Vand - Panou Counter-Strike 1.6 [VERTICAL sau HORIZONTAL] - update 2024

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
fentezzzzz
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 528
Joined: 18 Nov 2022, 23:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Retired
Reputatie: Membru COMERCIAL
Fost Scripter eXtreamCS.com
Membru anului 2023
Fond eXtream: 0
Discord: fentezzz
Has thanked: 110 times
Been thanked: 97 times

27 Mar 2024, 17:52

Unu e syko pe internetu asta ✅
Retras definitiv din CS. Daca vrei sa cumperi panelul v2 - add discord: fentezzz , il dau foarte ieftin!
RoyalServer
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1901
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 243 times
Contact:

27 Mar 2024, 23:36

Syko wrote:
27 Mar 2024, 15:14
Update: Cei ce vor cumpara vor beneficia si de parole criptate in baza de date (Sha256).
ai trecut asta de zici ca ai descoperit america
vad ca mai ai un update trecut unde ai mentionat ca nu mai vine ,,panoul" criptat; criptat in ce sens si cu ce scop si de ce l-ai scos? ce algoritm ai folosit? cata matematica stii ca sa creezi propriul tau algoritm de criptare?
pls nu mai folositi chestii de pe net, mai ales ca nu stiti cum functioneaza lucrurile astea
User avatar
Syko
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 126
Joined: 14 Apr 2019, 21:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Good
SteamID: sykozawr
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Discord: sykozawr
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times
Contact:

27 Mar 2024, 23:48

blackgate wrote:
27 Mar 2024, 23:36
Syko wrote:
27 Mar 2024, 15:14
Update: Cei ce vor cumpara vor beneficia si de parole criptate in baza de date (Sha256).
ai trecut asta de zici ca ai descoperit america
vad ca mai ai un update trecut unde ai mentionat ca nu mai vine ,,panoul" criptat; criptat in ce sens si cu ce scop si de ce l-ai scos? ce algoritm ai folosit? cata matematica stii ca sa creezi propriul tau algoritm de criptare?
pls nu mai folositi chestii de pe net, mai ales ca nu stiti cum functioneaza lucrurile astea
Am sa ma cobor la nivelul tau (30 IQ) si am sa-ti raspund la acest comentariu.

Nu cred ca e problema ta ce am trecut eu in anuntul meu de vanzare, nu am descoperit America, nativul de criptare este din amxmodx, doar ca nimeni nu a facut asa ceva (cel putin in Romania eu n-am vazut).
Panoul venea criptat in ionCube si am facut acest lucru deoarece in trecut am patit sa-mi fie postat alt panou pe internet. Am renuntat la ideea de a mai cripta fisierele din mai multe motive, cum ar fi faptul ca nu toti au extensia ioncube instalata, cel ce cumpara nu are acces sa modifice singur oricand ceea ce doreste si mai sunt si alte motive bineinteles, dar ma repet, tu avand coeficientul de inteligenta 30 la numar, n-ai cum sa-ti dai seama de aceste aspecte.

Te salut si mai iesi din casa, la 28 de ani esti cam trist.
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1901
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 243 times
Contact:

27 Mar 2024, 23:55

a stai ma ca mi-am adus aminte cine esti... post2836358.html#p2836358
ioncube... nu mai are niciun sens sa-ti mai las reply pe aici
User avatar
Syko
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 126
Joined: 14 Apr 2019, 21:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Good
SteamID: sykozawr
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Discord: sykozawr
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times
Contact:

28 Mar 2024, 09:33

blackgate wrote:
27 Mar 2024, 23:55
a stai ma ca mi-am adus aminte cine esti... post2836358.html#p2836358
ioncube... nu mai are niciun sens sa-ti mai las reply pe aici
Inca astept sa-mi dai aia 200 de euro, probabil n-o sa-i vad in viata asta avand in vedere ce viata trista ai, ma uit la comentariile tale lasate pe extreamcs si tot ce vad e unu care pana la 28 de ani atat a invatat sa faca, sa stea pe forumuri de resurse si sa fie tare-n tastatura ca mai mult nu poate.

Da, am folosit ionCube, exact cum o fac si cei de la WHMCS - https://docs.whmcs.com/Ioncube_Installation_Tutorial
Bai baiatule, iti recomand sa-ti vezi linistit de viata ta trista ca ma plictisesti mai rau decat aia de pe sa-mp, inceteaza.


Last bumped by Syko on 28 Mar 2024, 09:33.
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information