S-a umplut paharul ...

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8049
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

28 Dec 2009, 14:43

Nu se mai poate, unde va credeti de injurati peste tot ... m-am saturat sa citesc 2-3 topicuri si sa gasesc injuraturi, m-am saturat sa intru pe cs1 si sa vad injuraturi, chiar nu va puteti abtine ? cine cu ce va suparat ? admine gratis a-ti avut si aveti, ce tot suferiti atat in fata monitorului, daca injurati pe forum credeti ca realizati ceva in viata ? ca pana la urma asta este scopul omului, sa ajunga cineva mare, unu poate, altu nu. De ce ziceti ca laur e ***** si alte chestii ? el are o viziune foarte buna asupra lucrurilor, din punct de vedere matur. voi nu stiti cate nopti nu a dormit el sa realizeze ceva ca toti noobi sa stie sa-si faca server, nici nu stiti cati bani a platit de la el pentru server in trecut, acum numai vrea pentru ca nu meritati. Deci va rog numai injurati si faceti panarama pe forum, eu va zic pe cale amiabila ... m-am abtinut de la N warnuri si banuri dar voi tot nu ati incetat. Si numai suferiti pe aici ca rupeti tot in doua, dar defapt aveti 12 ani si iesiti o ora din casa pe saptamana ... asta da dovada de prostul comportament ce vi lau dat parinti vostrii. cam atat, sper sa numai fie probleme ...
Image
RoyalServer
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2144
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

28 Dec 2009, 14:47

Ai dreptate. N-ai ce sa le faci suferinzilor gen adri ala, likes sau care 'reacu mai sunt. Sunt niste daramati care sunt macho in fata monitorului, intre 4 pereti. Oamenii sufera ca isi permit, dar sunt niste mucosi in realitate... asta e netul, asta-i Romania !
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
PopaGABRiEL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1618
Joined: 06 Aug 2008, 22:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
Location: Mioveni
Has thanked: 63 times
Been thanked: 65 times

28 Dec 2009, 14:49

BraNNNN-Dy wrote:Ai dreptate. N-ai ce sa le faci suferinzilor gen adri ala, likes sau care 'reacu mai sunt. Sunt niste daramati care sunt macho in fata monitorului, intre 4 pereti. Oamenii sufera ca isi permit, dar sunt niste mucosi in realitate... asta e netul, asta-i Romania !
ADRII a fost moderator pe eXtreamCS - ady1501 .
Gyuky acest topic nu cred că o să aibe mare efect . Atât am avut de zis .
BoggY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2308
Joined: 06 May 2007, 03:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Been thanked: 58 times

28 Dec 2009, 14:50

Ai dreptate la partea cu userii ca sufera , dar la partea cu La@ur , e vina lui . Nu a stiut sa se faca respectat !
User avatar
CZBBRO[
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 316
Joined: 19 Jun 2009, 02:06
Detinator Steam: Da
CS Status: pwh'
Detinator server CS: Nu
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

28 Dec 2009, 14:50

Ai scris bine gyuky, si eu ma regasesc printre cei care au injurat...recunosc, pe viitor o sa incerc sa nu mai dau atentie.
User avatar
Bananee.
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1910
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

28 Dec 2009, 14:51

Gyuky chiar are dreptat , dar din pacate nu cred ca se va schimba ceva. Toti sunt mari smecheri , destepti , iar daca cineva greseste imediat vin cu replica . This is the life.
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
!UL!@N
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3707
Joined: 29 Aug 2008, 21:51
Detinator Steam: Da
CS Status: In Activ
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS
Has thanked: 29 times
Been thanked: 283 times

