Haine De Firma

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Ce Preferi

Adidas
39
37%
Nike
42
40%
Lotto
5
5%
Puma
6
6%
Rebook
7
7%
Armani
5
5%
D&G
1
1%
 
Total votes: 105
[DcK]*uNyKaTu [c.L]
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 157
Joined: 23 Jul 2008, 19:27
Detinator Steam: Da
Reputatie: Cont restrictionat (nice4life)

05 Jan 2009, 22:13

au apaur adidasi noi la nike uitativa pe net si`s misto
RoyalServer 2
User avatar
xGc-Sony
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 274
Joined: 28 Aug 2008, 19:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 2 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times

05 Jan 2009, 22:54

DC?Vans?Etnies?Volcom?Ecko?Roca Wear?Sean John?
Damn...numai firme pentru cocalari 8-| no offence dar asa este...
"Ba uite Ghita am luat si eu pantofi naik auriu cu semnu`(swooshul) argintiu, aurul e de 24 k iar talpa e din cauciuc natural`!Acuma sunt mai smecher ca tine mey-mey!"
Totusi face Adidas cateve hoody-uri faine...si Nike!Mai ales Nike 6.0
La Adidas prefer Adidas Pro BMX si Adidas Original("ala vechi`")
Daca n-ar fi reclama ala cu Adidas in televizor nu cred ca multi dintre voi ati stie de unde vine numele ADIDAS...
8-|
Mi-ar fi scarba sa ies pe strada intr-un tricou pe care scrie cu litere uriase GUCCI...mai ales daca e Made in China si in loc de GUCCI scrie GICCU sau alte tampenii...Am vazut tricou adidas pe care scria dallas...dar asta e cam offtopic xD
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

05 Jan 2009, 23:01

ON : Nike


OFF : sincer din cati ati scris 80 % va imbracati din targuri si din "orice la 3.8 lei " si second hand la kilogram si scrieti aici nike adidas care voi nati vazut in viata voastra , salutis .
Image
User avatar
ReNd.z0r
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 15
Joined: 28 Feb 2008, 22:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

05 Jan 2009, 23:06

Gyuky wrote:ON : Nike


OFF : sincer din cati ati scris 80 % va imbracati din targuri si din "orice la 3.8 lei " si second hand la kilogram si scrieti aici nike adidas care voi nati vazut in viata voastra , salutis .
Bine zis .

Sincer sa zic eu nu port haine din astea de firma , rar adidasi .. nu isi merita banii .. si voi ..cu armani .. la 100 lei .. :| voi ati vazut o bluza originala Armani cat costa ? 500 RON nu 100 .. asa ca luati si voi teapa si nu is merita banii .. nu rezista .. dar te ustura buzunarul .. imi place mai mult sa ma imbrac simplu fara semne si steme peste tot , parca sunt cocalar .. singura firma care imi place este Puma , au incaltaminte frumoasa .. sper ca nu sa simtit nimeni jignit . Salut .
Image

Image
User avatar
Laurentiu94
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1294
Joined: 10 May 2008, 10:13
Detinator Steam: Da
CS Status: high
Detinator server CS: nu
SteamID: ak47moartea
Reputatie: Ban 4 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni !
Has thanked: 26 times
Been thanked: 40 times

05 Jan 2009, 23:17

Gyuky wrote:ON : Nike


OFF : sincer din cati ati scris 80 % va imbracati din targuri si din "orice la 3.8 lei " si second hand la kilogram si scrieti aici nike adidas care voi nati vazut in viata voastra , salutis .
Da ai dreptate ... dar exista si acel 20 % care nu posteaza aiurea :) De exemplu acum port sosete puma originale luate din mall promenda :| ghiozdanul cu care merg la scoala e original adidas , ghetele mele de fotbal originale puma , aparatori originale nike ( tiempo team ) ... si multe altele ... deci nu am postat doar de dragul de a posta ci am postat pentru ca-mi plac firmele astea :)
Image
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

06 Jan 2009, 15:43

Nike si Puma (cele mai ieftine si cele mai bune)
User avatar
Cristi
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1119
Joined: 04 Dec 2008, 13:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Idle.
SteamID: cristi_z
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Tal[3]nT
1.2/3
Location: Romania, Campulung Muscel
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times

06 Jan 2009, 15:48

Nike si Adidas
ImageImageImage
Image Jamie Woon - Shoulda

Euroseriale
compaq
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2598
Joined: 01 Dec 2008, 15:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost contribuitor
Fost manager
Fost Scripter eXtreamCS
Has thanked: 15 times
Been thanked: 152 times

06 Jan 2009, 16:07

Tal[3]nT wrote:Nike si Adidas
Sa va zic cum s-a format 'Puma' :) .
Era un om pe nume Addolf Adi Dassler . La 11 ani a inceput sa faca pantofi in bucataria mamei sale . Fratele lui l-a ajutat si el . I-a mers bine si si-a facut o firma pe nume 'Adidas' . Cand a vazut fratele lui Adi ca nu mai are nevoie de ajutorul sau, si-a infiintat propria firma numita 'Puma' .
p.s am citit undeva :) .
Last edited by IsTI37 on 06 Jan 2009, 16:37, edited 5 times in total.
Reason: Puma a fost infiintat de Rudolf Dassler, fratele mai mare al lui Adi Dassler. Prima data a fost Ruda apoi Puma si a fost partener cu Adidas (Dassler Brothers) dar s-au rivalizat dupa al doilea razboi mondial. (pentru ca erau companii private)
User avatar
xGc-Sony
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 274
Joined: 28 Aug 2008, 19:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 2 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times

