Prajitorul de Paine Xbox =))

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Stray
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 11
Joined: 03 Jan 2024, 23:38
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

07 Jan 2024, 07:31

Image
am trait sa o aud si pe asta :)) din plictiseala am gasit asta

Cei de la Playstation cand o sa faca un prajitor de paine care o sa aibe logo de playstation ? :boundlessly_laughing:
RoyalServer 2
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13719
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 329 times
Been thanked: 647 times
Contact:

07 Jan 2024, 09:38

Nu prea esti de pe planeta asta din ce observ, este doar designul mai omule iar daca cauti pe internet sunt multe chestii asa.Iesi din cutie cu mintea aia!
Image
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6292
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 186 times
Been thanked: 792 times
Contact:

07 Jan 2024, 11:38

Doar nu o sa cumpar prajitor de paine fiindca scrie xbox pe el....
Oricum sunt alte prajitoare de paine profesionale pe market.
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3476
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

07 Jan 2024, 14:09

Nu ma mir...vazusem zilele astea un mini frigider pentru gaming room ghici de ce firma. Xbox , duh.
NGL vroiam sa l cumpar , dar dupa ce am vazut recenziile , cam nu mai vreau sa l cumpar :)))
Image
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6292
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 186 times
Been thanked: 792 times
Contact:

07 Jan 2024, 14:21

Treaba asta e ca si cum un producator de masini a trecut deodata la fabricat haine ca sa isi mareasca vanzarile, cam asa ceva :))
User avatar
Stray
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 11
Joined: 03 Jan 2024, 23:38
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

07 Jan 2024, 19:21

MzQ* wrote:
07 Jan 2024, 14:09
Nu ma mir...vazusem zilele astea un mini frigider pentru gaming room ghici de ce firma. Xbox , duh.
NGL vroiam sa l cumpar , dar dupa ce am vazut recenziile , cam nu mai vreau sa l cumpar :)))
Stai sa vezi cand se termina saptamana asta cu CES 2023 la sediul de Tehnologie viitorului din las vegas care are loc pe 8 ianuarie pana pe 21 ianuarie cate chesti interesante o sa mai apara plus ca maine prezinta prima masina zburatoare cica :boundlessly_laughing:
iar faza cu mini frigiderul am auzit si parca era de la razer cam prin 2022 si nici acum nu a aparut pe piata iar de asta maine va aparea seria RTX 5000 la prezentarea CES va fi prezentat de asus :))

O sa fie o saptamana interesanta si adesaori cringe eu sunt entuziasmant de vidoclipuri lui George Buchnici cum arata in fie care an ce tehnologi sunt pe acolo eu astept cu nerabdare dar am presimntirea ca multe din ce ne reprezinta acolo nu o sa fie disponibile in
RO sau MD asa ca stam cu gura cascata la ele si uitam de ele si asta e poate o sa apara si la noi in 2-3 ani pe rafturi din ce ne prezinta acolo ori cum voi face un topic cu ce sa prezentat la ces daca e interesant voi face topic cu ele sau nu :boundlessly_laughing:

Laur eXtream wrote:
07 Jan 2024, 14:21
Treaba asta e ca si cum un producator de masini a trecut deodata la fabricat haine ca sa isi mareasca vanzarile, cam asa ceva :))
Asta e adevarul din pacat! :(
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3476
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

08 Jan 2024, 21:24

Stray wrote:
07 Jan 2024, 19:21
MzQ* wrote:
07 Jan 2024, 14:09
Nu ma mir...vazusem zilele astea un mini frigider pentru gaming room ghici de ce firma. Xbox , duh.
NGL vroiam sa l cumpar , dar dupa ce am vazut recenziile , cam nu mai vreau sa l cumpar :)))
Stai sa vezi cand se termina saptamana asta cu CES 2023 la sediul de Tehnologie viitorului din las vegas care are loc pe 8 ianuarie pana pe 21 ianuarie cate chesti interesante o sa mai apara plus ca maine prezinta prima masina zburatoare cica :boundlessly_laughing:
iar faza cu mini frigiderul am auzit si parca era de la razer cam prin 2022 si nici acum nu a aparut pe piata iar de asta maine va aparea seria RTX 5000 la prezentarea CES va fi prezentat de asus :))

O sa fie o saptamana interesanta si adesaori cringe eu sunt entuziasmant de vidoclipuri lui George Buchnici cum arata in fie care an ce tehnologi sunt pe acolo eu astept cu nerabdare dar am presimntirea ca multe din ce ne reprezinta acolo nu o sa fie disponibile in
RO sau MD asa ca stam cu gura cascata la ele si uitam de ele si asta e poate o sa apara si la noi in 2-3 ani pe rafturi din ce ne prezinta acolo ori cum voi face un topic cu ce sa prezentat la ces daca e interesant voi face topic cu ele sau nu :boundlessly_laughing:

Laur eXtream wrote:
07 Jan 2024, 14:21
Treaba asta e ca si cum un producator de masini a trecut deodata la fabricat haine ca sa isi mareasca vanzarile, cam asa ceva :))
Asta e adevarul din pacat! :(
N am inteles sigur ce ai vrut sa spui ca maine va aparea rtx 5000, dar din cate stiu nvidia lanseaza la 2 ani placi. Din cate stiu vor lansa pe parcursul acestei luni placile 4070,80 si TI cu un SUPER dupa numele lor.
Image
User avatar
d e a l e r -
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2465
Joined: 13 Feb 2016, 16:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Connection lost
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fond eXtream: 0
Location: Mediaş, Sibiu, România
Discord: dealer1945
Has thanked: 33 times
Been thanked: 79 times
Contact:

08 Jan 2024, 21:56

pentru moldoveanu gheorghe tre` sa faca aia de la LGBT pride un prajitor special pentru el
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information