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 08 Mar 2012, 00:18
Detinator Steam: Da
CS Status: PHP GOD
Detinator server CS: Da
SteamID: legend_xpc
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (8 luni)
Location: Bucuresti
Has thanked: 24 times
Been thanked: 35 times

17 Dec 2014, 18:17

IsTI37 wrote:Daca ai probleme cu un director fa bine si muta-te altundeva, daca intri in conflict cu el si esti doar tu n-ai absolut nici o sansa niciunde doar daca nu te molesteaza sub birou cand te cheama la el. Trimite-ti parintii sa il intrebe care e problema lui daca te deranjeaza in rest nu e treaba ta, respectiv nu fuma, nu chiuli la scoala si chestii de genul.
Corect, daca te mai ameninta si sub alte forme incearca sa prinzi aceste lucruri , sa inregistrezi, dupa care poti face o plangere la politie.
Fara acest lucru si doar cu vorbe vreau sa zic ca nu vei ajunge nicaieri ..

Bafta !
Pentru a-l contacta pe userul GamingWorld poti trimite un PM accesand direct profilul meu .
De altfel puteti sa ma gasiti si pe ImageBlog & si ImageYoutube !!
User avatar
BranzaRuginita
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 04 Oct 2014, 21:24
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

17 Dec 2014, 19:51

CryWolf wrote:Eu sincer din pool am votat sa il reclami dar in realitate mi-as lua un prieten/2 si l-as urmari o perioada sa ii observ obiceiurile si l-as cafti cand dau de intuneric si mi se iveste o sansa calumea dar CAFTEALA nu gluma sa il calmezi si sa nu stie cine esti chiar de va banui poate dar poate ceva daca ii dai bine nu va avea tupeu sa continue garantez,eu am luat amenda din cauza la un profesorsi i-am dato deja de 2 ori de cand am terminat scoala si continuii pentru ca iii f*te pe elevi.
Si dupa te-ai trezit din somn.


Mari batausi sunteti voi, va bateti profesorii, stau si ma gandesc cat de **** poti fi ca macar sa incerci asta?.. Adica, pe bune, imaginati-va un cacatel ca voi de 17-18 ani cum va duceti sa va luati la bataie cu un om de 30 de ani, ba mai mult, il bateti si atat de frica ii se face de voi incat nici nu va mai comenta la voi, faptul ca voi chiar va ganditi la asta e mai mult de plans, decat de ras.

@Daca se ia cu adevarat de tine fara motiv ii faci o reclamatie, cu toate ca nu cred ca s-ar lua de tine fara nici un motiv.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information