[Creatii] FizZ

Tot ce tine de grafica, realizat de utilizatori pentru forum.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
FizZle
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1622
Joined: 17 Jan 2015, 19:33
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: da
SteamID: berserknorse
Fond eXtream: 0
Location: Iasi
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times
Contact:

02 Jan 2017, 19:11

Sifonier wrote:
FizZle wrote:
Sifonier wrote:Iti las un tutorial poate mai avansezi un pic, ai ceva skill dar cam low.

Image
te bate si bbcode si inca incerci sa mai faci misto
Trebuie sa fi avut pana acum o viata foarte trista
Nu am de ce sa rad de tine, eu incerc sa te ajut din moment ce isi bate photoshop `magaru` de tine si produci acele lucrari demne de un mic maestru in paint.=)))

Am facut si un chart sa vezi diferenta intre noi ;)

https://live.amcharts.com/YzZiZ/
si prin replicile astea de unde rezulta mesajul tau SOS copil cu probleme grave ar fi trebuit sa fie o critica constructiva ?
Poate nu stii dar eu ma ocup DOAR de chestii marunte avatare , semnaturi .. atat .
E posibil ca viata ta patetica sa depinda de replicile tale "bune" adresate mie
RoyalServer
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13719
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 329 times
Been thanked: 647 times
Contact:

02 Jan 2017, 19:16

Daca atata poti de ce suferi cand iti critic lucrarile tale marunte de doi bani?
Poate nu stii dar eu ma ocup DOAR de chestii marunte avatare , semnaturi .. atat .
Vezi ca eu nu te-am jignit, probabil doar inteligenta ta care sufera acuma si nu stie cum sa se mai exprime decat prin jigniri.Copil zici? Probabil ti-as fi tata si te-as trimite la orfelinat, ce zici vrei sa verificam daca este asa.
si prin replicile astea de unde rezulta mesajul tau SOS copil cu probleme grave ar fi trebuit sa fie o critica constructiva ?
Image
User avatar
FizZle
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1622
Joined: 17 Jan 2015, 19:33
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: da
SteamID: berserknorse
Fond eXtream: 0
Location: Iasi
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times
Contact:

02 Jan 2017, 19:20

Sifonier wrote:Daca atata poti de ce suferi cand iti critic lucrarile tale marunte de doi bani?
Poate nu stii dar eu ma ocup DOAR de chestii marunte avatare , semnaturi .. atat .
Vezi ca eu nu te-am jignit, probabil doar inteligenta ta care sufera acuma si nu stie cum sa se mai exprime decat prin jigniri.Copil zici? Probabil ti-as fi tata si te-as trimite la orfelinat, ce zici vrei sa verificam daca este asa.
si prin replicile astea de unde rezulta mesajul tau SOS copil cu probleme grave ar fi trebuit sa fie o critica constructiva ?
:))) cum spuneam .. patetic , fluiera in alta parte daca vezi ca nu-ti inghit replicile tale.
Ai putea sa-mi fi tata totusi inca mai suferi dupa forumul asta , dovada in cele n conturi care le mai ai pe aici .
Post Reply

Return to “WebDesign”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 5 guests