Frauda electorala

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply

Credeti ca e frauda electorala

DA
39
64%
NU
22
36%
 
Total votes: 61
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

07 Dec 2009, 19:45

Nu putem noi stii ce se intampla acolo... de ce s-a dus Geoana la Vantu, de ce a vorbit Videanu cu Geoana si multe alte chestii... frauda oricum a fost, dar sunt alte chestii la mijloc...
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
RoyalServer 2
BoGdaNNN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 55
Joined: 05 Nov 2009, 22:17
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: Nu !
Has thanked: 4 times

07 Dec 2009, 19:56

uLTR[A]* wrote:
AlleXyS wrote:PglZone , din cate am citit din mesjele tale , vad ca esti spart sin *** sin gura !!!
E chiar foarte spart. vii sa ii dam o muită lu' măsa ?
vaii un post nu este despre subiect ! :)) vai mama lui de forum cum a ajuns ! L@UR zici ca e geaona moara familia mea :)) tine forumu asta pentru a produce si el un $ ca in rest nu sa mai facut nimic fata de acum 2-3 ani cand zi de zi mai aparea ceva nou >:D<

On : Hmmm.. habar n-am care e mai bun ca ei la presedentie dar un lucru e sigur , nu e nimeni pentru TARA , mai intai contul plin la el si dupa mai facem cateceva paici... dar in rest tot sa furam :) Valabil la amn2
Christmas Emoticons for Yahoo Messenger
Descarcare: CLICK

Copyright @ BoGdaNNN
WizzEy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 07 Dec 2009, 19:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

07 Dec 2009, 20:03

Ori Geoana sau Baseascu e cam tot aia, asa ca stati calmi.
User avatar
roby_the_dude
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4135
Joined: 13 Jun 2009, 18:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Ce gay sunteți bă!
Detinator server CS: MIXERS.eXtreamCS.com
SteamID: delta_senzor
Reputatie: Fost eXtream mod
Fost eXtreamCS Addons Master
Nume anterior: Robert
Fost deținător CS.eXtreamCS.com
Location: Madrid, España.
Has thanked: 33 times
Been thanked: 814 times
Contact:

07 Dec 2009, 20:05

JOS BASESCU!! X( HUAAA!!
Câteva topicuri utile, făcute de mine pentru eXtream: Vrei un sv_downloadurl pentru serverul tău? Am făcut două site-uri, special pentru membrii eXtreamCS. Le puteți accesa aici: http://www.extreamcs.com/forum/diverse/ ... 93589.html
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

nu e pitzi
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 8
Joined: 07 Dec 2009, 01:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: <3 cosmina

07 Dec 2009, 20:27

Image
Hai ,baneaza si contul asta ...
Ax1oN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 42
Joined: 03 Oct 2007, 18:28
Detinator Steam: Nu
Been thanked: 2 times

07 Dec 2009, 20:38

Sunteti , unii , chiar prea retardati .
Isti , ma asteptam la mai mult de la tine , da vad ca tot un pupincurist ai ramas .
Cum sa zici ca PSD sunt comunisti ? Ganditi cu capul sau cu piciorul ca nu imi dau seama . Isti e din Cluj si n-am la ce sa ma astept la mai mult de la papusile lui Boc .
DACA NU STITI , TACETI DRACULUI , DACA NU STITI DESPRE CE E VORBA ! BASESCU A FURAT PE FATA , A DAT ORDIN LUI VIDEANU SI LUI BLAGA SA FRAUDEZE , SUNTETI PREA PROSTI SA ACCEPTATI REALITATEA ? ERA COTAT LA PESTE 1 procent Geoana sipeste 1 nopate conduce basescu ?
CUM SA FIE DRACULUI ILIESCU SI CEILALTI COMUNISTI ? CAND TATAL LUI ILIESCU A FOST CONDAMNAT LA MOARTE DE CATRE COMUNISTI PENTRU CA A LUPTAT IMPOTRIVA REGIMULUI DE ****** IN CUR CE ERAU ATUNCI SI ION ILIESCU A FOST PRIMUL PRESEDINTE DUPA 89 , intr-un regim DEMOCRATIC pentru RATTI CA ISTI CARE NU INTELEG CE INSEAMNA !
ORICUM , ROMANIA ARE IN COMPONENTA EI peste 50% de imbecili , drogati , curve , prostituate , papusari si pioneze , gen ISTI

Edit IsTI37 :[/b] In legatura cu Boc ai dreptate, in Cluj Boc a asfaltat toate straziile principale de cel putin 4 ori in timpul in care era primar si le-a asfaltat pe toate care nu erau asfaltate.
Pe scurt dupa Funaru (PSD) in Cluj era dezastru, dupa Boc zici ca Clujul seamana cu un oras european.
In Bucuresti majoritatea primariilor sunt de la PSD si se vede deoarece Bucurestiul e cel mai urat, murdar oras din Romania.
In plus aberezi deoarece n-am zis ca PSD-istii sunt comunisti, ci am zis doar ca in el sunt demagogi cu o gandire ingusta asemanatoare cu a ta.
Last edited by IsTI37 on 07 Dec 2009, 21:45, edited 3 times in total.
Reason: Aratami o carte care sa dovedeasca un fapt din ce ai zis si ai dreptate. Nu trebuie sa tolerez limbajul tau aberant, ban.
Past teams :