06 Jan 2009, 18:21

Laurentiu94 wrote:
Gyuky wrote:ON : Nike


OFF : sincer din cati ati scris 80 % va imbracati din targuri si din "orice la 3.8 lei " si second hand la kilogram si scrieti aici nike adidas care voi nati vazut in viata voastra , salutis .
Da ai dreptate ... dar exista si acel 20 % care nu posteaza aiurea :) De exemplu acum port sosete puma originale luate din mall promenda :| ghiozdanul cu care merg la scoala e original adidas , ghetele mele de fotbal originale puma , aparatori originale nike ( tiempo team ) ... si multe altele ... deci nu am postat doar de dragul de a posta ci am postat pentru ca-mi plac firmele astea :)
Frate...se vede ca ai 14 ani..
Daca asa faci si in realitate atunci : "You brotha` have a serious problem..."

Toti dintre voi luati hainele de firma(va dati seama ce naspa se aude...) ca sa va dati mare, cu "naicu" sau "adidasu`" vostru...
Am citit niste anunturi, "VAND ADIDASI NIKE":))Acum e nike sau adidas?wtf?
Mai de mult se cumparau hainele astia datorita calitatii...acum e din acelasi material ca cele de pe piata cu 10 RON...platiti milioane pentru a fi mai "smecher", defapt platiti doar pentru acel logo...bineinteles exista si cateva exceptii, dar de cele mai multe ori asa e.
@ Laurentiu. Pentru ce ai sosete puma originale?Hai ca stiu...asa porti sosetele ca sa se vada nu?Boxeru nu e cumva Armani?Sa nu te transformi in Batman... :-ss
Sosetele alea se strica la fel de repede ca una mai normala...bineinteles nu de la o tiganca dar una Tuareg...xDImage
User avatar
bobocu91
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 802
Joined: 01 Jul 2008, 01:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Opriti planeta, vreau sa cobor…
Reputatie: Fost moderator
0.9 / 3
Location: Bailesti
Has thanked: 24 times
Been thanked: 8 times
Contact:

06 Jan 2009, 18:31

1 Puma
2 Nike
3 Adidas

:-$
Image

Image
User avatar
*Dr@Cu$oRuL*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 235
Joined: 13 Jul 2008, 17:25
Detinator Steam: Nu
CS Status: www.tinere.org
Detinator server CS: Nu
Location: Slatina
Has thanked: 1 time
Contact:

06 Jan 2009, 19:45

xGc-Sony wrote:
Laurentiu94 wrote:
Gyuky wrote:ON : Nike


OFF : sincer din cati ati scris 80 % va imbracati din targuri si din "orice la 3.8 lei " si second hand la kilogram si scrieti aici nike adidas care voi nati vazut in viata voastra , salutis .
Da ai dreptate ... dar exista si acel 20 % care nu posteaza aiurea :) De exemplu acum port sosete puma originale luate din mall promenda :| ghiozdanul cu care merg la scoala e original adidas , ghetele mele de fotbal originale puma , aparatori originale nike ( tiempo team ) ... si multe altele ... deci nu am postat doar de dragul de a posta ci am postat pentru ca-mi plac firmele astea :)
Frate...se vede ca ai 14 ani..
Daca asa faci si in realitate atunci : "You brotha` have a serious problem..."

Toti dintre voi luati hainele de firma(va dati seama ce naspa se aude...) ca sa va dati mare, cu "naicu" sau "adidasu`" vostru...
Am citit niste anunturi, "VAND ADIDASI NIKE":))Acum e nike sau adidas?wtf?
Mai de mult se cumparau hainele astia datorita calitatii...acum e din acelasi material ca cele de pe piata cu 10 RON...platiti milioane pentru a fi mai "smecher", defapt platiti doar pentru acel logo...bineinteles exista si cateva exceptii, dar de cele mai multe ori asa e.
@ Laurentiu. Pentru ce ai sosete puma originale?Hai ca stiu...asa porti sosetele ca sa se vada nu?Boxeru nu e cumva Armani?Sa nu te transformi in Batman... :-ss
Sosetele alea se strica la fel de repede ca una mai normala...bineinteles nu de la o tiganca dar una Tuareg...xDImage

;)) Mi`ai placut aici chiar ai dreptate. Ca n umergi pe strada si arati la lume iaute ce sosete am ... Dar totusi mai exista si niste haine de la diferite frime care arata mai frumos si mai deosebit.
www.tinere.org - Forum pentru adolescenti
User avatar
xGc-Sony
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 274
Joined: 28 Aug 2008, 19:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 2 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times

07 Jan 2009, 22:35

*Dr@Cu$oRuL* wrote: ;)) Mi`ai placut aici chiar ai dreptate. Ca n umergi pe strada si arati la lume iaute ce sosete am ... Dar totusi mai exista si niste haine de la diferite frime care arata mai frumos si mai deosebit.
Da stiu ca exista dar nu prea se cumpara pentru faptul acesta..."Mami Ionut a cumparat adiadashi naik!Vleao si ieu :((((!"De obicei asa se intampla...la 12 ani...dupa asta numa` naik cumparati si daca e dintr-un material %$#@!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information