28 Dec 2009, 14:53

GYUKY wrote:Nu se mai poate, unde va credeti de injurati peste tot ... m-am saturat sa citesc 2-3 topicuri si sa gasesc injuraturi, m-am saturat sa intru pe cs1 si sa vad injuraturi, chiar nu va puteti abtine ? cine cu ce va suparat ? admine gratis a-ti avut si aveti, ce tot suferiti atat in fata monitorului, daca injurati pe forum credeti ca realizati ceva in viata ? ca pana la urma asta este scopul omului, sa ajunga cineva mare, unu poate, altu nu. De ce ziceti ca laur e ***** si alte chestii ? el are o viziune foarte buna asupra lucrurilor, din punct de vedere matur. voi nu stiti cate nopti nu a dormit el sa realizeze ceva ca toti noobi sa stie sa-si faca server, nici nu stiti cati bani a platit de la el pentru server in trecut, acum numai vrea pentru ca nu meritati. Deci va rog numai injurati si faceti panarama pe forum, eu va zic pe cale amiabila ... m-am abtinut de la N warnuri si banuri dar voi tot nu ati incetat. Si numai suferiti pe aici ca rupeti tot in doua, dar defapt aveti 12 ani si iesiti o ora din casa pe saptamana ... asta da dovada de prostul comportament ce vi lau dat parinti vostrii. cam atat, sper sa numai fie probleme ...
e degeaba ma , daca nu se face nimic...crezi ca o sa se opreasca? mai bine nu te abtine...de la banuri/warnuri si o sa se calmeze...dar asa...ii lasi in pace , treci cu vederea.. :| nu merge treaba

pe cs1...au inceput sa ma injure adminii ca am pus poze pe forum /:)
( ´ ▽ ` )ノ


ImageImage
stAr1kk
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 21
Joined: 11 Dec 2009, 06:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Been thanked: 1 time

28 Dec 2009, 14:53

cum sa nu ii injuri cand vezi cata prostie zace in ei. la fel cum a spus cz poate pe viitor nu le voi mai zice despre mama si familie pe forum.
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8049
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

28 Dec 2009, 14:54

GABYR10 wrote: Gyuky acest topic nu cred că o să aibe mare efect . Atât am avut de zis .
Atunci am sa umplu logourile de banuri ...
Ai dreptate la partea cu userii ca sufera , dar la partea cu La@ur , e vina lui . Nu a stiut sa se faca respectat !
BoggY , el nu da atentie la toti, ca acum era in spital la cati nervi isi facea, de ce zici tu ca nu a stiut sa se faca respectat ? pai iti zic eu, pentru ca el nu joaca toata ziua cs ca noi, majoritatea userilor, el nu este deoseama cu noi, majoritatea avem sub 18 ani, el are 21 ... si nu cred ca ii permite sa il injure X de 16 ani ...

pai da star dar ceilalti useri cum nu injura, doar si ei citesc prostia lor ..., cere-i pe pm id de mess si injurai cat te tine tastatura ...
Image
User avatar
FouNd
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1310
Joined: 22 Aug 2008, 16:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Ferea!!!!!!!!!
SteamID: xxlbastard
Reputatie: Fost moderator
Fost detinator HNS.eXtreamCS.com
Has thanked: 14 times
Been thanked: 51 times
Contact:

28 Dec 2009, 14:57

eu zic sa fie un moderator care sa reclame toate injuraturile de pe forum. Ca stiu ca am fost si eu moderator si era acolo o sectiune propunere warn/ban si un moderator sa fie special pentru asta sa ii reclame pe toti! Se injura multe pe forum!
Last edited by TAVY on 28 Dec 2009, 15:02, edited 1 time in total.
Reason: aveti butonul report this post !
Image Multumeste-mi cand te ajut daca vrei sa-ti multumesc cand ma vei ajuta Image
Un blog din care ai ce sa inveti,INFORMEAZA-TE http://roinfo.wordpress.com/
Pe usa scria clar "femei" si cand am intrat,culmea numai WC-uri.
SkypeYM
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 252
Joined: 03 Oct 2009, 08:43
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times

28 Dec 2009, 14:58

FouNd wrote:eu zic sa fie un moderator care sa reclame toate injuraturile de pe forum. Ca stiu ca am fost si eu moderator si era acolo o sectiune propunere warn/ban si un moderator sa fie special pentru asta sa ii reclame pe toti! Se injura multe pe forum!
24/24 daca sta pe forum si tot nu aduna toate injuriile.
PopaGABRiEL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1618
Joined: 06 Aug 2008, 22:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
Location: Mioveni
Has thanked: 63 times
Been thanked: 65 times

28 Dec 2009, 14:59

FouNd wrote:eu zic sa fie un moderator care sa reclame toate injuraturile de pe forum. Ca stiu ca am fost si eu moderator si era acolo o sectiune propunere warn/ban si un moderator sa fie special pentru asta sa ii reclame pe toti! Se injura multe pe forum!
De ce un moderator, când tot stafful poate face asta?Poate stafful nu e bun sau nu e capabil să vadă toate lucrurile astea...am 12 ani, dar credemă că alţii suferă mult la vârsta asta şi nu numai...
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Google [Bot] and 133 guests