PGL Sez 26 - inFUZE(locul 2- baraje)
ACL Sez 6 - highclass


Image
User avatar
Katatonia
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 257
Joined: 19 Sep 2008, 14:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mor caii cand vor cainii!!
Has thanked: 48 times
Been thanked: 5 times

07 Dec 2009, 20:41

Sunteti , unii , chiar prea retardati .
Isti , ma asteptam la mai mult de la tine , da vad ca tot un pupincurist ai ramas .
Cum sa zici ca PSD sunt comunisti ? Ganditi cu capul sau cu piciorul ca nu imi dau seama . Isti e din Cluj si n-am la ce sa ma astept la mai mult de la papusile lui Boc .
DACA NU STITI , TACETI DRACULUI , DACA NU STITI DESPRE CE E VORBA ! BASESCU A FURAT PE FATA , A DAT ORDIN LUI VIDEANU SI LUI BLAGA SA FRAUDEZE , SUNTETI PREA PROSTI SA ACCEPTATI REALITATEA ? ERA COTAT LA PESTE 1 procent Geoana sipeste 1 nopate conduce basescu ?
CUM SA FIE DRACULUI ILIESCU SI CEILALTI COMUNISTI ? CAND TATAL LUI ILIESCU A FOST CONDAMNAT LA MOARTE DE CATRE COMUNISTI PENTRU CA A LUPTAT IMPOTRIVA REGIMULUI DE ****** IN *** CE ERAU ATUNCI SI ION ILIESCU A FOST PRIMUL PRESEDINTE DUPA 89 , intr-un regim DEMOCRATIC pentru RATTI CA ISTI CARE NU INTELEG CE INSEAMNA !
ORICUM , ROMANIA ARE IN COMPONENTA EI peste 50% de imbecili , drogati , curve , prostituate , papusari si pioneze , gen ISTI
Cat de naiv sau cat de copil trebuie sa fii sa te intorci cu 20 si ceva de ani in urma unde Iliescu si minerii faceau crime in Capitala?
Sau cat de transparent sa traiesti ca sa nu iti dai seama de niste diferente de mentalitate si de coruptie in guvernul tarii cu PSD in frunte?
Batii campii mai rau decat bate mama covoare....
Image
Ax1oN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 42
Joined: 03 Oct 2007, 18:28
Detinator Steam: Nu
Been thanked: 2 times

07 Dec 2009, 20:48

Maicata bate covoare?
bai baiatule , tu insinuezi ca ai trecut pragul varstei de 12 ani ? Eu nu cred,serios,esti cam batut in cap si cam pupincurist dupa tot ce auzi pe la televizor , habar n-ai ce inseamna fascist .
Daca e sa o luam asa , cautati Traian Basescu pe wikipedia sa vedeit ca a fost ministru si a ocupat functii in PCR si a fost numit de catre acestia in anumite functii in stat , asa ca luati-o mai usor cu vorbele ca sunteit cam paraleli cu discutia
katatonia , misca in balta unde te-ai nascut !
Past teams :

PGL Sez 26 - inFUZE(locul 2- baraje)
ACL Sez 6 - highclass


Image
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

07 Dec 2009, 20:49

cel mai "smart" post e a lu game !
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
mNT.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 770
Joined: 05 Aug 2008, 03:00
Detinator Steam: Da
CS Status: CHEATER
Detinator server CS: NU
SteamID: nuls.tiu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Location: IASI
Has thanked: 18 times
Been thanked: 47 times

07 Dec 2009, 20:51

Si sa il suportam pe base inca 5 ani doar pentru ce sa intamplat acum 20 de ani :| hai sa fim seriosi ...
Image
Loading...
Image
User avatar
ChuckY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1143
Joined: 03 Mar 2008, 16:14
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 110 times
Been thanked: 119 times

07 Dec 2009, 21:39

Pute-ti sa-i da-ti TC, zic eu... alegerile s-au terminat cu toate, a castigat Basescu... como-pokemonilor mai suportati marinaru inca 5 ani cu botu-nchis !

@Ax1oN: Da-ti ceasu in urma cu 20 de ani(in cazu tau) si mai inghite-l si tu pe Base(ca si restu) de acuma-n colo bine?!
Ceausescu a murit frate, deci a murit ! :))

Asta e a iesit Base gata s-a terminat ce pana mea va mai agitati atata. 8-|
Slipknot - Before I Forget (LIVE!)
Image
My PC | Afiseaza codul
Procesor: AMD Phenom II x4 965 Black Edition - 4.0Ghz OC, 
Cooler CPU: Scythe NINJA PLUS Rev.B
Placa de baza: Gigabyte MA770-UD3
Sursa: Sirtec HIGH Power - 400W
RAM: 4GB DDR2 - DELL
HDD: Western Digital, Caviar Blue - 500GB
Placa video: ATI Radeon HD5850 - 1GB/256bit (upgrade!)
User avatar
IonuTz
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 565
Joined: 11 Jan 2009, 00:57
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: CaMp
Has thanked: 114 times
Been thanked: 27 times

07 Dec 2009, 22:03

PglZone wrote:
Geoana aka Iliescu=Comunism
tu esti cam prost,date-n mm,ti-a dat basescu bani sa il lingi in ~%&

Bai tanase ce esti uitate mai bine in postul meu sa vezi cine as vrea ca presedinte,si pe mine nu ma injuri,sa mei tu in mm,copil de 13 ani.
Head Shot Deagle->Head Shot Aka47->Head Shot->Head Shot->BaN :D
My name in Cs-->>CaMp-->>Sturmgezhutz-->>keke

Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information